Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Ford Fusion vs. Renault Clio Grandtour vs nieco ine do 12t E
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nitram



Joined: 14 Sep 2010
Posts: 1

PostPosted: Tue Sep 14, 2010 10:23 am    Post subject: Fusion Reply with quote

ahojte,

velmi zaujimava tema. Planujem kupu tiez auto do 12tis € a mne stale najlepsie vychadza ten fusion. Teraz maju akciu na 1.4TDCI za 11600 + 490 za metalizu.

Ja viem, ten motor je slabsi ale vybava je v porvani s inymi najlepsia. A ta cena? Je nieco ine lespie? Dokonca som ju aj videl a aj lemy okolo auta su vo farbe karoserie a klucky su uz pekne vo farbe.

Co som pozeral v tej cene diesel, automaticka klima, elektrony, palubny ....

Co vy na to? Preco uz fusion nie?
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Sep 14, 2010 2:03 pm    Post subject: Reply with quote

ahoj ... Fusion je super auto ... nemozem napisat, ze Fusion NIE ...
ide len proste o to, ze ostatne znacky sa pohli dopredu a Fusion je auto stare 7 rokov, pokial som to dobre pochopil ...

niekto tu predal Fusik a kupil Renault Fluence a povedal, ze to sa proste neda provnat, komfort, prevedenie, to ticho a podobne ... chapes

ale pockaj si na dalsie nazory ...

ja osobne som uz potreboval vacsie auto + brat surne potreboval auto, tak som Fusika predal jemu a kupil si tu Ceed SW 1.6 CRDi ... len ta stoji uz viac ako 12 v plnej palbe ... a samozrejme priestorovo je to uplne inde ...

inak mrkni na Kiu, rocnik 2008 a 2009 maju zlavu 4500 Eur z cennikovej ceny ... aj ked ta akcia uz trva dlhsie, neviem ci tam este nejake auta maju .... sice v kazdej znacke mas nejaku akciu, jasne ....

P.S. v 2006 som dal za Fusika 1.4 benzin 462 000 Sk ... sila, ked to porovnam s cenami teraz ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Tue Sep 14, 2010 6:27 pm    Post subject: Reply with quote

http://auto.idnes.cz/hyundai-ix20-uz-sjizdi-z-pasu-ceska-novinka-se-bude-prodavat-v-listopadu-13g-/ak_aktual.asp?c=A100914_090002_ak_aktual_fdv

Hmm... další, kdo Fusionovi zavaří...

FoFu není špatný, ale jak Dulius psal, je starý...
Ze své třídy asi pořád poměr cena/výbava nejlepší... ale za 300 tis. už dneska v pohodě koupíš o třídu větší auto (třeba ten Ceed, Hyundai i30, dokonce i Focuse atp.)...
Ceny šly strašně dolů a aby se zakryla ta "starobní propast", tak by musel stát aspon 220, nejlépe 200...pak by se myslím i přes to stáří dostal do prvních příček jako kdysi Smile

Záeží co chceš no..a za kolik.. Focus 1.6 stojí 299, pokud přidáš nějaké maličkosti, máš za zhruba 310-315 tisíc parádně vybavené auto Wink

Nebo skončíš jako jeden náš "bývalý člen" - z prvoního výběru Fusiona přes Focuse skončil u C-Maxe Very Happy
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Sep 14, 2010 7:05 pm    Post subject: Reply with quote

jojo Ivasku, dobry link ... aj ja som si vsimol, ze Hyunday inovuje a robi krasne nove mdoely ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Tue Sep 14, 2010 7:11 pm    Post subject: Reply with quote

Tak tak..a navíc made in Czech Republic Cool
Za tu cenu...navíc se s Kiou už konečně spravili a můžou se srovnávat s Evropskými auty (i když Německé to pořád nejsou) Wink
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group