Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Lepivé madlo předních dveří

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Vrba



Joined: 26 Nov 2008
Posts: 14
Location: Praha

PostPosted: Sun Sep 02, 2018 4:41 pm    Post subject: Lepivé madlo předních dveří Reply with quote

U 9-letého FoFu najednou začaly protivně a hodně lepit madla obou předních dveří. Jsou jako by z černé gumy, dosud na omak v pořádku a příjemné a najednou jako když by byly z toho lepivého válečku na šaty z Ikey. Nic se z nich neloupalo, ničím jsem to nepolil - prostě prakticky přes noc se na to nedá sáhnout... Něčím to natřít ? Nebo něčím přelepit ? Děkuji za radu.
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Sun Sep 02, 2018 10:59 pm    Post subject: Reply with quote

Já mám rok v.2010 a jsou hladký černý matný a nelepí,nemáš tam s tím ozdobným profilem jak na ně byla svolávačka na výměnu, co ti poradit jedině tam nasadit tu koncovku z řidítek na horský kola ,dělají různé barvy a tvary Smile nějakou lepící pásku by vypadalo hrozně.
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
Vrba



Joined: 26 Nov 2008
Posts: 14
Location: Praha

PostPosted: Mon Sep 03, 2018 5:23 am    Post subject: Reply with quote

Ano, to madlo má podélný profil (prolis, drážku). FoFu jsem koupil od prvomajitelky po roce provozu, o žádné svolávačce nic nevím - jak to při ní vyřešili ? Zkusím to na kousku natřít glycerinem, uvidím... Jinak potom servis. Dík
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Mon Sep 03, 2018 5:39 pm    Post subject: Reply with quote

Vyřešili to tak že tam dali tu co mám já, ono v těch vyšších výbavách byla ta úchytka co máš ty stříbrná a začala se taky někomu loupat ale tady na webu by o tom někde mělo být vlákno,sory ale já nemám čas to tu dlouze prohlížet Smile no zkus to najít. Laughing
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group