Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ukazatel paliva

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Milankoka



Joined: 27 Mar 2011
Posts: 2

PostPosted: Sun Mar 27, 2011 8:58 pm    Post subject: ukazatel paliva Reply with quote

mam ford KA palivomer mi neukaze nulu benzinu,stale ukazuj cca 20l(prva )
palicka aj ked je v nadrzi prd.CO S TYM?
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Sun Mar 27, 2011 9:50 pm    Post subject: Reply with quote

Ahoj, tu je forum majitelov Fusiona, ale nevylucujem, ze Ti niekto moze pomoct ... naozaj neviem ci Ka a Fusion to maju na rovnakom principe ...
kazdopadne to skus aj na diskusii pre ostatne znacky okrem Fusiona: http://forum.fordclubs.org/
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Mon Mar 28, 2011 8:11 pm    Post subject: Reply with quote

Předně bych asi začal tím, co to je za rok výroby to Káčko.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Sat May 21, 2011 7:33 pm    Post subject: Reply with quote

Serus vsetci. Zaujimalo by ma jedna vec, ja vecsinou ked som dotankoval max. dojazd sa mi zvysil, no ked prislo ku 80km tak to rapidne zacalo klesat. Avsak dnes ked som natankoval, palicka ukazovatela sa posunula ale na PC to ostalo nezmenene, a vobec to ani pri 80km neklesalo rychlo, ale to bude asi tym ze som natankoval len za 10eur ci? Ako to vam ukazuje?
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Fri May 27, 2011 3:44 pm    Post subject: Reply with quote

Marekskk wrote:
Serus vsetci. Zaujimalo by ma jedna vec, ja vecsinou ked som dotankoval max. dojazd sa mi zvysil, no ked prislo ku 80km tak to rapidne zacalo klesat. Avsak dnes ked som natankoval, palicka ukazovatela sa posunula ale na PC to ostalo nezmenene, a vobec to ani pri 80km neklesalo rychlo, ale to bude asi tym ze som natankoval len za 10eur ci? Ako to vam ukazuje?
Mě se dnes stalo to samé,natankoval jsem za 200kč a PC pořád ukazuje 77km,uvidím zítra třeba se to nějak samo nastaví. Chtěl jsem se tě zeptat jak to dopadlo tobě Marekskk.
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Fri May 27, 2011 4:53 pm    Post subject: Reply with quote

SEKYC wrote:
Mě se dnes stalo to samé,natankoval jsem za 200kč a PC pořád ukazuje 77km,uvidím zítra třeba se to nějak samo nastaví. Chtěl jsem se tě zeptat jak to dopadlo tobě Marekskk.
No ked som natankoval neskor za myslim 10 eur, uz sa to dvihlo, ale ako som uz pisal, normalne mi pri dojazde 80km zasvieti kontrolka a dojazd klesa velmi rychlo, proste na 1 km neprejdem ani 1 km a uz mi to padne dolu atd az do prazdnej nadrze. Neviem ale asi to bude tym ze ked natankujeme malo, cca do 4-5 litrov tak asi sa to nepohne, myslim PC ale rucicka mierne ano!
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Palivo, palivová sústava, spotreba All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group