Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

novy fusionista a dotaz
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Robert



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 26
Location: Brno

PostPosted: Mon Dec 17, 2007 11:29 pm    Post subject: novy fusionista a dotaz Reply with quote

Ahoj všichni, tak za chvilku budu mezi vámi Fusionisty. Very Happy Právě jsem ve fázi objednávky nového Fusika. