Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Tu cakam vase podnety
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Pravidla fóra, informacie od administrátorov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Jan 11, 2008 9:00 pm    Post subject: Reply with quote

yenkie: správce tohoto fóra vytvořil praticky od nuly a skoro sám celý tenhle web a fórum o fusionu. Jestli máš pocit, že bys to uměl lépe a jsi ochotný pomoci, jsi vítán. Nástupní plat nabízíme shodný, jako má dulius, ybznek, nebo já, to je přesně 0Kč/Sk. Ale když budeš dobrý, dostaneš brzo klidně 2x tolik.

Jinak samozřejmě děkujeme za cennou informaci.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
yenkie



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 9
Location: Malacky

PostPosted: Fri Jan 11, 2008 10:50 pm    Post subject: Reply with quote

sedlaq wrote:
yenkie Pokud chceš adminovi poradit, můžeš to udělat prostřednictvím soukromé zprávy, nebo e-mailu. Tvoje machrování tady nikoho nezajímá. Na tvém fóru sice UTF 8 neblbne, ale blbne někdo úplně jiný Evil or Very Mad

Chlape, nechápem prečo práve ty reaguješ na môj príspevok. Nebol vôbec určený pre teba tak "skludni hormón"
Back to top
View user's profile Send private message
yenkie



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 9
Location: Malacky

PostPosted: Fri Jan 11, 2008 10:52 pm    Post subject: Reply with quote

DR wrote:
yenkie: správce tohoto fóra vytvořil praticky od nuly a skoro sám celý tenhle web a fórum o fusionu. Jestli máš pocit, že bys to uměl lépe a jsi ochotný pomoci, jsi vítán. Nástupní plat nabízíme shodný, jako má dulius, ybznek, nebo já, to je přesně 0Kč/Sk. Ale když budeš dobrý, dostaneš brzo klidně 2x tolik.

Jinak samozřejmě děkujeme za cennou informaci.


Nie je problém hoši. Prevediem vám celé fórum na phpbb3 aj s databázou.
A s tými prachmi to bolo trápne, to sem nepleť.
Back to top
View user's profile Send private message
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Sat Jan 12, 2008 5:47 am    Post subject: Reply with quote

yenkie wrote:
Chlape, nechápem prečo práve ty reaguješ na môj príspevok. Nebol vôbec určený pre teba tak "skludni hormón"

Velmi jednoduše vysvětlím - kdykoli se sem přihlásím, vygeneruji si nové příspěvky od své poslední návštěvy. No a když se objeví místo očekávaných příspěvků ohledně Fusionu tvoje tlachání, můj hormon zaprotestuje Evil or Very Mad
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Sat Jan 12, 2008 10:33 am    Post subject: Reply with quote

yenkie: nepotřebujeme převádět databázi do phpbb3. Potřebujeme zkonvertovat databázi příspěvků do jiného kódování. A nikdo z těch, kteří to umí nemá tolik volného času, aby to udělal.

Poznámka o penězích nebyla trapná a patří sem. Spousta lidí si neuvědomuje, že tohle celé je čistě nadšenecký nevýdělečný (jako většina koníčků spíš prodělečný) projekt který z drtivé většiny táhne dulius sám a co si neudělá sám nebo mu neudělají kamarádi zadarmo, to by musel zaplatit ze své kapsy - a i proto občas něco nefunguje tak, jako u projektů komerčních. Nikoho nenutíme sem chodit, stejně tak se obejdeme bez neužitečných keců o tom, jak to děláme špatně a kdo všechno by to uměl líp.

