Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Unik paliva

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
kapustam



Joined: 03 Apr 2009
Posts: 26
Location: Kosice

PostPosted: Mon Mar 29, 2010 9:22 am    Post subject: Unik paliva Reply with quote

Vsimol som si dnes, ze mi unika nafta (nie obycajnym sposobom pri spalovani Smile ). Uz dva dni som citil dnu v interieri naftu, a ked som po dojazde dnes pozrel pod auto, tak kvapkala z prednej napravy nafta. No hadicka od nadrze ku palivovemu filtru bola sucha (aspon to com som videl zvrchu a zboku-zospodu - to je max. kde dovidim bez zdvihnutia auta). Akoby unikala niekde pri vstrekovani alebo neviem kde a odtial sa po bloku motora zlievala. Neviete co by to mohlo byt?
_________________
Ford Focus Turnier 1.6 TDCi

Ford Fusion 1.4TDCi, 03/2005
Back to top
View user's profile Send private message
incof



Joined: 05 Jan 2010
Posts: 13

PostPosted: Tue Mar 30, 2010 8:41 pm    Post subject: Re: Unik paliva Reply with quote

Co takhle treba prepady paliva (nafta, ktera se vraci do nadrze) - casty problem.
_________________
Fusion 1.4 TDCI, 12/2004
Back to top
View user's profile Send private message
kapustam



Joined: 03 Apr 2009
Posts: 26
Location: Kosice

PostPosted: Fri Apr 02, 2010 6:03 am    Post subject: Re: Unik paliva Reply with quote

incof wrote:
Co takhle treba prepady paliva (nafta, ktera se vraci do nadrze) - casty problem.

Presne to - boli to prepady. Nove ma vysli na 34 euro. Mechanik mi tiez potvrdil, ze u 1.4 TDCi je to casty problem. Ale vdaka-Bohu je teraz uz vsetko OK.
_________________
Ford Focus Turnier 1.6 TDCi

Ford Fusion 1.4TDCi, 03/2005
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group