Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

vrzganie dnu v aute
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ladus



Joined: 20 Jul 2007
Posts: 16
Location: Městec Králové

PostPosted: Sat Feb 09, 2008 9:08 am    Post subject: Reply with quote

Cara wrote:
@Ladus: A který servis?


Charouz na Poděbradský (Praha 9)
Back to top
View user's profile Send private message
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Sun Feb 10, 2008 8:36 pm    Post subject: Reply with quote

Uz mi vrzga nielen palubovka a pod zadnym sedadlom, ale aj niekde na pravom boku. Skusim to pri prvej servisnej prehliadke nadhodit, uvidime.
Napisem, co sa stalo Smile

Ale inak je to auto super, akurat mam jemny sluch.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Feb 11, 2008 7:05 am    Post subject: Reply with quote

budkacik wrote:
Uz mi vrzga nielen palubovka a pod zadnym sedadlom, ale aj niekde na pravom boku. Skusim to pri prvej servisnej prehliadke nadhodit, uvidime.
Napisem, co sa stalo Smile

Ale inak je to auto super, akurat mam jemny sluch.

alebo slabo Ti hra hudba Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Mon Feb 11, 2008 8:24 am    Post subject: Reply with quote

na servisnej sa o "mini" problemoch so mnou nechceli ani bavit, aj to tam odmietol napisat do spravy. Ze si mam prist inokedy to riesit. Ale podstatne veci vyriesili
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
Ladus



Joined: 20 Jul 2007
Posts: 16
Location: Městec Králové

PostPosted: Mon Feb 11, 2008 6:44 pm    Post subject: Vrzání Reply with quote

Tak snad konečně výhra nad vrzáním v pravé zadní části auta - alespon doufám. Vrzání údajně způsobuje nějaký lanovod ve spodku auta. Dneska jsem byl v servisu a po zkušební jízdě po všelijakých hrbolech tam asi něco obalili (raději jsem nechtel vedet co tam provedli) a vrzání přestalo.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Feb 12, 2008 7:33 am    Post subject: Re: Vrzání Reply with quote

Ladus wrote:
Tak snad konečně výhra nad vrzáním v pravé zadní části auta ...
... a vrzání přestalo.

gratulujem, si stastny muz Laughing
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
tribula



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 34
Location: BA

PostPosted: Thu Feb 14, 2008 10:27 pm    Post subject: Reply with quote

Tiez mi nieco v aute hrkotalo, vzadu v pravo. Bol som s tym dnes v servise. Premazali mi zamky vo dverach, a zadnych sedadlach a co ja viem co este...udajne to tam najcastejsie hrkotava a... div divuci, hrkotanie nacisto prestalo Smile a ako bonus mi umyli auto...zrejme sa uz nemohli pozerat ake ho mam spinave Smile zlaty servis v ba
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 08/2006
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Fri Feb 15, 2008 3:16 pm    Post subject: Reply with quote

no pekne, problem je ze taketo veci sa radi vracaju a po zaruke to uz nebude ten zlaty servis ktory si prave zazil Smile Dufajme ze ti to vyriesili permanentne.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
ALAF



Joined: 19 Apr 2007
Posts: 36

PostPosted: Wed Mar 19, 2008 8:30 pm    Post subject: Reply with quote

tak me to delal zamek na sklapeni operadla sedacky. omotal jsem tu pevnou cast isolacni paskou a mam klid Cool
_________________
FF 1,4 TDCI, r.v.2002
Back to top
View user's profile Send private message
zorb



Joined: 09 Jun 2008
Posts: 2

PostPosted: Mon Jun 09, 2008 10:56 am    Post subject: Re: Vrzání Reply with quote

Zdravim.
Mam stejnou zkusenost - vrze lanovod rucni brzdy - je uchycen v plastovém držáku do podlahy. Tim se ten zvuk prenasi do vnitřku auta.


Ladus wrote:
Tak snad konečně výhra nad vrzáním v pravé zadní části auta - alespon doufám. Vrzání údajně způsobuje nějaký lanovod ve spodku auta. Dneska jsem byl v servisu a po zkušební jízdě po všelijakých hrbolech tam asi něco obalili (raději jsem nechtel vedet co tam provedli) a vrzání přestalo.
Back to top
View user's profile Send private message
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Mon Jun 09, 2008 3:18 pm    Post subject: Reply with quote

Chlapi ! Twisted Evil V patek jsem uklizel auto uvnitr, protoze jsem jel v sobotu na svatbu a pri umyvani zadnich dveri jsem si vsimnul, ze vnitrni plastovy kryt zadnich (patych) dveri nedoleha asi tak 3-5 mm - nebyl zcela dotahnuty sroubek Confused Taj jsem ho dotahnul a lehce jsem prosel cely vnitrek auta. Jeste par dalsich nebylo uplne dotazenych.
Tak mne napadlo jestli ty divny zvuky (klepani) ktere nekdo ma, nezpusobuje nejaky nedotazeny dil......
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ladus



