Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

neodcudzitelny katalyzator

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
lacee



Joined: 21 Sep 2009
Posts: 50

PostPosted: Sun May 29, 2011 12:06 am    Post subject: neodcudzitelny katalyzator Reply with quote

zdravim,
nevedel som kam s tymto postrehom, ale rozmohli sa kradeze casti vyfukov a hlavne katalyzatorov, vid napr.:
http://praha.idnes.cz/ve-stredoceskem-kraji-mizi-francouzskym-autum-vyfuky-po-desitkach-1fv-/praha-zpravy.aspx?c=A110526_1591712_praha-zpravy_ab
vraj dobre sa kradnu z aut, ktore maju vyssie umiestneny vyfuk, resp. vacsiu svetlu vysku, aku ma aj nas Fusion. Co si o tom myslite, je tu realna pravdepodobnost, ze by niekto mal zalusk kradnut aj katalyzatory s nasich Fusion-ov? Pripadne da sa tomu predist?
_________________
Ford Fusion 1.4 Duratec Family X, r.v.2009, bocne listy vo farbe karoserie, zimne pneu GY UG7+
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sun May 29, 2011 7:57 pm    Post subject: Reply with quote

No jasne, podla Murphyho zakona predsa platí, že čo má zmiznúť, tak aj zmizne.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Odinson



Joined: 31 Oct 2010
Posts: 112
Location: Cinobana, okres Poltar

PostPosted: Sun May 29, 2011 9:27 pm    Post subject: Reply with quote

Tak, tak Laughing
_________________
Fo Fu comfort - 1,6 - 16V, cierna metaliza, 8x airbag... normalna cierna 2003 Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Tue May 31, 2011 3:26 pm    Post subject: Reply with quote

Ja som raz videl vo ,,FIFTH GEAR,, nejaku taku sadu, za par korun, ktora vylepta nejake cisla alebo pismena do vyfuku cize pri predaju by si to kupujuci mal vysimnut ci nieje odcudzeny! No ja vam poviem na Fusione nie je moc tazke odcudzit vyfuk, odrezes 2x tlmice a rurku a je tvoj!
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Zaujímavé odkazy a informacie All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group