Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Nadmerny hluk

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Thu May 16, 2013 10:19 pm    Post subject: Nadmerny hluk Reply with quote

Zdravim Páni. Neviete mi niekto poradit alebo nestretol sa niekto s nadmernym hlukom pri jazde na Fusione? Neviem cim to moze byt, no je to zvuk akp keby lacnych zimnych pneumatik. No v pneu to nebude, mal som zimne bridgestony a hucalo to dal som letne a huci to. A osobne si myslim ze nieje mozne aby tak pneu hucali, skor to bude v niecom inom. Vsetko ide tak ako ma, ziadna zvysena spotreba ani nic podobne. Jednoducho zvuk ide niekde od podvozka, vizualne nieje nic vidno poskodene. Nestretol sa niekto s niecim podobnym? Pri cca 100vke sa v aute neda ani rozpravat kvoli hluku nieje nic pocut.
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Fri May 17, 2013 10:47 am    Post subject: Reply with quote

Sice to není od podvozku, ale koukni se na anténu. Jestli na ní něco máš, tak to sundej, případně ji odšroubuj a zkus to. Mě to na Feldě kdysi dělala anténa. Byla moc měkká a když se kolem stovky roztočila, bylo to hrozné hučení.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Fri May 17, 2013 2:58 pm    Post subject: Reply with quote

Nie nie, antenou to nieje. Skor mam podozrenie na zadne lozisko. Ked idem do zakruty dolava tak to stichne. Cize usudzujem ze to bude lave zadne koleso. Nestretol sa niekto s pod. pripadom?
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
HaD601



Joined: 14 Apr 2013
Posts: 22
Location: Brno

PostPosted: Fri May 17, 2013 6:43 pm    Post subject: Reply with quote

Tak zkus zvednout danou stranu auta a zatoč kolem. Nebude to hučet tolik, ale můžeš ucítit, že kolo nejde plynule, ale "trhaně", porovnej s druhou stranou.
Back to top
View user's profile Send private message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Fri May 17, 2013 7:27 pm    Post subject: Reply with quote

Pred včerom som menil pneu na letné lebo skôr sa nedalo. No žiadny problém som nenašiel, koleso sa pekne točilo aj jedna aj druha strana. Jednoducho povedane možno to bude niečo čo sa točí, neviem či ložiská alebo čo presne no v niečom to bude. Náš Ford ma cca 50 tisíc najazdené takže myslel som si že by nemali byť nejaké veľké problémy ešte.
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
Marekskk



Joined: 31 Aug 2010
Posts: 386
Location: SK/CZ

PostPosted: Tue May 21, 2013 9:58 pm    Post subject: Reply with quote

Ložisko je v prdeli... Surprised
_________________
Ford Fusion 1,4 16v Duratec Comfort
Ford Mondeo 2.0 TDDi
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group