Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Čekání před nastartováním

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kolman_TK



Joined: 14 Mar 2010
Posts: 6

PostPosted: Sun Mar 14, 2010 8:50 pm    Post subject: Čekání před nastartováním Reply with quote

Zdravím,asi před týdnem jsem si koupil Fusiona a zatím se se tak trochu sžívám s všemu funkcemi (mimo to je to moje první auto).Mohl by mi někdo říct co přesně se dělá před nastartováním motoru?Ve fázi kdy otočím klíček na ale ještě nestartuju.Asi je to blbej dotaz ale díky za odpověd.
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Sun Mar 14, 2010 8:53 pm    Post subject: Re: Čekání před nastartováním Reply with quote

Záleží od motoru, benzínový - odblokuje sa imobilizér a palivové čerpadlo natiahne palivo, pripraví sa elektronika podľa teploty motora.
Diesel to isté len pred otočením do 3.polohy je treba počkať kým sa nažhaví - zhasne kontrolka
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Sun Mar 14, 2010 9:12 pm    Post subject: Reply with quote

Přesunul jsem to do sekce "Elektroinstalacie, elektronika".
Myslím,že s interiérem to nemá nic společného.
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Fjodor



Joined: 16 Apr 2008
Posts: 298
Location: Bratislava - Michalovce

PostPosted: Fri Apr 09, 2010 7:16 am    Post subject: Reply with quote

Ja mam benzin, ale zvykol som si, ze si tiez pockam, kym mi to pozhasina a az tak startujem... Wink
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec, RIVAL X, vyrobene 12/2007, zakupene 04/2008, Sea Grey, PP, parkovacie senzory, folie
Back to top
View user's profile Send private message
SMITH



Joined: 12 Jan 2011
Posts: 10
Location: PU

PostPosted: Fri Jan 21, 2011 7:04 pm    Post subject: Reply with quote

Fjodor wrote:
Ja mam benzin, ale zvykol som si, ze si tiez pockam, kym mi to pozhasina a az tak startujem... Wink


Presne tak ,počkaj pokial zhasnu kontrolky a naštartuj . Pozor mazanie ti zhasne až po naštartovaní Smile

Edit :No vidím ,že to už asi aktualne nebude Laughing
_________________
FORD FUSION RIVAL, DURATEC 1,6-16V / 2005 ,Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group