Joined: 20 Jul 2007
Posts: 16
Location: Městec Králové

PostPosted: Mon Jun 09, 2008 9:05 pm    Post subject: Re: Vrzání Reply with quote

zorb wrote:
Zdravim.
Mam stejnou zkusenost - vrze lanovod rucni brzdy - je uchycen v plastovém držáku do podlahy. Tim se ten zvuk prenasi do vnitřku auta.


Ladus wrote:
Tak snad konečně výhra nad vrzáním v pravé zadní části auta - alespon doufám. Vrzání údajně způsobuje nějaký lanovod ve spodku auta. Dneska jsem byl v servisu a po zkušební jízdě po všelijakých hrbolech tam asi něco obalili (raději jsem nechtel vedet co tam provedli) a vrzání přestalo.


Jestli se smím zeptat, jak jste tuto závadu opravil?
Mě to nevrzání vydrželo cca 2 měsíce. Minulý týden jsem byl v servisu znovu a chtěl jsem ukázat co s tím poprvé udělali. Oprava tkví v tom, že lanovod přitáhli zdrhovačkou a ohebný krk promazali olejem. Zatím je zase klid, ale je to jen do času než se olej znovu vypláchne vodou. Příště alespoň vím co namazat.
Back to top
View user's profile Send private message
zorb



Joined: 09 Jun 2008
Posts: 2

PostPosted: Tue Jun 10, 2008 12:42 pm    Post subject: Re: Vrzání Reply with quote

Já jsem to řešil poprvé, takže jsem to celé napatlal vazelínou - hlavně se mi zdálo, že nejvice vrže plastový držák lanovodu. Pokud se to bude opakovat, nasadím na to celé rozřízlou hadičku naplněnou vazelínou. Přeju mnoho úspěchů v boji s vrzáním Surprised)))


Ladus wrote:
zorb wrote:
Zdravim.
Mam stejnou zkusenost - vrze lanovod rucni brzdy - je uchycen v plastovém držáku do podlahy. Tim se ten zvuk prenasi do vnitřku auta.


Ladus wrote:
Tak snad konečně výhra nad vrzáním v pravé zadní části auta - alespon doufám. Vrzání údajně způsobuje nějaký lanovod ve spodku auta. Dneska jsem byl v servisu a po zkušební jízdě po všelijakých hrbolech tam asi něco obalili (raději jsem nechtel vedet co tam provedli) a vrzání přestalo.


Jestli se smím zeptat, jak jste tuto závadu opravil?
Mě to nevrzání vydrželo cca 2 měsíce. Minulý týden jsem byl v servisu znovu a chtěl jsem ukázat co s tím poprvé udělali. Oprava tkví v tom, že lanovod přitáhli zdrhovačkou a ohebný krk promazali olejem. Zatím je zase klid, ale je to jen do času než se olej znovu vypláchne vodou. Příště alespoň vím co namazat.
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Tue Jun 10, 2008 12:45 pm    Post subject: Reply with quote

vcera som to tiez musel nastriehat teflonovym sprayom. Myslim ze riesenie nie je, lebo u mna to napr. nerobi to ze by to drhlo bouden o kov ale samotna gumena objimka v spojeni s drziakom. Takze plati, kto maze ten jede Smile
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
majeje



Joined: 15 Aug 2008
Posts: 4

PostPosted: Fri Aug 15, 2008 6:53 pm    Post subject: Reply with quote

destroy wrote:
vcera som to tiez musel nastriehat teflonovym sprayom. Myslim ze riesenie nie je, lebo u mna to napr. nerobi to ze by to drhlo bouden o kov ale samotna gumena objimka v spojeni s drziakom. Takze plati, kto maze ten jede Smile


Zdravím som čerstvým majiteľom FF 1.4, všetko ide ako má len mám problém s vrzganím v zadnej časti, ako sa to popisuje aj v tomto threade, vrzganie je od pravých zadných dvier a dnes som si všimol, že keď otvorím zadné pravé dvere (detto ľavé zadné) a trochu nimi zatrasiem tak je počuť také hrkotanie, pričom pri predných dverách to nie je vôbec počuť tie su pri potrasení ok. Je to ok, alebo aj vy keď potrasiete zadné dvere počujete hrkotanie?

Za odpoveď vám vopred ďakujem!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Interier, calunenie , vnutorna výbava a doplnky All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Page 3 of 8

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group