Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

1. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz Fusionistov 2008
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
voto



Joined: 16 Oct 2007
Posts: 80

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 8:55 pm    Post subject: Reply with quote

Dobře cvičně se zeptám starosty na otevření kempů apod. co s tím souvisí. Jinak řeknu mu tak účast cca 50aut a asi 100 lidí, nebo míň víc?
Myslím si že ideální je ten termín 27-29.červen, kdo dá přednost ME fotbalu v bedně, to je jeho problém...
PS Fusionů přibývá jako hub po dešti dnes jsem jich ve Zlíně potkal asi šest a dalších osm jsem napočítal nachystaných u prodejce.
_________________
Poďme z vesela,promile dve celá...
Back to top
View user's profile Send private message
antonin



Joined: 20 Jul 2007
Posts: 17
Location: Trnava

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 10:02 pm    Post subject: Reply with quote

panmilan wrote:
Taky předpokládám, že se zúčastním. Fusiony se nyní u nás rozrostly jak houby po dešti.


...uz sa tesim na stretnutie Smile
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 07/2007 strieborna metaliza
Back to top
View user's profile Send private message
Roman



Joined: 15 Jan 2008
Posts: 12

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 10:22 pm    Post subject: Reply with quote

Zdravim,
tak jeden termin uz bol navrhnuty - posledny vikend v juni, teda ako druhy dajme este posledny vikend v maji, aby sme to nenatahovali stale dookola. Ziez by bolo dobre sa dohodnut, ci to bude panska jazda, alebo aj s rodinami. Tiez navrhnut nejaký program, napr. v piatok posedenie pri taboraku a v sobotu bude nejaky volejbalovy alebo nohejbalovy turnajik, alebo kratsi prejazd fusikami po okoli a pod., aby sme hned len nesedeli v krcme. Ak chce niekto navrnut na hlasovanie aj nieco ine ako Hrozenkov, nech navrhne, ale iba take miesto, kde bude tiez nejaky domaci ucastnik, aby mohol povybavovat a pozistovat aspon zakladne veci.
Back to top
View user's profile Send private message
dj-double



Joined: 22 Feb 2007
Posts: 166
Location: Košice

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 10:59 pm    Post subject: Reply with quote

AHOJTE
Ak mozem dulius tak by som navrhoval,miesto uz nemenme,nechajme ten Hrozenkov,zrus niektore topiky ako napriklad (Sraz Pardubice 22.-23.9.2007, 1.FORD ZRAZ 27......, zraz ) a vytvorme dva nove s rovnakym miestom konania Hrozenkov,ale jeden s datumom 27.-29.6.2008 a druhy s datumom 30.5.-1.6.2008.
A komu vyhovuje jeden z danych terminov,tak sa donho napise a bude.Zatial nech sa napisu iba ucastnici,ci pojdeme s detmi a rodinkami alebo nie to sa asi dohodne neskorsie a myslim si ze by nebolo zle ak by mal dulius telefonne cislo na kazdeho,my co sme boli na 2. KE zraze na seba cisla mame,lepsie sa takto dohaduje,moj osobny nazor.dakujem a tesim sa uz teraz.
- meno účastník
_________________
SKYPE - dj-double
predtym : FORD Fusion 1.4i 16V Duratec, tango cervena,2006
FIAT Doblo Panorama,1,4 16V,biely šíp,mikrobus
SUZUKI Vitara 1,4 turbo,4x4,automat, 140 koni
TOYOTA Proace City Verso benzin,biela,96KW
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 7:32 am    Post subject: Reply with quote

voto: napis mi do posty, alebo do emailu mobilne cislo na teba, zavolam Ti. dakujem

DR: ja verim, ze viac ako 10 aut BUDE ! ved len tu Kosicania prideme minimalne 4, to uz viem teraz.

dj-double: ten hrozenkov je uz dlhsie jasne, riesis vyriesene veci Smile slo len o datum. Idem to trosku zmenit to co si spravil ty, doplnim hlasovanie.

