Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Problém s imobilizerom

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
FOXpeko



Joined: 13 Jul 2009
Posts: 4

PostPosted: Mon Jan 11, 2010 9:19 pm    Post subject: Problém s imobilizerom Reply with quote

Zdravim dnes som vyberal bateriu lebo som menil -kabel a mimo ineho som aj rozobral aj tu svorkovnicu co je spojena srobom. Ked som to zložil a vlozil kluč do spinacej skrynky mi blika imobilizer na oboch klucoch co mam spravit aj na tom Bez tlačitiek a aj na tom s tlačitkami co mam spravit dakujem vopred
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 2004
Back to top
View user's profile Send private message
janoo



Joined: 07 Aug 2014
Posts: 7

PostPosted: Sun Sep 28, 2014 11:20 am    Post subject: Reply with quote

Mne to tiež robí. Stále bliká červená dioda Auto so zámkom. Neviete čo by mohlo byť s tým? Všimol som si že je to po výmene baterky.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group