Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Tlumiče
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jeff



Joined: 17 Oct 2007
Posts: 80
Location: Praha

PostPosted: Wed Oct 17, 2007 7:49 pm    Post subject: Tlumiče Reply with quote

Ahoj všichni, po 1. roční prohlídce mám stav tlumičů ze servisního listu - před. 67 a 69%, zad. 59 a 58%. Čekal jsem lepší hodnoty po 8,5 t. km a roce provozu 1 os. Jak jste to měli ostatní? Představa, že za rok to bude 40- 30 % stav mě děsí.
_________________
Fusion 1,4i 16 V, Ambiente, Deep Navy, 9/2006
Back to top
View user's profile Send private message
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Thu Oct 18, 2007 6:31 am    Post subject: Reply with quote

Co ja vim, tak ani tlumice na novem autu nejsou na 100 %. U nas v servise Skoda to mechanici zkouseli na novem testeru tlumicu a zadne nove auto 100% nedosahlo.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jeff



Joined: 17 Oct 2007
Posts: 80
Location: Praha

PostPosted: Thu Oct 18, 2007 5:28 pm    Post subject: Reply with quote

Dík za částečnou útěchu Smile.
_________________
Fusion 1,4i 16 V, Ambiente, Deep Navy, 9/2006
Back to top
View user's profile Send private message
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Fri Jan 25, 2008 2:37 pm    Post subject: Reply with quote

Zdravim,
neviem cim to je, ale mate niekto podobny problem ako ja? Dako mi vrzga prehnane pruzenie zrejme...ked vystupujem z auta, tak to strasne vrzga....predovsetkym, ked stojim dolu kopcom niekde. Ide to od zadnej napravy. Auto ma pol roka, tak to znie nechutne...akoby to tam bolo durchom prehrdzavene..
_________________
1.4 TDCi FoFu X-Plus -tango - 2007
Back to top
View user's profile Send private message
ado



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 37
Location: Trnava

PostPosted: Fri Jan 25, 2008 3:03 pm    Post subject: Reply with quote

Nebude to zatiahnutou ručnou brzdou? Wink
_________________
TT - 1.6 TDCi X-Plus Ocean Blue
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Fri Jan 25, 2008 10:20 pm    Post subject: Reply with quote

Aj mne to robi. Tiez mam asi pol roka. Ked na rucnej stojim tak pri vystupeni to vrzga. Je to strasny zvuk ale nepripisoval som tomu nejkay vyznam.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Fri Jan 25, 2008 10:47 pm    Post subject: Reply with quote

Je to rucna Smile Kolega sa tiez cudoval co mi tam vrzga a kopal mi do kolies Smile Tiez ma hned nenapadlo ze rucna je zatiahnuta.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Istič



Joined: 25 Jan 2008
Posts: 10
Location: Slovensko

PostPosted: Sat Jan 26, 2008 3:31 pm    Post subject: Reply with quote

Getrag wrote:
Je to rucna Smile Kolega sa tiez cudoval co mi tam vrzga a kopal mi do kolies Smile Tiez ma hned nenapadlo ze rucna je zatiahnuta.


Tak, tak. Aj ja mam tuto skusenost.
_________________
Ford Fusion 1,4i 16V Duratec CORRIDA
http://s1.battleknight.sk/index.php?loc=hire&ref=Njg3NTQ=
Back to top
View user's profile Send private message
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Sat Jan 26, 2008 7:45 pm    Post subject: Reply with quote

takze tvrdite, ze to je ok? No dufam, ale u inych aut som toto nezazil, tak ma to zaskocilo veru:-).....Trpim pri topm zvuku Laughing . POjdem reklamovat dake zavady, tak sa i tak na to spytam asi
_________________
1.4 TDCi FoFu X-Plus -tango - 2007
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Sat Jan 26, 2008 8:03 pm    Post subject: Reply with quote

Stinpy wrote:
takze tvrdite, ze to je ok? No dufam, ale u inych aut som toto nezazil, tak ma to zaskocilo veru:-).....Trpim pri topm zvuku Laughing . POjdem reklamovat dake zavady, tak sa i tak na to spytam asi


