Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

pisti/rezonuje ventilator

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia
View previous topic :: View next topic  
Author Message
duffop



Joined: 23 Nov 2011
Posts: 1

PostPosted: Thu Nov 24, 2011 12:08 am    Post subject: pisti/rezonuje ventilator Reply with quote

Zdravim, uz dlhsie mam problem ze ventilator vidava pisklavy zvuk. Najvpr to bolo len par sekund pocas a po starte, teraz to uz robi aj niekolko minut. Zrejme je sucha/zaoxidovana oska (ak tam nejaka je), alebo znicene lozisko - neviem na akom principe to je zalozene. Stalo sa mi uz 2x s odstupom dlhsieho casu ze zhorel aj regulator napatia. Posledne som ho ale menil pred asi 4 mesiacmi a vcera mi hned po starte zase nechutne skripalo vo ventilatore, zrezu ticho a smrad a ventilator znovu ide uz len v polohe 4 - to uz poznam ze zas odysiel ten regulator. Tak predpokladam ze sa mozno zadrel pocas pomaleho chodu a odniesol to zase ten regulator (alebo tepelna poistka v nom.) Na fore som sa uz docital ako sa da vymenit ta tepelna poista, ale nechcem to robit kym neopravim ten ventilator. neviete ci sa to da nejako premazat alebo cosi take? dakujem za radu. Duffop

Ford Focus 1.8 TDdi, 66 KW
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group