Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

tmave folie na Fuzaca
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Aug 06, 2007 4:33 pm    Post subject: Reply with quote

tak a mam to Cool
je to v sekcii nase Fusiony
(na bokoch mam najtmavsi odtien a vzadu jemne svetlejsi)
bol som pri montazi, vyzeralo to zaujimavo, do 3 dni to este stmavne viac Very Happy

P.S. porovnanie pohladov z vnutra auta, vpredu nie su a vzadu su folie:

http://fusion.fordclubs.org/rozne/porovnanie.jpg

a pohlad dozadu:

http://fusion.fordclubs.org/rozne/porovnanie2.jpg
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
peca



Joined: 30 Mar 2007
Posts: 125

PostPosted: Tue Sep 04, 2007 10:13 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
tak a mam to Cool
je to v sekcii nase Fusiony
(na bokoch mam najtmavsi odtien a vzadu jemne svetlejsi)
bol som pri montazi, vyzeralo to zaujimavo, do 3 dni to este stmavne viac Very Happy

P.S. porovnanie pohladov z vnutra auta, vpredu nie su a vzadu su folie:

http://fusion.fordclubs.org/rozne/porovnanie.jpg

a pohlad dozadu:

http://fusion.fordclubs.org/rozne/porovnanie2.jpg


pekny,
umyval si auto pred lepenim nebo si skla umyli sami?
_________________
Fusion Ambiente 1.25, 03/2007, klima, Radio CD 6000, Garmin Nuvi 300

best 6.1 l/100km, nyni 7,3
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Sep 04, 2007 10:41 am    Post subject: Reply with quote

chlapik, co to robil, si skla umyl sam, bol som pri tom, videl som to.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pikoshka



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 18

PostPosted: Mon Dec 10, 2007 9:20 am    Post subject: Reply with quote

Zdravim všetkých, chcem sa opýtať tých, čo majú verziu X-plus s originál tónovanými sklami, či ich majú zapísané v techničáku. Včera nás zastavili policajti a podozrievali z nekalého tuningu. Tvrdili, že to musí byť vyznačené v TP.
_________________
1,6 X-plus, tonic
Back to top
View user's profile Send private message
alcap



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 22
Location: Praha

PostPosted: Wed Dec 12, 2007 2:19 am    Post subject: Reply with quote

Mám orig. zatmavení zadního a zadních bočních oken, v TP to zapsáno není. Mám dojem že limitováno je pouze tónování předního a předních bočních oken - alespoň v ČR.
_________________
FoFu Ebony Champion 1.4 Duratec
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Wed Dec 12, 2007 12:50 pm    Post subject: Reply with quote

Ak ma auto zatmavene zadne skla od vyroby tak to vobec netreba riesit.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
x-jerry



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 18
Location: BA

PostPosted: Mon Jan 14, 2008 8:58 am    Post subject: Reply with quote

pikoshka wrote:
Zdravim všetkých, chcem sa opýtať tých, čo majú verziu X-plus s originál tónovanými sklami, či ich majú zapísané v techničáku. Včera nás zastavili policajti a podozrievali z nekalého tuningu. Tvrdili, že to musí byť vyznačené v TP.

...mal som Fabku s foliami a potreboval som k tomu certifikat, co mi vydala firma, teraz mam to iste FuFo co ty a neviem, ci to mam v technicaku, budem to musiet mrknut(je tam iba typove schvalenie)...no, ale co som chcel povedat, ked ma stopli na Fabke, tak si certifikat ziadali, co sa tyka FuFo, na nom ma este nestopli, ale verim, ze mozu sa na to pytat...skus sa odvolat na typove schvalenie a ked im to nebude stacit, jednoducho stiahni okno a ukaz im, ze je to sklo a nie nalepena folia...
_________________
FuFo 1,6 TDCi
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 9:53 am    Post subject: Reply with quote

Taky si chci nechat udelat folie. V tech nekolika prodejnach Fordu co jsme na Morave byli,meli vzdy stejneho dodavatele(bohuzel si nemohu vzpomenout na nazev),melo by to stat kolem 6000Kc na cele auto vyjma celniho skla.Rikali,ze ztmaveni prednich skel je omezeno do urcitych procent a ze k tomu dostanu certifikat. Ale hlavne se chci zeptat,jestli nemate nekdo zkusenost s tou bezpecnostni strankou skel,ze maji funkci jako treba folie na vyloze obchodu a nejdou lehce rozbit a vyndat,je to hlavni duvod proc si je chci poridit,dekuji za poznatky.
Back to top
View user's profile Send private message
x-jerry



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 18
Location: BA

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 5:40 pm    Post subject: Reply with quote

...jedine co Ti mozem poradit je, ze zbehni si do BA a cena Ta vyjde o viac ako polovicu menej...ja som mal s certifikatom na kratkej Fabii za 2500,-SKK...
_________________
FuFo 1,6 TDCi
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
pikoshka



