Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Fo-Fu - co mohlo byt lepsie vyriesene
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Mar 02, 2007 10:56 pm    Post subject: Reply with quote

KK wrote:

A taky mohli udělat o trochu silnější plasty na nárazníkách. Mám bobky, kdyby o mě někdo škrtnul na parkovišti, aby se to nerozpadlo.

pred 2 mesiacmi som pri cuvani narazil do znacky, necuval som rychlo, ale rana to bola riadna Exclamation
normalne som si myslel, ze ten naraznik bude rozbity ...
a ake bolo moje prekvapenie (pozitivne), ked som sa pozrel dozadu a na 1.pohlad som ani nevidel na narazniku miesto, kde som narazil ..
takze sa mi to nezda az take slabe ... len poznamka
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Sat Mar 03, 2007 9:51 am    Post subject: Reply with quote

KK: celkom by ma zaujimalo za co si kupil auto. 1.4 tdci trend som pozeral v cennikoch a nikde taka kombinacia nie je. Nekupoval si nahodou niektory z akciovych flair a podobne?
Back to top
View user's profile Send private message
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 8:36 am    Post subject: Reply with quote

Destroy: Ano, kupoval jsem akční model, ve vašem ceníku je Trend pouze s 1,6 benzin. Stále ty názvy mění a ceny v podstatě zůstávají. Jenom sem tam nějakou tu korunu přesunou aby to vypadalo. Ta výbava by potom docela i odpovídala tomu vašemu Flair plus ( jestli jsem se nespletl ), ale spíše tomu vašemu Trend s benzinovým motorem, nebo něco mezi. Podívej se na české stránky fordu a tam Trend je a v podstatě to moc nezměnili.

Ještě jedna věc mě chybí - aby šli ovládat přední okna i po vypnutí motoru. Zrcátka jdou, ale okna ne. Stává se mi že zastavím, vypnu motor a pak chci zavřít okna. Problém, musím zase zapnout zapalování. Klidně bych to měl navzájem přehozené.
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Black storm



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 133
Location: Piestany

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 8:44 am    Post subject: Reply with quote

ja by som sa chcel pustit do odhlucnenia prepazky oddelujucej motorovy priestor od kabiny. Len neviem ci odhlucnovat zvnutra alebo od motora.

Ma tu s tym niekto skusenosti?
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 12/2004,
Mercedes Benz C 200 CDI Avantgarde, T model 5/2006,
Mercedes Benz 300 CE r.v. 1992, momentalne v renovacii
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 10:40 am    Post subject: Reply with quote

KK, jasne. Ja som si neuvedomil ze v czechoch su ine cenniky. Sorry, uz to chapem.

BlackStorm:
dobry napad. Mas uz nejaky napad kde sa da protizvukova vlozka kupit? Na strane motora je to myslim odhlucnene dobre. Motorova kapota je odhlucnena slabsie, a najhorsie je ta umelohmotna prepazka na vrchu. Tam by sa podla mna zyslo nieco nalepit. Zvnutra auta netusim ako je to odhlucnene, zatial som to nemal rozobrate. Ak cokolvek zistis daj vediet. Mozno by sme mohli na to zalozit aj samostatny thread.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 1:23 pm    Post subject: Reply with quote

KK wrote:

Ještě jedna věc mě chybí - aby šli ovládat přední okna i po vypnutí motoru. Zrcátka jdou, ale okna ne. Stává se mi že zastavím, vypnu motor a pak chci zavřít okna. Problém, musím zase zapnout zapalování. Klidně bych to měl navzájem přehozené.

toto naozaj nechapem ani ja, preco to tak Ford spravil ...
viete ako je to u inych aut? je to rovnake?
ja nemam skusenosti ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Black storm



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 133
Location: Piestany

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 6:52 pm    Post subject: Reply with quote

destroy wrote:
KK, jasne. Ja som si neuvedomil ze v czechoch su ine cenniky. Sorry, uz to chapem.

BlackStorm:
dobry napad. Mas uz nejaky napad kde sa da protizvukova vlozka kupit? Na strane motora je to myslim odhlucnene dobre. Motorova kapota je odhlucnena slabsie, a najhorsie je ta umelohmotna prepazka na vrchu. Tam by sa podla mna zyslo nieco nalepit. Zvnutra auta netusim ako je to odhlucnene, zatial som to nemal rozobrate. Ak cokolvek zistis daj vediet. Mozno by sme mohli na to zalozit aj samostatny thread.


Kde sa da zvukova izolacna vlozka kupit neviem ale viem kde kupit dynamat.
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 12/2004,
Mercedes Benz C 200 CDI Avantgarde, T model 5/2006,
Mercedes Benz 300 CE r.v. 1992, momentalne v renovacii
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 9:32 pm    Post subject: Reply with quote

Black storm: čemu říkáš dynamat. Nemyslíš dynamit. Že by tě to auto nějak naštvalo? Smile
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 9:34 pm    Post subject: Reply with quote

S odhlučněním zkušenosti nemám, ale myslím si že pod palubku by se určítě něco vešlo na dělicí přepážku. Jinak říkám " Čím víc auto kravál dělá, tím víc rádio pustím"
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Sun Mar 04, 2007 11:04 pm    Post subject: Reply with quote

No aj mne fuka na nohy skoro stale. urcite je tam nejaka chyba, aj ked v servise tvrdili, ze je to ok. nechce sa im rozoberat pristrojovku.
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
ladin



Joined: 01 Mar 2007
Posts: 178
Location: Milevsko

PostPosted: Fri Mar 09, 2007 7:21 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
KK wrote:

Ještě jedna věc mě chybí - aby šli ovládat přední okna i po vypnutí motoru. Zrcátka jdou, ale okna ne. Stává se mi že zastavím, vypnu motor a pak chci zavřít okna. Problém, musím zase zapnout zapalování. Klidně bych to měl navzájem přehozené.

toto naozaj nechapem ani ja, preco to tak Ford spravil ...
viete ako je to u inych aut? je to rovnake?
ja nemam skusenosti ...


Tenhle problém jem řešil na Matizu, stačilo přepojit v pojistkové skřínce přívod k pojistce ovládání oken. Teď už si nepamatuju odkud jsem to bral, ale to je v podstatě jedno, jen musí být přívod stále pod proudem.
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Sun Mar 11, 2007 12:44 pm    Post subject: Reply with quote

Zatvaranie okien len s klucikom:
Staci si na to zvyknut a cloveka to uz ani netrkne. Poslednych 10 rokov jazdim len na autach ktore to maju takto a vlastne ani nepoznam auto ktore to tak nema.
Back to top
View user's profile Send private message
Hradečák



Joined: 23 Apr 2007
Posts: 21

PostPosted: Mon Apr 23, 2007 10:20 am    Post subject: Reply with quote

Ahoj,
celkem vážně uvažuju o Fusionu, protože aktuální "akční" cenová nabídka Champion v ČR mi přijde jako celkem zajímavá - 299,000 CZK za Fusion 1.4 s celkem slušnou výbavou (2x bag, klima, 15" alu, vyhřívané př. okno, atd. + upgrade např. na automat. klimu není nijak drahý, podrobnosti zde: http://www.autoin.cz/files/8932723812.pdf

Zajímalo by mne jestli někdo z majitelů/uživatelů např. :

1) jestli někdo má zkušenost s přepravou kol uvnitř a pokud ano jak jednoduché/složité to je

2) jestli je možné na Fusion přimontovat střešní lyžiny (tzv. hagusy)

3) manuál vs. automat. klima - vyplatí se koupit automatickou (+6000 CZK)

4) auta které jsem viděl na autosalonu byly z fabriky obuté do pneu Hankook - přiznám se že k nim moc (vůbec) důvěru nemám - má někdo zkušenost, resp. do čeho byly z výroby obuté vaše Fusiony?
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Apr 23, 2007 11:52 am    Post subject: Reply with quote

Hradečák wrote:
Ahoj,
celkem vážně uvažuju o Fusionu, protože aktuální "akční" cenová nabídka Champion v ČR mi přijde jako celkem zajímavá - 299,000 CZK za Fusion 1.4 s celkem slušnou výbavou (2x bag, klima, 15" alu, vyhřívané př. okno, atd. + upgrade např. na automat. klimu není nijak drahý, podrobnosti zde: http://www.autoin.cz/files/8932723812.pdf

Zajímalo by mne jestli někdo z majitelů/uživatelů např. :

1) jestli někdo má zkušenost s přepravou kol uvnitř a pokud ano jak jednoduché/složité to je

2) jestli je možné na Fusion přimontovat střešní lyžiny (tzv. hagusy)

3) manuál vs. automat. klima - vyplatí se koupit automatickou (+6000 CZK)

4) auta které jsem viděl na autosalonu byly z fabriky obuté do pneu Hankook - přiznám se že k nim moc (vůbec) důvěru nemám - má někdo zkušenost, resp. do čeho byly z výroby obuté vaše Fusiony?


ano, o tej zaujimavej ponuke uz tu bola rec, naozaj super cena za take auticko ...

ohladom tvojich otazok:

1. bycikel, ano 2 horske bycikle som dal do auta, samozrejme sklopene zadne sedadla + predne kolesa som musel dat dole .. a voslo to v pohode

2. neviem, kupil som original ford priecny nosic ...

3. neviem

4. good yearky mal som ja original
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
KK



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 134

PostPosted: Mon Apr 23, 2007 6:53 pm    Post subject: Reply with quote

Pneu Hankook měl kamarád. Byli dobré, seděli jak přibité, ale rychle ubývali, protože měli měkkou směs. Slyšel jsem to i od jiných, ale nikdy jsem je neměl. Já mám orig Continental a zimní jsem si koupil Good Year.

Preferuji manualní klimatizaci a ani se mi moc nelíbí to ovládání aut.klimi co udělali - věc názoru.

Kola bych do auta nerval, orasuješ si interiér. Raději bych koupil tažný a na něj nosič a nebo ten hodně jednoduchý nosič co se montuje na zadní dveře.
pozn. : Já mám stejně takový blbý kola, že když někam vyrazím a chci kolo, tak si ho raději půjčím a nebo jdu pěšky. A taky si myslím, že bych je do auta ani nesložil jak jsou velký a nerozebiratelný ( a hlavně ten přivařenej nosič po dědovi Embarassed ). Laughing
_________________
KK
nyní C-MAX 1,6 Tdci GEN-X - 5/2010 - metalická šedá sea
a ještě stále dál Fusion - nyní Cukáček 1,4 Tdci Trend - 8/06 - Stříbrná Mondust
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Next
Page 2 of 14

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group