Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kolisanie otacok

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Archiv
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jarob



Joined: 30 Jun 2011
Posts: 10
Location: Zilina

PostPosted: Thu Jun 30, 2011 11:30 am    Post subject: Kolisanie otacok Reply with quote

Zdravim vas, precital som si celu debatu o probleme s kolisajucimi otackami na fofu nedocital som sa co je pricinou tohto problemu. Tiez ma to trapi, ked pridem po 24h k autu strcim kluc do zapalovania, rozsvietia sa kontrolky, tak ako maju, po kratkej chvilke vacsina z nich zhasne, potialto vsetko spravne. Otocim kluc v zapalovani motor naskoci otacky vyskocia na 1500 az 2000ot/min. Citit aj pocut vybracie nepravidelneho chodu, za ten cas citit nosom smrad z vyfuku asi pri rozkolisanych otackach zle spaluje benzin. Potom pomaly klesaju az na hranicu, ze motor skoro chcipne ale znova vyskocia na 1500 a pomaly klesaju ustali sa to asi na 800ot/minprva ciarka pod 1000 a drzia Pocas jazdy ziaden problem (zatial). Zistil som, ze cim dlhsie auto stoji 3-4 dni tym sa po nastartovani opakuje frekvencia poklesnutych otacok na hranicu kedy chce motor chcipnut . Obtokovy ventyl alebo ventyl volnobeznych otacok ( zda sa mi to logicke) spominali predchadzajuci kolegovia. Clovek by mal do servisu chodit informovany, k tomu sluzi aj tato nasa snaha. Ale ked pridete do Ziliny (SK) servisu tak vas nemaju radi a ste pre nich nic. Nic co od nich potrebuje pomoc. A tak sa k vam spravaju.Uz som olutoval, ze som kupil fofu 1.4 benzin v 07/2008 Mal som najazdene 34600km odisla mi vodna pumpa, tri mesiace pozaruke, museli vymenit aj rozvodovy remen a napinacu kladku, vsetko bolo zaprskane od chlad. kvapaliny. Vraj to menili uz aj na autach, ktore mali nabehane 10000km. Vtedy som si polozil otazku co ma este caka? Teraz 42600km a zacali kolisat tie posrate otacky, zacinam byt nahnevany.(v tejto nasej diskusii sa vsetci slusne vyjadruju a snazia sa dopatrat kde je problem ja som ale v skutocnosti riadne nas®aty na cely ford)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Thu Jun 30, 2011 12:54 pm    Post subject: Reply with quote

Proč to nenapíšeš do toho tématu,ve kterém si to četl? navíc založíš nové v elektrice Rolling Eyes

http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=76
LOCK
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Archiv All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group