Takže buď nám s tím pomoz, nebo se smiř s reálným stavem věci a nebo se vrať na své fórum - ke terému by taky spousta lidí mohla mít výhrady, ale já si dokážu vážit cizí práce a nevidím důvod ti to hanět.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dydy



Joined: 16 Nov 2007
Posts: 35

PostPosted: Sat Jan 12, 2008 12:36 pm    Post subject: Reply with quote

yenkie: skús najskôr niečo ponúknuť na porovnanie a potom kritizovať, technicky nerozumiem tomu co píšeš no ty tomu určite rozumieš, len nechápem či si potrebuješ napraviť sebavedomie alebo čo..., myslím, že kludne môžeš duliusovi korektne napísať mail alebo súkromnú poštu (to funguje, skušal som to) ak sa ti niečo nepáči alebo chceš niečo ponúknuť, nemusíš tu z neho robiť debila čo ničomu nerozumie, je to trošku krátkozraké a stupídne, ja som len bežný uživateľ internetu a aj tohto fóra, neviem čo je presne za tým aby to fungovalo, no so si istý, že to musí stáť čas a námahu, ktorá stojí minimálne za uznanie a ďakujem ľuďom čo ho robia za takých podmienok ako som sa dozvedel a aj prispievateľom, mne osobne dosť pomohlo a objasnilo mi veľa vecí, dakujem aj tebe, že si mi otvoril oči a začal som si viac vážiť ľudí čo niečo robia pre druhých bez nároku na honorár a prázdnych rečí
_________________
1.4 TDCi, 2007
Back to top
View user's profile Send private message
yenkie



Joined: 21 Jul 2007
Posts: 9
Location: Malacky

PostPosted: Sat Jan 12, 2008 3:22 pm    Post subject: Reply with quote

Takže môj posledný príspevok k téme. Ak chce niekto prevádzkovať na svojom webe fóru, musí mať aspoň základné znalosti o PHP a niektorej z databází, napr. MySQL. Ak ich nemá, musí o to požiadať niekoho iného a naďalej s ním spolupracovať aby fórum ako tak išlo, nakoľko je z vonku veľmi zranitelné, a vnútorne sa dokáže tiež rozhodiť.
Osobne mi je srdečne jedno ako vám fórum funguje, zatial som sa tu nedočítal nič rozumné, iba ak témy "aké zimné gumy, problém z hlodavcami, výmena žiarovie" a ďalšie žvásty ktoré sa dozviem aj z "návodu na obsluhu"
Je mi jedno, či príspevky zmažeš, odstrániš moje konto /aj ta sa ti sem bezproblémov nalogujem/.
Tak si tu teda "fordujte".
Čau
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Jan 12, 2008 8:21 pm    Post subject: Reply with quote

yenkie wrote:
Takže môj posledný príspevok k téme. Ak chce niekto prevádzkovať na svojom webe fóru, musí mať aspoň základné znalosti o PHP a niektorej z databází, napr. MySQL. Ak ich nemá, musí o to požiadať niekoho iného a naďalej s ním spolupracovať aby fórum ako tak išlo, nakoľko je z vonku veľmi zranitelné, a vnútorne sa dokáže tiež rozhodiť.
Osobne mi je srdečne jedno ako vám fórum funguje, zatial som sa tu nedočítal nič rozumné, iba ak témy "aké zimné gumy, problém z hlodavcami, výmena žiarovie" a ďalšie žvásty ktoré sa dozviem aj z "návodu na obsluhu"
Je mi jedno, či príspevky zmažeš, odstrániš moje konto /aj ta sa ti sem bezproblémov nalogujem/.
Tak si tu teda "fordujte".
Čau


skusim strucne:

1. chlapci dakujem za Vase slova ... myslim tych ostatnych, ktori reagovali na nick yenkie

2. chlapce, som rad ze je to Tvoj posledny prispevok, uprimne rad. Tvoje prospevky dokazuju, ze si jeden neocenitlne uzasny programor, spickovy v Php a Sql ... ponuknem Ti plat 20 litrov za spravu tohto webu, co ty na to? Vies kolko mame vela sponzorov? osobne neviem co mam s tymi peniazmi robit ... pre tento web uz pracuju 3 profesionalni programatori, ktorym platim 20 000 Cz + osobne bonusy a prve pracujeme na vylepseni tohto webu, aby splnal vsetky Tvoj poziadavky ... budes spokojny, uvidis ... prave u mna doma sedi skupina spickovych pogramatorov a debatujeme co dalej, ako mozme vsetko vylepsit, uvidis, budes spokojny !! a o to tu ide !!!

