Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ford Fiesta / Fusion - Jak na to / Alternatíva

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Dokumentácie, prospekty, návody
View previous topic :: View next topic  
Author Message
port3r



Joined: 17 Sep 2009
Posts: 61

PostPosted: Fri Sep 18, 2009 11:50 am    Post subject: Ford Fiesta / Fusion - Jak na to / Alternatíva Reply with quote

Tak konecne Smile od kedy mam Fiestu som zhanal servisny manual alebo nejaku knizku, podla ktorej by som si mohol robit opravy, teda bezne opravy sam a dnes som ju konecne nasiel dokonca v cestine. Je to síce kniha Jak na to - Peugeot 307, ale to vobec nevadi, pretoze motor 1.4 HDi je totozny s nasim 1.4 TDCi motorom, ktory sa montuje do Fiesty a tiez do Fusionu, motor je totiz vyrobene koncernom PSA a ten je montovany do Fordu, Citroenu a Peugeota, takze keby niekto nasiel este manual k Citroenu C3 1.4 HDi tak mi moze dat vediet je to nas motor. Nech sa paci stahujte.

Jak na to - Peugeot 307
_________________

Ford Fiesta 1.4TDCi, 12/2006, Blog
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Mon Sep 21, 2009 9:31 am    Post subject: Reply with quote

mal som tu knihu ku Cliu a vtedy nestala za nic, skor vyhodene peniaze. Ale napada ma co teraz kvazi riesim, Skus v tej mudrej knihe pozriet pasaz o spojke co je kompatible, pretoze predpokladam ze to bude kompatible vyslovene len s motorom a nicim inym v okoli auta, co je asi dost nepouzitelne, pretoze rozoberat motor asi casto nebudes.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Dokumentácie, prospekty, návody All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group