Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

ako je to s clankami?

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Pravidla fóra, informacie od administrátorov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Jan 19, 2007 7:36 pm    Post subject: ako je to s clankami? Reply with quote

Vie mi niekto povedat ako je to s clankami?

najdem na webe clanok, mozem ho skopirovat napriklad na tento nas web ?

mozem? pytam sa preto, lebo na webe je kopec clankov, nie je zadany autor a ja vidim, ze jeden a ten isty clanok je na roznych web strankach
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Fri Jan 19, 2007 8:13 pm    Post subject: Reply with quote

Ak nie je konkretne napisane ze clanok je chraneny autorskym pravom alebo nejak podobne nemal by to byt problem.Ale pozor niektore clanky alebo obrazky mozu mat ochrannu znamku vo forme vodotlace, takze ju bezne nevidis len napr. vo Photoshope...

Treba k clanku pridat meno autora ak je uvedene alebo z akej stranky su pouzite informacie alebo pridat veticku ze material je pouzity len na iformacne a vzdelavacie ucely a podobne...zalezi od prispevku...
_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Sat Jan 20, 2007 2:32 pm    Post subject: Reply with quote

xxnobodyxx wrote:
Ak nie je konkretne napisane ze clanok je chraneny autorskym pravom alebo nejak podobne nemal by to byt problem.Ale pozor niektore clanky alebo obrazky mozu mat ochrannu znamku vo forme vodotlace, takze ju bezne nevidis len napr. vo Photoshope...

Treba k clanku pridat meno autora ak je uvedene alebo z akej stranky su pouzite informacie alebo pridat veticku ze material je pouzity len na iformacne a vzdelavacie ucely a podobne...zalezi od prispevku...


Tomu opravdu veris? V EU je autorske dilo je prakticky vsechno (i tenhle m?j p??sp?vek) a bez v?slovn?ho svolen? autora to rozhodn? nem??e? jen tak zkop?rovat na sv?j web. BTW, za legalitu obsahu webu odpov?d? jeho majitel, tak?e by si Marek m?l rad?ji d?vat pozor, nev???m, ?e na Slovensku by byla situace v autorsk?m pr?vu tak z?sadn? odli?n?. Na vykr?d?n? ?l?nk? nebo fotek z ciz?ch web? zapome?te, pokud se nechcete dostat do probl?m?. Nesm?? ani vystavit link na neleg?ln? obsah. Tak?e ?l?nek v tuningu je jasn? adept na pr?ser. http://www.tuning.sk/dokument-volkswagen-passat-r36-2007-a-ford-fusion-mrt-t5-tuning

?ESTINA ST?LE NEFUNGUJE. a prepisovat uz to nebudu.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Jan 20, 2007 2:41 pm    Post subject: Reply with quote

1. dik ... pisal som do tuning.sk, ze ako na to, odpovedia a uvidime, mozno sa s nimi dohodnem ... slusne som im napisal

2. nepiste diakritiku !!! ani slovencina nefunguje a ja nemam sajnu preco, ked som nainstaloval SVK utf8 aj win1250 a to iste czech utf8 aj czech win 1250 .. tak ja neviem ... nefunguje vam hore v nastaveniach zmena jazyka?
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Pravidla fóra, informacie od administrátorov All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group