Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Přední kapota

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
vláďa



Joined: 25 Jun 2008
Posts: 16
Location: Ústí nad Labem

PostPosted: Wed Oct 08, 2008 7:35 pm    Post subject: Přední kapota Reply with quote

Ahoj,
fusíka máme druhý měsíc, zatím docela spokojenost - až na pár detailů. Co mě ale docela čílí je fakt, že při jízdě po nějaké nerovnosti (a že jich máme dost), se při pohledu na přední haubnu evidentně plech pohybuje. Zkoušel jsem připevnění v pantech i u zámku, ale všechno drží. Plech se ale pohybuje pořád. Nikdy se mi to u žádného auta nedělo. Děje se vám něco podobného, nebo je to náhoda u našeho auta. Docházím k závěru, že je ten plech asi tak slabý, že se prostě prohýbá.
Čus
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 08/2008, červená metalíza Tango


Last edited by vláďa on Wed Oct 08, 2008 8:59 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Wed Oct 08, 2008 8:17 pm    Post subject: Re: Přední kapota - kryt motoru Reply with quote

vláďa wrote:
Ahoj,
fusíka máme druhý měsíc, zatím docela spokojenost - až na pár detailů. Co mě ale docela čílí je fakt, že při jízdě po nějaké nerovnosti (a že jich máme dost), se při pohledu na přední haubnu evidentně plech pohybuje. Zkoušel jsem připevnění v pantech i u zámku, ale všechno drží. Plech se ale pohybuje pořád. Nikdy se mi to u žádného auta nedělo. Děje se vám něco podobného, nebo je to náhoda u našeho auta. Docházím k závěru, že je ten plech asi tak slabý, že se prostě prohýbá.
Čus


Ano, ja ked som mal uplne noveho Fusiona, tiež na pohľad sa vlnila kapota, najma pri prejazde nerovnosti ale vyrazné to bolo od 160 km/h, vo Forde Humenné mi povedali,aby som došteloval dorazy(tie gumenné veci,tušim su tam štyri), no vyšróbovanim trochu dohora sa problém odstranil:-)
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
vláďa



Joined: 25 Jun 2008
Posts: 16
Location: Ústí nad Labem

PostPosted: Wed Oct 08, 2008 9:01 pm    Post subject: Re: Přední kapota Reply with quote

Díky, zkusím to poštelovat a uvidí se. Docela mě to čílí.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 08/2008, červená metalíza Tango
Back to top
View user's profile Send private message
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 12:13 pm    Post subject: Reply with quote

Len pozor na to stelovanie, mne ich postelovali vo forde az tak, ze sa nedala otvorit kapota. Prilis napli zamok a ten sa nedal cez packu otvorit.

Very Happy bola to sranda ked hlavne na tretej reklamacii vo forde kde uz aj mechanici krutili bezradne hlavami. potom prisiel jeden technik a zhuboval ich ze nevedia taku zakladnu vec. trosku zasrovboval dorazi a vse je OK.
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 4:15 pm    Post subject: Reply with quote

icask wrote:
Len pozor na to stelovanie, mne ich postelovali vo forde az tak, ze sa nedala otvorit kapota. Prilis napli zamok a ten sa nedal cez packu otvorit.Very Happy bola to sranda ked hlavne na tretej reklamacii vo forde kde uz aj mechanici krutili bezradne hlavami. potom prisiel jeden technik a zhuboval ich ze nevedia taku zakladnu vec. trosku zasrovboval dorazi a vse je OK.



Občas sa človek diví čo za "odborníkov" tam majú...mne zas v Žiline slečna vydala o 2000 viac...a to nad nou stal servisák, ktorý len krútil hlavou, keď to videl Cool
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
breit



Joined: 16 Jun 2008
Posts: 103
Location: Praga mater urbium

PostPosted: Mon Oct 13, 2008 5:15 pm    Post subject: Reply with quote

škoda, že tam stál ten servisák co... Laughing Laughing Laughing
_________________
FUSION Ebony, Frozen White, 1.4i 16V 59kw Duratec, 06/2008
Back to top
View user's profile Send private message
vláďa



Joined: 25 Jun 2008
Posts: 16
Location: Ústí nad Labem

PostPosted: Tue Oct 14, 2008 7:50 pm    Post subject: Přední kapota Reply with quote

Díky za radu, o víkendu jsem to pošteloval a vše je OK. O těch dorazech jsem vůbec nevěděl, myslel jsem, že to jsou jen nějaké krytky ke šroubům Smile Takže s fusíkem spokojenost téměř 100 %.
Teď už jenom přezout zimní gumy a těšit se na první sníh, aby člověk vyzkoušel také jízdní vlastnosti na jiném povrchu.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 08/2008, červená metalíza Tango
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Wed Oct 15, 2008 4:20 pm    Post subject: Re: Přední kapota Reply with quote

vláďa wrote:
Díky za radu, o víkendu jsem to pošteloval a vše je OK. O těch dorazech jsem vůbec nevěděl, myslel jsem, že to jsou jen nějaké krytky ke šroubům Smile Takže s fusíkem spokojenost téměř 100 %.
Teď už jenom přezout zimní gumy a těšit se na první sníh, aby člověk vyzkoušel také jízdní vlastnosti na jiném povrchu.

Neni zač, máš sa načo tešiť, ja milujem, keď idem na snehu,alebo aj za dažda na Fusione,alebo po takých kľukatých cestičkách s klopenými zátačkami tak svižnejšie Cool, strašne si to užívam. mám také trasy, kde sa Fusion trochu prevetráSmile keď som bol malý a či otec alebo starký mali škodovku, hovorili sme, že dávajú rozlet okrýdlenému šípu Cool
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
beagle



Joined: 29 Oct 2008
Posts: 6

PostPosted: Sat Nov 08, 2008 12:39 pm    Post subject: Reply with quote

Taky se mi vlnila kapota a po vyšroubování dvou zadních gumových dorazu(dva vepředu nejdou šroubovat) to pomohlo.Taky dík
_________________
FUSION Ebony, Colorado Red, 1.4i 16V 59kw Duratec, 10/2008
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Sat May 22, 2021 3:59 pm    Post subject: Reply with quote

Tak som minuly víkend čistil ako divy. Dole kapota, dole stierače
https://youtu.be/6SASgaZrtgQ

https://www.zonerama.com/Photo/4609587/265389202
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group