Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Najde sa niekto z CZ, kto mi pomoze ?

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Pravidla fóra, informacie od administrátorov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Sep 29, 2011 6:33 pm    Post subject: Najde sa niekto z CZ, kto mi pomoze ? Reply with quote

Zdravim priatelia, len sa predbezne informujem.
potrebujem konkretnu pomoc - musi to byt clovek s trvalym bydliskom mimo Slovenska.

O co ide ? o moj tipovaci web: www.nasetipy.com

Nasa uzasna vlada debilcekov schvalila zakon, ktory zakazuje propagovat tipovanie ... ja to propagujem (zahranicne stavkove spolocnosti) ... takze bolo mi povedane, ze porusujem zakon ....

riesenie ? v podstate velmi jednoduche = musim najst cloveka, teda z CZ, na ktoreho meno by som ten web "zaregistroval" ... a bude to vsetko OK, ziaden problem ... (verim, ze ten nas zakon stupidny zrusia, teda by to bola mozno len kratkodoba zalezitost).

Vsetko budem platit ja (prevod domeny na nove meno, vsetky poplatky, proste vsetko) ...

mozete mi doverovat, nejde o nic, len o to proste, ze o ten web nechcem prist a chcem ho mat aj nadalej ... (web som spustil 11.08.2009)

Ak by sa niekto nasiel, prosim kontaktujte ma, bud napiste kludne tu, alebo email ... Naozaj z Vasej strany to nebudu ziadne vydavky, ziaden cas potom nebudete musiat tomu venovat, len sa formalne zmeni vlastnik webu.

naozaj v podstate je to len formalita ... previest to na ineho cloveka, z osoby na osobu (kto pracuje s webmi, tak vie)

Vdaka.

P.S. pripajam este nejaku debatku dnesnu o tomto z mojho webu, kde mi pisal clovek, ktory riesi nieco podobne, ale on ma kamosa v Irsku, takze on to asi prevedie do Irska (on ma tiez jeden tipovaci web, uspesnejsi ako ja, ale som rad, ze mi poradil, ze ma kontaktoval ...)


_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Pravidla fóra, informacie od administrátorov All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group