Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

chyba štartovania

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika
View previous topic :: View next topic  
Author Message
nurka



Joined: 07 Nov 2011
Posts: 7

PostPosted: Sat Feb 13, 2016 8:02 pm    Post subject: chyba štartovania Reply with quote

Dobrý deň.Mám Ford Fusion 1,4 benzín 2006.Stalo sa mi že som sa vrátil k autu asi po 2 hodinách,strčil som kľúč do spínačky,otočil do prvej polohy,zažali sa kontrolky, po chvíli zhasli tie ktoré mali,potočil som kľúč do druhej polohy a .. nič.Na ukazovateľi dojazdu a počítadla kilometrov sa objavili len vodorovné čiarky, červená ledka medzi budíkmi sa rýchlo rozblikala a všetky kontrolky sa rozsvietili.Skúsil som to ešte asi 2x-to isté.Po chvíli som vystúpil, zamkol auto, odomkol,nastúpil a normálne som naštartoval...Má s takýmto niečím niekto skúsenosť? Ďakujem.
_________________
Ford Fusion 1,4 b 59kw colorado red
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sat Feb 13, 2016 10:09 pm    Post subject: Reply with quote

Tohle se mi stalo někdy předloni. Rozloupnul jsem klíč, fouknul do něj, zase složil a pak normálně nastartoval. Zřejmě bylo něco v klíči s čipem. Chovalo se to jako kdyby byl v klíči vadný čip.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
nurka



Joined: 07 Nov 2011
Posts: 7

PostPosted: Mon Feb 15, 2016 6:56 pm    Post subject: Reply with quote

Ďakujem za info.Urobilo mi to pred pár dňami,odvtedy je štartovanie bez problémov,uvidím časom...že vraj to môže byť chyba immobilizéra
_________________
Ford Fusion 1,4 b 59kw colorado red
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Mon Feb 15, 2016 7:36 pm    Post subject: Reply with quote

No podle toho, že to auto ani neškytlo a jenom blikala kontrolka, tak bych řekl, že to byla nějaká chyba v imobilizéru.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Cernoch88



Joined: 14 Jul 2016
Posts: 1

PostPosted: Thu Jul 14, 2016 7:34 am    Post subject: Nemůžu nastartovat Reply with quote

Přidám se s podobným problémem.

Včera jsem čistil auto a měl jsem vytažené i sedačky - vedou do nich konektrory na airbag - po namontování sedaček jsem je zase zapojil. Pak jsem chtěl vylepšit osvětlení kufru a koupil jsem LED pásek, ucvaknul jsem žárovičku, zapojil konektor a pásek nesvítil - kufr byl otevřenej dlouho a po chvilce světlo v kufru zhasne, tak jsem kufr zavřel a nic. Chtěl jsem nastartovat a zjistil jsem, že to vůbec nejde - nesepne startér, také mi nebliká kontrolka imobilizéru, při otočení klíčku se nerozsvítí kontrolka dobíjení a oranžová kontrolka motoru, taky nefungují hodiny a stav kilometrů, vnitřní osvětlení - radio jede, světla svítí (krom těch vnitřních), stěrače stírají, ventilace funguje, dalkové odemykání taky funguje. Kontroloval jsem pojistky a všechny jsou OK i ty co jsou u baterky. Obávám se, že je KO GEM modul, ale nevím jak toto zjistit. Napadá někoho co by to mohlo být?
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Elektroinstalacia, elektronika All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group