Roman: presne tak, netreba to natahovat.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 7:38 am    Post subject: Reply with quote

dulius, dj-double: místo těch dvou samostatných témat pro každý termín bych tady udělal hlasování pro 3-4 termíny. A pak ať ti lidi posílají mailem přihlášky (kolik jich přijede, na jak dlouho, atd, aby organizátor věděl, kolik čeho bude potřeba připravit, to mu zatraceně ulehčí práci), viz ten odkaz na cmc.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 7:38 am    Post subject: Reply with quote

DR wrote:
dulius, dj-double: místo těch dvou samostatných témat pro každý termín bych tady udělal hlasování pro 3-4 termíny. A pak ať ti lidi posílají mailem přihlášky (kolik jich přijede, na jak dlouho, atd, aby organizátor věděl, kolik čeho bude potřeba připravit, to mu zatraceně ulehčí práci), viz ten odkaz na cmc.

prave som to spravil ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scoop_sk



Joined: 28 May 2007
Posts: 152
Location: KE-okolie

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 6:47 pm    Post subject: Reply with quote

dulius: Neviem, mozno sa tu uz o tom vravelo, ale moze ist na zraz aj niekto, kto nie je majitelom Fusiona azd., ako napriklad ja? Embarassed Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 8:17 pm    Post subject: Reply with quote

SCOOP wrote:
dulius: Neviem, mozno sa tu uz o tom vravelo, ale moze ist na zraz aj niekto, kto nie je majitelom Fusiona azd., ako napriklad ja? Embarassed Very Happy

kuk: http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?p=5454#5454

osobne mas u mna jedno pifko za Tvoj prinos tomuto webu Cool
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scoop_sk



Joined: 28 May 2007
Posts: 152
Location: KE-okolie

PostPosted: Fri Jan 18, 2008 8:26 pm    Post subject: Reply with quote

Jeej, tak potom super, mozno si sprvim vylet Very Happy Zatial nehlasujem za ziaden termin, malo by mi to byt v podstate jedno. Wink
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
durco



Joined: 03 Jul 2007
Posts: 31
Location: Žilina

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 9:41 am    Post subject: Reply with quote

Idem sa opýtať, iba čisto teoreticky, či by sa našiel niekto na zraze, kto má väčší prehľad o technických veciach na Fusione, čo to by poukazoval, povysvetľoval a poradil. Nazval by som to "zaškolením", zvlášť pre nových, ale myslím si aj pre "starších" fusionistov, lebo veľa vecí sa človek dozvie iba skúmaním, alebo od ochotného servisáka. Všetci držia bobríka mlčanlivosti, chápem že za tým budú zas iba peniaze, a dôvod ako ich od bežného používateľa vytiahnuť.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Wed Jan 30, 2008 10:52 am    Post subject: Reply with quote

durco wrote:
Idem sa opýtať, iba čisto teoreticky, či by sa našiel niekto na zraze, kto má väčší prehľad o technických veciach na Fusione, čo to by poukazoval, povysvetľoval a poradil. Nazval by som to "zaškolením", zvlášť pre nových, ale myslím si aj pre "starších" fusionistov, lebo veľa vecí sa človek dozvie iba skúmaním, alebo od ochotného servisáka. Všetci držia bobríka mlčanlivosti, chápem že za tým budú zas iba peniaze, a dôvod ako ich od bežného používateľa vytiahnuť.

urcite sa tam najdu taki ludia, getrag nam ukaze aj prevodovku Wink ako na kosickom zraze. Myslim ze na webe je dost technicky zrucnych ludi a verim ze pridu na stretko.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scoop_sk



Joined: 28 May 2007
Posts: 152
Location: KE-okolie

PostPosted: Fri Feb 01, 2008 8:43 am    Post subject: Reply with quote

Ja by som mohol pripravit strucny zivotopis, so zakladnymi technickymi informaciami... Smile
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
durco



Joined: 03 Jul 2007
Posts: 31
Location: Žilina

PostPosted: Fri Feb 01, 2008 11:27 am    Post subject: Reply with quote

Stručný popis,ak myslíš technické údaje,sú už celkom známe a popísané na webe,skôr som myslel priamo na aute,čo sa kde nachádza,ako sa k tomu dostať,čo načo slúži,či už z mechanickej alebo elektrickej stránky.
Back to top
View user's profile Send private message
Roman



Joined: 15 Jan 2008
Posts: 12

PostPosted: Fri Feb 01, 2008 5:59 pm    Post subject: Reply with quote

durco wrote:
Stručný popis,ak myslíš technické údaje,sú už celkom známe a popísané na webe,skôr som myslel priamo na aute,čo sa kde nachádza,ako sa k tomu dostať,čo načo slúži,či už z mechanickej alebo elektrickej stránky.


To je dobrý nápad, skúste vrámci zrazu vytvoriť podstránku, s témou napr. "návrhy na program zrazu", kde by sa účastníci mohli vjyjadriť aj k prípadnej prednáške praktických skúseností - čo by vedeli prezentovať na stretnutí vo forme prednášok, ide ozaj o to, aby sme sa podelili o skúsenosti, kto už čo sám opravil, vymenil, zistil, aj pokazil a pod.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 5 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group