Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Výška podvozku
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Daho



Joined: 19 Mar 2008
Posts: 123
Location: Jablonec nad Nisou (CZ)

PostPosted: Tue Jul 08, 2008 7:59 pm    Post subject: Dá se zvednout podvozek ? Reply with quote

Nevíte, zda se dá výška vzadu nějak zvednout ? Přijde mi, že oproti jiným, novým Fusionům mám zadek docela sedlý dole. Tám najeto 50000 km. Co, poradí někdo. Je to pružinami ?? Neexistují nějaké podložky ?? Díky za rady. david
_________________
Ford Fusion 1,6 16V 10/2002
Ford Ka 1,3 44Kw 02/1998
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
peca



Joined: 30 Mar 2007
Posts: 125

PostPosted: Wed Jul 09, 2008 6:24 am    Post subject: Re: Dá se zvednout podvozek ? Reply with quote

Daho wrote:
Nevíte, zda se dá výška vzadu nějak zvednout ? Přijde mi, že oproti jiným, novým Fusionům mám zadek docela sedlý dole. Tám najeto 50000 km. Co, poradí někdo. Je to pružinami ?? Neexistují nějaké podložky ?? Díky za rady. david


znamej nedavno menil zadni tlumice na felde a hned mel zadek o 10cm vys Smile
_________________
Fusion Ambiente 1.25, 03/2007, klima, Radio CD 6000, Garmin Nuvi 300

best 6.1 l/100km, nyni 7,3
Back to top
View user's profile Send private message
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Mon Jul 14, 2008 2:15 pm    Post subject: Re: Dá se zvednout podvozek ? Reply with quote

Daho wrote:
Nevíte, zda se dá výška vzadu nějak zvednout ? Přijde mi, že oproti jiným, novým Fusionům mám zadek docela sedlý dole. Tám najeto 50000 km. Co, poradí někdo. Je to pružinami ?? Neexistují nějaké podložky ?? Díky za rady. david


Ahoj, tady maš odkáz na zvýšení zadni nápravy. O Fusionu mam prolezly už vše co se dá. Taky jsem o tom uvažoval, ale bojim se aby to pak neustřelovalo v zatáčkach. Tak zatim váham.

http://tuning.autodoplnky.cz/weitec/distancni-kit-zadni/?smid=5016
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Tue Jul 15, 2008 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

Tak tak. Ja mam taky blby pocit v zarutach a naklana sa to teda dost. Blo by to asi horsie. Ale ak jazdis len po meste a v lese tak asi no problem.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Wed Jul 16, 2008 2:20 pm    Post subject: Reply with quote

MajoV Můj pocit je opačný ohledně naklánění Fusionu, podle mě se naklání minimálně. Možná je to tím, že naše béčko Myšák je strašně měkký a naklání se oproti Fusionu katastrofálně.
Daho Upravit zvýšení světlosti podložkami pod, nebo nad unavené pružiny se mi nejeví jako správné. Nové pružiny by byly elegantnější řešení, u kombíků běžná záležitost.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Jul 18, 2008 6:50 pm    Post subject: Reply with quote

Daho: jak psal sedlaq, jestli máš zadek sedlý k zemi=unavené pružiny, tak správné řešení je jejich výměna (těch pružin). Ale aby pružiny takhle brzo odešly, to chce výrazně přetížit zadní nápravu, nevozil jsi v tom cement?
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group