Vsetci ostatni na tomto webe su myslim spokojni, povazuju web za dobru vec, kde najdu mnozstvo uzitocnych informacii ... uz len ty jediny si ostal, ktory si tu nenasiel ziadnu uzitocnu informaciu a prave pre Teba som zvolal skupinu programatorov. Uvidis, konecne sa nam podari aj Teba uspokojit ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Sat Jan 12, 2008 10:06 pm    Post subject: Reply with quote

yenkie: někdo jako ty nám tady celou dobu chyběl .... Twisted Evil
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 8:05 am    Post subject: Reply with quote

Getrag wrote:
dulius wrote:
15.január sekcia Technická časť doplnená o dieselové motory. - http://fusion.fordclubs.org/technika.html


1,4 TDCi ma pevne lopatky turboduchadla
1,6 TDCi ma variabilne lopatky turboduchadla

Nenasiel som to tam ale mozno zle vidim je 0:25 Smile

edit: presunute do spravnej sekcie

takze co to mam vlastne upravit? 0:25 je co? Confused
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Thu Jan 17, 2008 9:39 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
Getrag wrote:
dulius wrote:
15.január sekcia Technická časť doplnená o dieselové motory. - http://fusion.fordclubs.org/technika.html


1,4 TDCi ma pevne lopatky turboduchadla
1,6 TDCi ma variabilne lopatky turboduchadla

Nenasiel som to tam ale mozno zle vidim je 0:25 Smile

edit: presunute do spravnej sekcie

takze co to mam vlastne upravit? 0:25 je co? Confused


Len pridaj info ze tie diesle sa lisia aj turbom Smile 0:25 alebo 24:25 je cas Smile v ktorom cez tyzden uz len bdiem a vcera som sa nahodou vyskytol na fore Smile cize tuto hodnotu tam nedavaj Smile Dik ze si to presunul na spravne miesto.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Morgis



Joined: 01 May 2008
Posts: 8
Location: Nymburk

PostPosted: Thu Jul 31, 2008 3:22 pm    Post subject: Reply with quote

nevim jestli to davam do spravne sekce,ale chci vložit inzerat do sekce inzerce a prej nemužu založit new topic,že muže jen admin.přijde mi to jako blbost Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Aug 01, 2008 2:59 pm    Post subject: Reply with quote

Morgis wrote:
nevim jestli to davam do spravne sekce,ale chci vložit inzerat do sekce inzerce a prej nemužu založit new topic,že muže jen admin.přijde mi to jako blbost Rolling Eyes

nie, nie je to blbost, ale planoval som povodne, ze uzivatelia nebudu zakladat topiky ale budu vkladat inzeraty do sekcii ... ale ak sa nad tym zamyslam, bude to neprehladne, takze OK .. povolil som zakladat topiky aj uzivatelom
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Morgis



Joined: 01 May 2008
Posts: 8
Location: Nymburk

PostPosted: Sun Aug 03, 2008 11:34 am    Post subject: Reply with quote

Děkuji ti,myslim že je to spravne rozhodnuti Wink
Back to top
View user's profile Send private message
Gil



Joined: 26 Jul 2008
Posts: 515
Location: Brno

PostPosted: Mon Mar 02, 2009 4:34 pm    Post subject: Reply with quote

V tématu elektro mi nejde založit nové téma (v bazaru to fungovalo)ani ve firefoxu ani v IE8. Napíše to při odeslání DEBUG a ...
_________________
Fusion 2008 1,4 Duratec Ebony ve vecnych lovistich
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Pravidla fóra, informacie od administrátorov All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Page 6 of 10

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group