Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

3. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz - AKO BOLO ...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 9:06 pm    Post subject: Reply with quote

Fusik: Pěkně si to napsal Cool
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 9:11 pm    Post subject: Reply with quote

fusik, chapem Ta ... ale ked niekto tu napise totalnu blbost s prepacenim, tak ja nemozem to nechat len tak ... zomna sa nikto vysmievat nebude, ze pisem vtipy, ze moje poznamky su vtipy .. ja vtipy nepisem, ja pisem realne veci, naozaj realne ... a niekto sa potom urazi ? ale preco ? preco sa daho urazil? pretoze som na zraze povedal pravdu a tu som tu pravdu aj napisal ? ako som uz pisal, ja som otvoreny clovek ... len som cakal ze Daho povie, ze OK a podobne, ale on nie, on to este otocil proti mne ...

z mojej strany to je naozaj vsetko ...

P.S. a neboj sa, dalsi zraz bude, uz teraz sa na neho tesim a myslim, ze sa tesia vsetci a verim, ze pridu aj novi ludia Wink
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 9:16 pm    Post subject: Reply with quote

FUSIK ma pravdu,v podstate by ste si mali zavolat a vydebatovat si to a ono,,kaslime uz nato,lebo nepridem na najblyzsi zraz.Viem ze by vam to vobec nevadilo,ale ked ostanete ohlade,sak vam zacnem chybat.Tak kde bude ten zraz?Senec.....
_________________
SKYPE - dj-double
predtym : FORD Fusion 1.4i 16V Duratec, tango cervena,2006
FIAT Doblo Panorama,1,4 16V,biely šíp,mikrobus
SUZUKI Vitara 1,4 turbo,4x4,automat, 140 koni
TOYOTA Proace City Verso benzin,biela,96KW
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 9:20 pm    Post subject: Reply with quote

dj-double wrote:
FUSIK ma pravdu,v podstate by ste si mali zavolat a vydebatovat si to a ono,,kaslime uz nato,lebo nepridem na najblyzsi zraz.Viem ze by vam to vobec nevadilo,ale ked ostanete ohlade,sak vam zacnem chybat.Tak kde bude ten zraz?Senec.....

ty na zraze nemozes chybat priatelu, ty nie Wink a zatial vedie Senec 8:6, hehe
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 9:21 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
dj-double wrote:
FUSIK ma pravdu,v podstate by ste si mali zavolat a vydebatovat si to a ono,,kaslime uz nato,lebo nepridem na najblyzsi zraz.Viem ze by vam to vobec nevadilo,ale ked ostanete ohlade,sak vam zacnem chybat.Tak kde bude ten zraz?Senec.....

ty na zraze nemozes chybat priatelu, ty nie Wink a zatial vedie Senec 8:6, hehe


Tak tak..bez tebe by to nebyl sraz Cool
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Daho



Joined: 19 Mar 2008
Posts: 123
Location: Jablonec nad Nisou (CZ)

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 9:31 pm    Post subject: omluva Reply with quote

OMLUVA VSEM !!

Chtel bych se vsem moc omluvit za 3. sraz, ktery jsem total posral ! Omlouvam se v prvi rade za to, ze nejsem Dulius a neresim veci jako Dulius, to byl asi hlavni problem. Cely muj zamer, proc jsem se dal do organizace srazu byl vydelat nejake love a okrast kamarady. A vyslo to! Ale ted se to proste provalilo, tak sorry no !!
Samozrejme, ze jsem byl dohodnuty s majitelem Brezky, kdybych pozadal o slevu, nebyl by vejvar tak tucnej. Korunka ke korunce se u nas rika.. Pivo jsme naredili vodou a zbytek se prodal prez bar. Taky z toho neco kaplo. Na Brezce jsem ani jednou nebyl a vsechno jsme s majitelem dohodli podle fotek. Ty fotky Brezky v zime na webu, ty jsem stahnul google. Ty z jara poridil postovni holub s mobilnim fotakem implantovanym do oka, to stalo taky ranec, ale to jsem radeji nezminil, to by u Duliusa neproslo v rozpoctu. Zadna soutez o zlate prase se nekonala, taky jsem v tomto pripade lhal, ano jsem celej rudej a stydim se, moc, moc! Byla jen nocni bojovka a vylet do Prachovskejch skal. Fakt se moc omlouvam! Vim, ze za ty prachy, co se vybrali by se dala objednat treba Matejska pout, nebo Disneyland, ale zas je to tu. To by jsme nic nevydelali preci !! Nekoupil jsme si ani kluni nos, abych delal premety u bazenu a v restauraci, coz by jiste vsechny moc bavilo . )
Na souteze nebyl ani cas. Ja mel uplne jinej zamer !! Rikam "Stando, pojed se mnou, na sraz, vem comp, par hlupakum rekneme, ze delas diagnostiku a za hodinu budou vsechny baby na srazu nase" . Pak je opijeme a to by bylo, aby si nejaka nedala rict !!! Sakra, nevyslo to, tak jsem mel pokazenou sobotu. Standa dokonce odjel domu, protoze jsme zadnou "nedostali". Timto se vsem damam moc omlouvame za nase nekale zamery !!!
Za vydelane penize jsme si koupili roli samolepek Ford Fusion a ted je prodavame na Ebay za milion euro kus !!! To teprve bude rito !! Za drobaky jedeme se Standou a ctyrma prostitutkama na mesic na Maledivy, tak jeste jednou sorry!!!
Nastve to, kdyz vas okrade kamos, ale ja uz jsem takovej hajzl proste.. Uz nevim, jak se omluvit, ani nedycham a chveju se, jak je mi ze me zle !!! Ale nevratim cas a tak moc bych chtel !! Organizovat sraz se da s prstev riti a za chuze, ale ja nejsem takovej profik. A nejvic jako sorry za vlastni nazory, lzi a blbosti. Pravda je jen jedna! A moc dobre vite kdo ji ma !! Tak pozor na nejake protichudne nazory, nebo vas nemine kruty trest. Za tu celou svinarnu navrhuju moje vylouceni z klubu a odebrani ridicaku na 10 let !! Sice pozde, ale jdu do sebe !! Tak sorry vsichni noooo

