Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 

Unik paliva

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Palivo, palivová sústava, spotreba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kapustam

Založený: 03 apríl 2009

PríspevokZaslal: Po marec 29, 2010 9:22 am    Predmet: Unik paliva Odpovedať s citátom

Vsimol som si dnes, ze mi unika nafta (nie obycajnym sposobom pri spalovani Smile ). Uz dva dni som citil dnu v interieri naftu, a ked som po dojazde dnes pozrel pod auto, tak kvapkala z prednej napravy nafta. No hadicka od nadrze ku palivovemu filtru bola sucha (aspon to com som videl zvrchu a zboku-zospodu - to je max. kde dovidim bez zdvihnutia auta). Akoby unikala niekde pri vstrekovani alebo neviem kde a odtial sa po bloku motora zlievala. Neviete co by to mohlo byt?

Ford Fusion 1.4TDCi, 03/2005
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
incof

Založený: 05 január 2010

PríspevokZaslal: Ut marec 30, 2010 8:41 pm    Predmet: Re: Unik paliva Odpovedať s citátom

Co takhle treba prepady paliva (nafta, ktera se vraci do nadrze) - casty problem.
kapustam

Založený: 03 apríl 2009

PríspevokZaslal: Pi apríl 02, 2010 6:03 am    Predmet: Re: Unik paliva Odpovedať s citátom

incof napísal:
Co takhle treba prepady paliva (nafta, ktera se vraci do nadrze) - casty problem.

Presne to - boli to prepady. Nove ma vysli na 34 euro. Mechanik mi tiez potvrdil, ze u 1.4 TDCi je to casty problem. Ale vdaka-Bohu je teraz uz vsetko OK.

Ford Fusion 1.4TDCi, 03/2005
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra -> Palivo, palivová sústava, spotreba Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: