Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

pomoc s instal.zosilovaca na zadne repro vo dverach

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Thu Jul 19, 2007 8:40 pm    Post subject: pomoc s instal.zosilovaca na zadne repro vo dverach Reply with quote

ahojte vsetci co ste uz mali docinenia s vymenou,alebo upravou audia vo FoFu,z nainstalovaneho povodneho Fordackeho na ine.Chcem sa opytat,teda poradit,chcel by som z dovodu nedostatku financii nainstalovat novu dosku do kufra za zadne sedadla,do nej dva basove repro,tie mam,niekde tam zosilovac 2kanalovy ten mam(bude),ale otazka je taka,Ci je problem zo zadnych repro vo dverach pretiahnut kable do kufra,Ci je problem dostat sa od zosiku na baterku aCi je problem odmontovat panelove radio a zapojit zosik tak aby sa zapinal subezne pri zapnuti radia.Prepacte za neprofesionalne vysvetlenie,ale nerozumiem tomu tak,a vopred dakujem za pochopenie,snad niekto pomoze z Ford Rodinky
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Thu Jul 19, 2007 8:50 pm    Post subject: Re: pomoc s instal.zosilovaca na zadne repro vo dverach Reply with quote

dj-double: když se to umí, nic není problém. Kabely k novým reproduktorům bych tahal rovnou od rádia, tam odpojíš ty původní do zadních dveří a nemusíš se v těch dveřích vůbec vrtat. Stejně tak od rádia natáhneš napájení, většina rádií má výstup 12V na ovládání příslušenství (je tam napětí jen při zapnutém rádiu), elktrikář ho bude umět využít.

Ale jestli tomu opravdu vůbec nerozumíš (asi ne), tak nekupuj repráky a zesilovače ani rádio bez porady s člověkem, který ti to nainstaluje.

A nainstalují ti to ve kterémkoliv specializovaném obchodě s autorádii, buď mají vlastní dílnu, nebo ti poradí spřáteleného montážníka. A budou ti ručit za komplet včetně montáže, když to koupíš u nich.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Thu Jul 19, 2007 9:33 pm    Post subject: Reply with quote

joj,tak dakujem velmi pekne,ja tomu nerozumiem asi vobec,iba chcem pomoct chlapcovi co take veci montuje,on uz vie ake repro a aky zosik,len ma potesilo,ze vobec nakoniec nebude musiet rozoberat tapacirum zadnych dveri.Ono je to tak,ja mam problemi zo zrakom a vodicak vobec nemam,ani nikdy mat nebudem,takze jedina moja radost z auta je to co mozem ovplivnit a hudba urcite patri k jednej z nich,ale velmi pekne dakujem
OTAZKA :je problem dostat sa ku zadnej strane autoradia?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Jul 20, 2007 7:43 am    Post subject: Reply with quote

dj-double wrote:
..OTAZKA :je problem dostat sa ku zadnej strane autoradia?

Už jsem to psal jednou. Když se to umí, nic není problém. Je potřeba to rádio vytáhnout, na to slouží speciální přípravky (tvarovaný plech nebo drát), ve Fordu je mají a nejjednodušší je zajet tam, slušně poprosit a nechat si rádio vytáhnout od nich. Je to práce na 20 vteřin a jen výjmenčně za to chtějí peníze.

Ale hádám, že ten tvůj kamarád, pokud to nedělá poprvé, tak tohle všechno zná a možná zvládne to rádio vytáhnout i sám.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Tue Jul 24, 2007 8:22 pm    Post subject: UZ TO MAM!!! Reply with quote

tak ahojte vsetci,dnes som konecne dospel ku instalacii zadnych repro na tapacirum kufra a zosilovaza,nic brutalne,ale radost mi to urobilo,takze ak niekto che vediet tak plus sme napojili z baterie sak ako inac a do vozu sme sa dostali,velmi dobre ulozenou zaslepkou za bateriou,radio nam vo FORDE na pockanie vytiahli a repro sme napojili na existujuce zadne napananie,vsetky kable sme potom potiahli po lavej strane pod plastami pod dverami oboma az do kufra,takze nakoniec mam 6 repro a nemusel som nic povodne odpajat,a co sa tyka vykonu,uz som pisal nic brutal,proste 2krat Carpover Monacor 25cm max.350 watt asi tak 100 watt hudobny vykon a zosilovac 2kanalovy M.N.C. HURRICANE V-200 cca 2krat 75 watt,tksze na koniec dakujem vsetkym co sa snazili mi pomoct
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
TREK



Joined: 03 Jul 2008
Posts: 156
Location: Bratislava

PostPosted: Thu Aug 28, 2008 3:21 pm    Post subject: Re: UZ TO MAM!!! Reply with quote

dj-double wrote:
tak ahojte vsetci,dnes som konecne dospel ku instalacii zadnych repro na tapacirum kufra a zosilovaza,nic brutalne,ale radost mi to urobilo,takze ak niekto che vediet tak plus sme napojili z baterie sak ako inac a do vozu sme sa dostali,velmi dobre ulozenou zaslepkou za bateriou,radio nam vo FORDE na pockanie vytiahli a repro sme napojili na existujuce zadne napananie,vsetky kable sme potom potiahli po lavej strane pod plastami pod dverami oboma az do kufra,takze nakoniec mam 6 repro a nemusel som nic povodne odpajat,a co sa tyka vykonu,uz som pisal nic brutal,proste 2krat Carpover Monacor 25cm max.350 watt asi tak 100 watt hudobny vykon a zosilovac 2kanalovy M.N.C. HURRICANE V-200 cca 2krat 75 watt,tksze na koniec dakujem vsetkym co sa snazili mi pomoct





ked ti vytiahli radio tak si tam mal vystup na 6 reprakov v radiu standardne, alebo si tie dva repraky zapojil na kable tych dvoch zadnych?
_________________
FORD FUSION ,RIVAL X,1.4l,80hp,TANGO,
6X AIRBAG,KLIMA, denne svietenie,
2 DIN PIONEER,195X55 R16´
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Thu Aug 28, 2008 4:44 pm    Post subject: Reply with quote

tie dva v zadnom kufri(nove)som napojil na povodne zadne z radia,ale teraz mam uz nove radio a tam je to jednoduchsie
_________________
SKYPE - dj-double
predtym : FORD Fusion 1.4i 16V Duratec, tango cervena,2006
FIAT Doblo Panorama,1,4 16V,biely šíp,mikrobus
SUZUKI Vitara 1,4 turbo,4x4,automat, 140 koni
TOYOTA Proace City Verso benzin,biela,96KW
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group