Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

poťahy - material

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Palo



Joined: 14 Jun 2012
Posts: 16777215

PostPosted: Mon Jun 25, 2012 12:43 pm    Post subject: poťahy - material Reply with quote

Nazdárek, prečítal som celé fórum na potahy ale nenašiel som info ohľadne materiálov poťahov (viem že na nete su rozne možnosti ale sú to hľavne reklamné keci) . Chcel by som hľavne z dôvodu potenia sa chrbta (aj pri pustenej klíme) pri dlhej ceste. Aký materiál je z hladiska priedušnosti vhodný ( existujú aj špeciálne doplnky - korálikové doplnky na sedačku) a aké sú vaše názory na kože , vlákno a Poly...
Díky
Back to top
View user's profile Send private message
hanýsek starší



Joined: 29 Nov 2009
Posts: 440

PostPosted: Mon Jun 25, 2012 8:09 pm    Post subject: Reply with quote

Tyto potahy jsem si kupoval hned do nového FoFíka.Jsou šité na zakázku, potahovina je ta samá, jakou používá VW.Stály sice 4500Kč, ale po třech letech používání pohoda.A jsou k nerozeznání od původní látky od Forda, ktertá je pod nimi.







Omlouvám se tímto adminům za velikost foto, ale chtěl jsem co největší detaily.

Smile Evil or Very Mad Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message
DanFusi



Joined: 11 Feb 2009
Posts: 55
Location: novojičínsko

PostPosted: Mon Jun 25, 2012 8:53 pm    Post subject: Reply with quote

Používám od jara do podzimu potah s dřevěnými kuličkami ( zakoupen v OBI) vypadá jako tento http://www.autio.cz/potah-na-sedadlo-drevene-kulicky/d-70191/. Také se potím, jak se u nás říká jako dvéře od chléva a klimatizace na tom nic nezmění, ani materiál potahu ( mám v Meganu potahy na zakázku za 5000 Kč ) , ale jak tam zapadnu tak mám po 2 hodinách jízdy záda jak v bazénu. S kuličkovým potahem je to o 90% lepší Smile . Nejprve mi jej zapůjčila kolegyně z práce, která jej používá již několik let, Vyzkoušel jsem jej na delší trase a už nechci jinak.

Manželka si sice stěžuje, že má pocit, že klouže na těch kuličkách ( jsou lakované), ale já tento pocit nemám, holt jiná váhová kategorie Smile

Takže závěrem, kuličkovým potahem jsem vyřešil propocené košile a neustále čištění potahu opěradla od potu.

Jó a od podzimu do jara mám pod sebou vyhřívaný potah z A.T.U.
_________________
C3 Picasso 1.4 VTi 2/2016
Ford Fusion Ebony 1.4 Duratec, 4/2009, Mondus silver, PP, manual klima
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group