Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Predam Ford Fusion 2005 1.6

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Archiv
View previous topic :: View next topic  
Author Message
arcteryx



Joined: 15 Nov 2010
Posts: 5

PostPosted: Sun Sep 25, 2011 1:44 pm    Post subject: Predam Ford Fusion 2005 1.6 Reply with quote

Ahojte,
Rad by som predal nasho fordika (Fusion vybava Ghaia). Jedna sa o auto pred faceliftom, rok vyroby 2005 , 1.6 74kW (100 koni) Benzin, 5dv. 122 000km,siva metaliza

Vybava: Airbag 2X, Posilnovač riad., ABS, Manualna klimatizacia, Radio/CD, Central, Vyhrievane El. zrkadla i zadne sklo,Dialkove ovladanie, Multifunkcny volant. Hlinikove disky na leto, na zimu plechace s original Ford puklicami, Hmlovky, Imobilizer. Letne gumy na sezonu dve este, zimne na jednu. 2 kluce k autu. STK a emisna platna do 2013, platna rocna dialnicna znamka. Dalsi servis vo forde v januari buduceho roka.

Neburane, ja som druhy majitel, prvy majitel je dobry kamarat, cize vsetky informacie som mal predane a predam dalej o aute. Servisovane vo forde v KE, cize vsetko v servisnej knizke poznamenane. V top stave, ako zanovne. Fotky samozrejme poslem. Piste, volajte kolko ste ochotny zaplatit za dane auto, predideme tak zbytocnym natahovaniam. Dakujem.

mail: tomas.bekec@gmail.com
Telefon: 0911 867 859
Back to top
View user's profile Send private message
arcteryx



Joined: 15 Nov 2010
Posts: 5

PostPosted: Mon Oct 03, 2011 10:45 am    Post subject: Cena Reply with quote

Rozhodol som sa pre cenu : 5300 eur, co v porovnani a zhliadnuti cien na trhu, je cena vynikajuca, hlavne auto v takej vybave a s takym motorom.
Back to top
View user's profile Send private message
arcteryx



Joined: 15 Nov 2010
Posts: 5

PostPosted: Thu Jan 05, 2012 12:37 pm    Post subject: Reply with quote

Predane.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Archiv All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group