Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Kontrolka motoru a plynový pedál nereaguje

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Martin77



Joined: 20 Jun 2014
Posts: 1

PostPosted: Fri Jan 02, 2015 11:16 pm    Post subject: Kontrolka motoru a plynový pedál nereaguje Reply with quote

Ahoj všem,
prosím o radu. Mám FoFu 2007, 1,4 benzín. Je to týden co se mi během jízdy rozsvítila kontrolka motoru (oranžová výstraha), otáčky spadly na 2000 a při sešlápnutí plynu se nedělo nic. Auto jelo jako samochod, při přeřazování se nedělo nic, stále stejné nereagování. Dnes to udělalo znova, naprosto stejná událost (stala se při přejíždení zpomalovacího prahu). Rešení je zatím jednoduché, vypnout motor a znova nastartovat a je to OK. Ptám se na podobné zkušenosti co s tím nebo se mám rovnout obtěžovat na diagnostiku? Díky.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Motor + Prevodovka All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group