Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Lepidlo, kompresor namiesto rezervy
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Robbert



Joined: 19 Jun 2009
Posts: 431
Location: Brno venkov

PostPosted: Fri Jun 29, 2012 5:55 pm    Post subject: Reply with quote

Zkus se zeptat u Kie, případně nějaké vrakoviště... U nového auta je příplatec mezi 1500-2000
_________________
FORD Mondeo Kombi Titanium, TDCi 103 kw, r.v. 2009, Panter Black
FORD Fusion 1,4 Comfort, r.v. 2009, Panther Black
---------------------
EX:Ford Mondeo 2,0 TDDi Mk. III,2002,
Škoda Superb 1,9 TDi, 2003
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Fri Jun 29, 2012 8:27 pm    Post subject: Reply with quote

Robbert wrote:
Nikdy bych na silnici nevyjel s autem bez rezervy. Vždycky jsem si za ni připlácel. Je sranda třeba prorazit gumu, to sprejem nezacelíš... Takže za mě rezerva ano...


Souhlasím. Rezervu už jsem byl na Fusionu nucen použít. V mém případě by mi byla opravná sada na dvě věci. Ono tu gumu ani nemusíš prorazit. Manželka nabrala po zímě díru uprostřed křižovatky. Na pneu slušná boule, vibrace do řízení a auto tahlo doprava. To lepicí sadou fakt neopravíš a na 3 dni kuli tomu odstavit auto než přišla nová pneu by nebylo nic moc. Ještě že tam ta rezerva byla.
Akorát teda ve služebních oktávkách máme tu lepicí sadu. Takže občas bez rezervy jsem nucen vyjet. Ovšem radši si beru connecta Very Happy
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
heroman63



Joined: 11 Jun 2011
Posts: 16777215

PostPosted: Tue Aug 07, 2012 10:05 pm    Post subject: Reply with quote

Ahojky. Loni při cestě do řecka, jsem najel v Srbsku večer na kámen. Díra jako do řiti. Nevím, co bych asi tak dělal pár kiláků od Kosova v noci. Takhle jsem do půl hoďky jel dál. Bez rezervy ani ránu!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group