Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Odkladacia policka pod celnym sklom / odlomeny cudlik

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Baky



Joined: 11 Dec 2008
Posts: 2
Location: Bratislava

PostPosted: Thu Dec 11, 2008 8:59 pm    Post subject: Odkladacia policka pod celnym sklom / odlomeny cudlik Reply with quote

Cafte Fordaci moja sestra ma Fusion pochopitelne a ma odlomene to otvaranie na tej skrinke ten cudlik kam to zapada...skrinka sa neda zavriet a lieta to tam strasne...neviete mi prosim poradit kde je nejake vrakovisko alebo lacne nahradne diely na ford??Lebo volal som aj do fordu a tam za to pytaju 2400SK len za tie dvierka zatvaracie...Dakujem Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Baky



Joined: 11 Dec 2008
Posts: 2
Location: Bratislava

PostPosted: Fri Dec 12, 2008 6:21 pm    Post subject: Reply with quote

No tak asi neviete cou uz smola Confused
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCI
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
bzucko1



Joined: 19 Nov 2008
Posts: 22
Location: Kamenec pod Vtačnikom

PostPosted: Thu Mar 19, 2009 11:13 am    Post subject: Reply with quote

Nazdar kamo ja mam ten isty problem, v návale nervov som bol trochen necitlivý voči mojej skrinke a silnejsie som ju chcel zavriet a čo sa nestalo? Odlomil som si zaisťovanie. No zatial som to vyriešil čiernou lepiacou páskou no ale budem musieť vymeniť celý kryt, takže ked niečo zistím dám ti vedieť.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
stevulik2



Joined: 16 Apr 2010
Posts: 54
Location: Košice

PostPosted: Mon Jul 18, 2011 8:40 am    Post subject: Pokazeny zamok odkladacej skrinky Reply with quote

Nazadar fordaci.
Pred dvoma dnami sa mi pokazil resp. rozpadol zamok na odkladacej skrynke pod celnym sklom. Skrinka sa neda vobec zavriet. Ten jazycek co ju pridrza spadol niekde dovnutra. Vo forde chcu za celu skrynku 140€!!! Sad . Chcel som skrynku sam vymontovat, no tie dve srubky som odsruboval a dale s tym neviem pohnut. Nemate niekto skusenost, tip alebo radu ako by sa to dalo poriesit. Dik.
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi, 2006, Blue jean ,NOW NEW
Renault Twingo 1,2 ,1998, NOW
Seat Ibiza 1,4i ,1996
Fiat 126p Smile,1986
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Mon Jul 18, 2011 5:32 pm    Post subject: Reply with quote

Tak tohle by mě taky zajímalo. Nedavno jsem to řešil na dálku s jednim známým, jak to vyndat a nějak se nezadařilo. On mi tvrdil že jenom vyndam 4 šrouby a já že tam jsou jenom dva a pořád to někde drží. Nakonec jsme došli k tomu, že on má na dílně ten starší model, co má jiný kastlík. Takže on ho vyndal a já ani náhodou.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Mon Jul 18, 2011 11:48 pm    Post subject: Reply with quote

4 šróby sú v starom modeli Smile
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Tue Jul 19, 2011 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

jj. To už víme Very Happy
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
stevulik2



Joined: 16 Apr 2010
Posts: 54
Location: Košice

PostPosted: Wed Aug 24, 2011 7:57 pm    Post subject: Reply with quote

Tak nova schranka konecne namontovana. Podarilo sa mi zohnat namiesto 150 za novu, za 35E z buracky. Sice ina farba, ale podarilo sa prehodit dvierka. Inac ten zamok ked sa pokazi je to fakt neopravitelne. Podla tej konstrukcie zamku ako som ho videl detailne, je len otazka casu kedy sa pokazi. Preto odporucam nikdy ziadne nasilne zatvaranie alebo otvaranie.
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi, 2006, Blue jean ,NOW NEW
Renault Twingo 1,2 ,1998, NOW
Seat Ibiza 1,4i ,1996
Fiat 126p Smile,1986
Back to top
View user's profile Send private message
zdendys



