Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

kto montuje lpg ??

 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
autouser



Joined: 11 Sep 2013
Posts: 6

PostPosted: Thu Dec 05, 2013 3:59 pm    Post subject: kto montuje lpg ?? Reply with quote

Zdravim chlapi! Mal by som otazku na tych, ktori montuju lpg systemy. Dal som si namontovat lpg solaris a po vcerajsej vymene filtrov v inom servise som bol upozorneny mechanikom, ze v skutocnosti tam solaris nemam. Ako priklad uviedol inu riadiacu jednotku a iny prepinac benzin/plyn. Ked sa riadiaca jednotka vytiahla, bolo viditelne vybrusene povodne homologacne cislo a nalepene ine. Ostatne zariadenie je vraj viac menej zamenne a problem je hlavne ta riadiaca jednotka.
Po reklamacii v servise mi nakoniec slubili vymenu riadiacky za taku, co tam ma byt.
Kedze sa chcem na nich trochu pripravit, aby ma zas s niecim neodzubali, otazka teraz je - podla papierov tam mam mat jednotku s homologacnym cislom E8 67R-01 4883. Viem, ze take cislo ma Solaris 4 OBD, ale existuje aj Solaris Mini4 V3 OBD. ale tam uz cislo neviem rozlustit ani vypatrat. Vedel by mi teda niekto znaly povedat, ake cislo ma ten Solaris mini? Googlim cely den a mam v tom uz trochu chaos. Pisal som aj do servisov na lpg, zhanam info kde sa da.

Teraz tam mam podla vsetkeho riadiacku Stag 300 (pochybujem, ze by mi tam dali nieco drahsieho, ale nemam to jak overit, nasiel som ju len podla obrazku) a rad by som vedel, aka je v porovnani so Solarisom mini4 v3 obd.

Dakujem za odpovede.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Fri Dec 06, 2013 4:49 pm    Post subject: Reply with quote

LOCK Exclamation
1. nic nerikající název
2. špatné zařazení
3. o LPG už tady obsáhlá témata jsou, zkus se zeptat tam
Arrow http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=446
Arrow http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=1411
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group