Ved skus zastan (nie na strmom kopci Smile nedaj rucnu a opri sa do auta ci vrzga.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Hanysek



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 66
Location: Krmelín

PostPosted: Thu Oct 30, 2008 7:24 am    Post subject: Reply with quote

Muzete mi nekdo poradit,mam mensi problem.pred dvema dny jsem nahodou objevil na zadni pneumatice ze je poskakany vzorek jako kdyz je spatny tlumic.nedalo mi to a podival se na vsechny kola.zadni jsou obe hodne a predek je poskakany trochu min.nechce se mi verit,ze auto co ma najete 18 tisic ma v pr... tlumice. jel jsem do fordu maly a velky a tam mi oznamili,ze je to normalni vec a stava se to u novych pneumatik.Nedalo mi to a jel jsem do fordu dankar co mi povi tam.tam mi primo ten servisni technik rekl,ze to normalni neni,ze jsou bud spatne tlumice,nebo geometrie.kazdopadne mam pry narok na nove pneumatiky.A to se vyplati si koupit nove auto!!!! Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Fjodor



Joined: 16 Apr 2008
Posts: 298
Location: Bratislava - Michalovce

PostPosted: Thu Oct 30, 2008 8:25 am    Post subject: Reply with quote

Ja som bol vcera menit na zimne a nechal som si pozriet aj geometriu aj tlmice... Geometria v poho, v ramci tolerancie, ale doladili mi to a tlmice - predna naprava 75 a 72, zadna 60 a 56... Jazdim od konca aprila, najazdenych cca 10300km...
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec, RIVAL X, vyrobene 12/2007, zakupene 04/2008, Sea Grey, PP, parkovacie senzory, folie
Back to top
View user's profile Send private message
Hanysek



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 66
Location: Krmelín

PostPosted: Fri Oct 31, 2008 7:22 am    Post subject: Reply with quote

tak jsem byl na testu tlumicu.vsechny maji po 18000km kolem 65%,takze tlumici to neni.za chvili se jdu objednat na geometrii,tak jsem zvedavy co mi povi tam.
Back to top
View user's profile Send private message
Hanysek



Joined: 26 Feb 2008
Posts: 66
Location: Krmelín

PostPosted: Fri Oct 31, 2008 9:58 am    Post subject: Reply with quote

Prave jsem dorazil z Fordu a jak jsem doufal,tak se i stalo.Je to proste klasicka vec,ze se sjizdi pneumatiky,tak ze jsou poskakane a je to hlavne typem pneumatik,takze vsichni co mate Hankook optimo gumy,tak pry muzete cekat,ze budou poskakane.a dalsi duvod mi oznamili,ze to je stylem jizdy,ze jezdim moc rychle do zatacek.Jak jsem chtel at mi udelaji geometrii,at to zkontroluji,tak ze za 1300kc i kdyz to je v zaruce.Dnesnim dnem uz jsem se definitivne utvrdil,ze uz Forda doma nikdy mit nechci.S timto jeste rok pojezdim a jde do sveta(radsi)
Back to top
View user's profile Send private message
ladin



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 178
Location: Milevsko

PostPosted: Fri Oct 31, 2008 10:02 am    Post subject: Reply with quote

Hanysek wrote:
Prave jsem dorazil z Fordu a jak jsem doufal,tak se i stalo.Je to proste klasicka vec,ze se sjizdi pneumatiky,tak ze jsou poskakane a je to hlavne typem pneumatik,takze vsichni co mate Hankook optimo gumy,tak pry muzete cekat,ze budou poskakane.a dalsi duvod mi oznamili,ze to je stylem jizdy,ze jezdim moc rychle do zatacek.Jak jsem chtel at mi udelaji geometrii,at to zkontroluji,tak ze za 1300kc i kdyz to je v zaruce.Dnesnim dnem uz jsem se definitivne utvrdil,ze uz Forda doma nikdy mit nechci.S timto jeste rok pojezdim a jde do sveta(radsi)


buď v klidu, je to všude stejné
_________________
Fusion 1,25 deep navy, 04/2007
klima, mlhovky, radio 5000c, defend lock, tazne, hagusy
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4  Next
Page 1 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group