Joined: 09 Nov 2011
Posts: 1
Location: Uherske Hradiste

PostPosted: Wed Nov 09, 2011 6:08 pm    Post subject: Odkladaci policka-opacny problem Reply with quote

Ja mam opacnz problem. Odkladaci policka nejde otevrit. Nebylo by foto zamku.FF5/2005
Back to top
View user's profile Send private message
Odinson



Joined: 31 Oct 2010
Posts: 112
Location: Cinobana, okres Poltar

PostPosted: Sun Mar 11, 2012 10:21 am    Post subject: Reply with quote

Tak sa mi vcera pokazila tato priehradka pod celnym sklom, este som to blizsie nepozeral, ale vypada to tak, ze sa nieco ulomilo na pravej strane pri strunke ktora ju otvara. Je zatvorena, ale trosku vidno ze na pravej strane vzadu pri skle odstava. Skusim rozobrat a uvidime ci sa s tym da nieco robit.
_________________
Fo Fu comfort - 1,6 - 16V, cierna metaliza, 8x airbag... normalna cierna 2003 Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Odinson



Joined: 31 Oct 2010
Posts: 112
Location: Cinobana, okres Poltar

PostPosted: Mon Mar 12, 2012 12:22 pm    Post subject: Reply with quote

Tak som to svojpomocne opravil, bol tam odlomeny kusok plastu, do ktoreho zapadaju dvierka toho odkladacieho priestoru v zadu pri strunke. Ten plast je uplne tenucky a riesenie je uplne zle... Ale podarilo sa, nic nevidno, otvaranie funguje, tak snad sa neulomi aj druha strana... Volal som aj na vrakovisko, ale tam maju skrinku len do novsieho modelu a ta zrejme nepasuje, alebo sa mylim?
_________________
Fo Fu comfort - 1,6 - 16V, cierna metaliza, 8x airbag... normalna cierna 2003 Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Michajda



Joined: 12 Mar 2012
Posts: 9
Location: Liberecko

PostPosted: Tue Mar 13, 2012 7:11 pm    Post subject: Reply with quote

Zdravím , když jsem viděl jak je tato schránka vyrobená, opatrně jsem do ní složil povinnou oranžovou vestu, zavřel ji, a doufám, že ji nebudu potřebovat. Původně jsem si myslel, že si tam uložím nějaké drobnosti, co se asi každému povalují po autě, ale vzhkedem k tomu, že je ve vnitř tvrdý plast, tak tam všechno hnusně rachotilo. Na tu vestu je to ideální. Laughing
_________________
Ford Fusion 1.4 Ebony ˇčervená Tango 2007.
Spácháte-li mord, zachrání Vás Ford....
Back to top
View user's profile Send private message
Odinson



Joined: 31 Oct 2010
Posts: 112
Location: Cinobana, okres Poltar

PostPosted: Wed Mar 14, 2012 12:48 am    Post subject: Reply with quote

Asi tak, otvarat co najmenej krat...
_________________
Fo Fu comfort - 1,6 - 16V, cierna metaliza, 8x airbag... normalna cierna 2003 Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Tomáš



Joined: 24 Jun 2008
Posts: 46
Location: Ostrava

PostPosted: Thu Sep 25, 2014 10:23 am    Post subject: Reply with quote

Zdravím všechny.
Chtěl bych požádat o radu ohledně demontáže té schránky pod oknem. Někdo tady psal, že po odšroubování těch dvou šroubků to nejde vyndat. Tak bych se tedy chtěl zeptat, jestli to někdo nevykoumal a nepodělil by se o své zkušenosti. Děkuji.
_________________
FORD Fusion Ebony 1,4 16V Duratec 59kW/80k, 7/2008
Back to top
View user's profile Send private message
Karel Benedikt



Joined: 18 Apr 2016
Posts: 1
Location: Praha

PostPosted: Mon Apr 18, 2016 7:09 am    Post subject: Reply with quote

Připojuji se s prosbou o radu - jak vymontovat ten střední kaslík (model 2009) se dvěma šrouby ??? Měl by někdo tip jak ho vyndat ?? Idea
_________________
Ford Fusion 1,4 16V Duratec 59kW/80k, 2009
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group