Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

spotreba a palubny pocitac
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DUDIS



Joined: 27 Apr 2009
Posts: 84
Location: Liptovská Porúbka

PostPosted: Mon Oct 19, 2009 11:42 am    Post subject: Reply with quote

Robbert wrote:
Já jsem ze svého vlastního pozorování dospěl k názoru, že PP se nedá věřit. Takže doporučuju ho používat jen jako nezávaznou informaci...


ale ako orientačné info dobré -
ku koncu nádrže to ide rýchlejšie (rýchlejšie sa ti krátia dojazdové km) ako je skutočnosť a to ťa donúti hľadať skôr čerpačku - ak ju nenajdeš tak je tam (podľa môjho názoru) práve tá zásoba, ktorá ti umožní ešte trochu dojazdu (ale ja som to neskúšal).
Určite sa už niekomu stalo že išiel až do konca a môže to potvrdiť alebo vyvrátiť...
tiež som zvedavý či sa dá ešte niečo prejsť keď to už palubák vzdal ... Wink
_________________
sympaťák...
FF 1,4 duratec, FAMILY X, vision metalic, fólie, poťahy superior, zásterky ... no proste krása
Back to top
View user's profile Send private message
HFX9



Joined: 09 Sep 2009
Posts: 57

PostPosted: Mon Oct 19, 2009 12:50 pm    Post subject: Reply with quote

to me PP vyhovuje, overil jsem si vypoctem ze mi ukazuje opravdu realnou prumernou spotrebu (samozrejme na delsi vzdalenost ne nejaky crpky po meste) a to mi vyhovuje.

Jinak dojezdovka je asi opravdu jen hooodne orientacni udaj a ja tankuju vzdy kdyz mam rucicku na rysce posledni 1/4 nadrze. Benzinek je kolem jako maku takze v tomto ohledu v klidu.
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 09/2009 Sea Grey
Back to top
View user's profile Send private message
King24



Joined: 24 Mar 2009
Posts: 226
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Oct 19, 2009 1:24 pm    Post subject: PP Reply with quote

HFX9 wrote:
Benzinek je kolem jako maku takze v tomto ohledu v klidu.


to ano...ale napríklad ja využivam len 1 značku...
získavam tam "vernostné body" ktoré mi neskor pri celkovom zúčtovaní znížia cenu benzínu ....
_________________
Fusion Comfort, Moondust Silver, r.v. 2/2007, 80 koní v stajni Duratec
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group