Daho
_________________
Ford Fusion 1,6 16V 10/2002
Ford Ka 1,3 44Kw 02/1998
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 10:23 pm    Post subject: Reply with quote

Daho ved toto je normalne na knizku,pekne si to napisal,Ale uz by bolo na case vykaslat sa na to a nerozoberat to tu na webe,lrbo sda nam kludne moze stat,ak to takto pojjde dalej,ze fakt ziaden zraz nebude a to by mi bolo fakt luto.Tak chapci,viem ze kazdy mate ublizene na dusi,aj ja mam a uz nechcem mat viec tak serte na to ,lebo si vas najdem a aj ked zle vidim tak va nerezem na zadok.Daho nic si z toho nerob,mna gulas tiwez vysiel iba 180 ceskych a zbytok som si ulial.Tak dobru a neserte mne!!!
_________________
SKYPE - dj-double
predtym : FORD Fusion 1.4i 16V Duratec, tango cervena,2006
FIAT Doblo Panorama,1,4 16V,biely šíp,mikrobus
SUZUKI Vitara 1,4 turbo,4x4,automat, 140 koni
TOYOTA Proace City Verso benzin,biela,96KW
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 11:28 pm    Post subject: Reply with quote

Nebojte,my jsme si taky s Michalem při čepování ulili pár piv do flašek Smile
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Fri Jul 16, 2010 6:51 am    Post subject: Reply with quote

No ja jsem tedy uplnej vul, ja jsem si nic nenakrad Evil or Very Mad

Chlapi, kdyz tak, tak tu diskusi zamknete nebo se tu uplne dohadame a ne, ze nekdo zalozi novou Twisted Evil

Jinak je dobre, ze nam ta debata konci humorem - tak by mely koncit vsechny spory Wink
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
picinko



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 132
Location: Komárno, momentálne Veľký Kýr

PostPosted: Fri Jul 16, 2010 8:31 am    Post subject: Reply with quote

Daho teraz nechápem akú hovadinu si tu písal. Tu sa nejedná koľko si si ulial ako si nás okradol atď. a hlavne písať voloviny. Len ma jedno zaráža, že píšeme tu len asi 6-ti a ostatný čo tam boli nereagujú. Zraz nebol a nie je o Duliusovi ale o nás všetkých. Zraz je o tom aby sa ľudia zabavili pokecali atď. Boli nedostatky to nikto nemôže zatajiť a aj keď to človeka určite bolí ale povedal by som, že tú pravdu by si mal priznať a nie hovadiny písať. A na koniec by som mohol len dodať ukončiť túto debatu a debatovať o najbližšom zraze. Hou
_________________
Ford Fusion, 1,4i, 16V, Duratec 10/2006 Tango metalíza, červené fólie, Chiptuning, Alpine autorádio, ešte neviem koľko koní tam mám
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Jul 16, 2010 8:42 am    Post subject: Reply with quote

kasli na to scorsese ... aj ty picinko ... toto asi nema cenu.

myslim, ze Daho sa vyjadril tak ako sa vyjadril, reagoval na to co som napisal a co napisali ini - a to moze byt bodka tejto diskusie.

takze najlepsia vec je: LOCK Exclamation je to za nami a ideme dalej, slniecko svieti, je pohodka, usmievajme sa a uzivajme si leto a pohodu Cool
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Jul 16, 2010 11:31 am    Post subject: Reply with quote

prosim este ostatnych ucasnikov zrazu, nech mi poslu fotky a videa , aby som to mohol zavesit na web ako po minule roky ...

zatial mi nieco poslali: fusik, ivasek, yardas, scorsese, pyrotechnik, tonda ruzek, ladislav

dakujem
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Jul 25, 2010 9:04 pm    Post subject: Reply with quote

http://fusion.fordclubs.org/3cszrazOK.html

tak dal som dokopy vsetko co som dostal od Vas priatelia ... Cool

ked este niekto nieco ma, treba mi to poslat, dakujem. V pripade otazok, nejasnosti, kontaktujte ma na emaile.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group