Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zvuk paliva v nádrži

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
garret



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 11

PostPosted: Wed Dec 10, 2008 8:53 am    Post subject: Zvuk paliva v nádrži Reply with quote

Zdravím... mám možná takový torchu hloupý dotaz, zajímalo by mě jestli má někdo další taky stejný postřeh.
Při prudším dobrždění např. na křižovatce se mi zdá jako bych slyšel jak se voda převaluje v nějaké větší nádrži, jako bych vezl kanistr z půlky plný vodou a při zabrždění se voda v něm převalovala tam a zpět. Nic takového samosebou v kufru nemám, takže logicky mě napadá že to musí být snad nafta v nádrži. Máte někdo podobnou zkušenost?
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Wed Dec 10, 2008 9:19 am    Post subject: Reply with quote

Možno ti predajca ako bonus zabalil demižónik s dobrým vínkom. Treba popozerat, idu sviatky, hodí sa. Laughing
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
garret



Joined: 29 Aug 2008
Posts: 11

PostPosted: Wed Dec 10, 2008 9:28 am    Post subject: Reply with quote

duves wrote:
Možno ti predajca ako bonus zabalil demižónik s dobrým vínkom. Treba popozerat, idu sviatky, hodí sa. Laughing

Tak nebylo by to na škodu... ale do kufru jsem se už díval a nic kromě malé plastové lahve s kapalinou do ostřikovačů (téměř plnou) tam není. Wink
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Wed Dec 10, 2008 9:46 am    Post subject: Reply with quote

Tak ju vyndaj a vyskusaj jazdit bez nej. Podla mna to robi ta kvapalina.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Wed Dec 10, 2008 3:55 pm    Post subject: Reply with quote

Môže to byť aj to palivo v nádrži, ale pri zapnutom motore som si to nikdy nevšimol, len ak prudšie zastavim a hneď vypínam motor, vtedy je to počuť.
P.S. Demižónik by nebol odveci, poznáte tú upravenú reklamu na mobilného operátora:,,Vianoce hej a hou, vínko beriem zo sebou..." Laughing Laughing Laughing Mimochodom už mi to lezie na nervy, všetci to vyspevuju....
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
yatess55



Joined: 03 Nov 2008
Posts: 81
Location: Trnava

PostPosted: Wed Dec 10, 2008 10:09 pm    Post subject: Reply with quote

Je to asi to palivo v nadrzi, tiez ma to otravuje. Dnes som si to vsimol, ked som siel do fordu a pri parkovani som kolesom dobrzdil o obrubnik chodnika. V tom momente sa polovica nadrze nafty preliala na jednu strannu a poriadne to zblnkalo. Stretol som tam aj jedneho fusionistu z PN ale musel som ist tak sme moc nekecli. ale videl som opodial zaparkovany fusion z KE nebol tam niekto z vas? myslim Dulius, getrag, dj double?? uz neviem presne to cislo, hovorim o Bulharskej ul. V Trnave kusok od fordu.
_________________
FoFu, Duratorg 1.4, 50kw,ps68, Tango, Flair X, folie,senzory 5,1L/100km
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Thu Dec 11, 2008 9:21 am    Post subject: jj Reply with quote

robi mi to od zaciatku a neriesim to. Tiez ked zaparkujem o obrubnik Smile
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
šipka



Joined: 26 Nov 2008
Posts: 29
Location: Brno

PostPosted: Thu Mar 05, 2009 5:15 pm    Post subject: Reply with quote

I mně to dělá a všiml jsem si toho, aniž bych četl tohle téma. A obrubník k tomu nepotřebuju Laughing
_________________
impotentní ježek nepíchá
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group