Joined: 10 Dec 2007
Posts: 18

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 6:58 pm    Post subject: Reply with quote

Ešte sa vrátim k tým tónovaným sklám - tí policajti si tie okná pozerali a rýpali do nich nechtom, či to nie sú fólie. Dokonca skúšali aj zadné okno, ale aj tak tvrdili, že to má byť v TP. Predajca povedal, že je to blbosť a nikdy o tom nepočul. Nechce sa mi však s nimi zakaždým dohadovať, tak neviem.
_________________
1,6 X-plus, tonic
Back to top
View user's profile Send private message
x-jerry



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 18
Location: BA

PostPosted: Sat Jan 19, 2008 7:04 pm    Post subject: Reply with quote

pikoshka wrote:
Ešte sa vrátim k tým tónovaným sklám - tí policajti si tie okná pozerali a rýpali do nich nechtom, či to nie sú fólie. Dokonca skúšali aj zadné okno, ale aj tak tvrdili, že to má byť v TP. Predajca povedal, že je to blbosť a nikdy o tom nepočul. Nechce sa mi však s nimi zakaždým dohadovať, tak neviem.

...tak to si natrafil naozaj na odbornikov Smile...folie ked su nalepene na oknach je to vidiet bez toho, aby rypali do okna nechtom a podobne...
_________________
FuFo 1,6 TDCi
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Feb 23, 2008 11:19 am    Post subject: Reply with quote

bias wrote:
Ahojte,

rozmýšľam o fóliach. U nás ich montujú bez vyberania skiel a chcem si dať ten typ, že keď sa priblížiš k autu má to zrkadlový efekt. Neviem ako sa volajú a je mi to jedno. Bude to stáť cca. 4 tis. Sk. O čom uvažujem, tak to sú fólie na sklá predných dverí, sú úplne číre a mali by slúžiť na to, aby sa mi nejaký debil nedostal cez okno do auta tak, ako som to tu videl niekde na fóre. Viem, že na predných dverách fólie nemajú byť 1. nielen u nás, ale hlavne vonku to údajne policajti radi kontrolujú a za 2. bezpečnosť. Nieže by som to chcel privolávať, ale pri havárke sa k tebe len tak ľahko nikto nedostane a tam môže ísť o život. Čo si o tom myslíte? Vďaka za názory. Cool Cool Cool


presunute adminom
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Mon Feb 25, 2008 8:54 am    Post subject: Reply with quote

Ted jsem si delal folie suntek od trieste,mam je na celem aute,s tim,ze na celnim jen uzky pruh na vrchu. Dal jsem si 50 na predni,35 na zadni,20 na to maly okno a kufr 35.Dostal jsem k tomu i evropskou homologaci do zahranici a stalo to kolem 5500kc. Zevnitr je presto dobre videt a zvenku je to takove decentni ztmaveni Smile
_________________
Fusion 1.4 champion ebony, blazer;comfort X, boční airbagy, MP3; unor/08
Back to top
View user's profile Send private message
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Mon Feb 25, 2008 8:58 am    Post subject: Reply with quote

Jo a jsou ty co by meli branit rozbiti. Byl jsem informovan,ze cihlou atd. se presto dostava delsi dobu a rozbijete se to pri havarii bezpecnejsim zpusobem nez klasicke. Ale zahranari na to maji nastroje.ktere je vubec nezdrzi pri pruniku dovnitr. Je to takova kotva, ktera se vrazi dovnitr slozena, pak se roztahne a cele sklo se vyrve ven bez toho, aby se sklo roztristilo. Ale vse je jen teorie a kazda vec ma sve pro i proti Smile
_________________
Fusion 1.4 champion ebony, blazer;comfort X, boční airbagy, MP3; unor/08
Back to top
View user's profile Send private message
bias



Joined: 28 Sep 2007
Posts: 85
Location: Slovensko

PostPosted: Tue Mar 11, 2008 10:42 pm    Post subject: Reply with quote

Tak aj ja som si dnes dal nalepiť fólie - Infinity 25 so zrkadlovým efektom. Zatiaľ vyzerajú celkom fajn, akurát cca. týždeň nedoporučujú otvárať a zatvárať okno a púšťat rozmrazovanie zadného okna. Cena 4000,- Sk. Laughing Záruka na udržanie odtieňa farby 10 rokov, doživotná záruka proti odlepeniu a samozrejme s certifikátom. Žial, auto som si bral až neskoro poobede, bolo prítmie, takže som zvedaví ako to vyzerá cez deň.
_________________
Strieborný Ford Fusion 1,4 16V benzín, r.v. 9/2007, 6,84 L /100 km. Mám rád spoľahlivé autá.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next
Page 2 of 11

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group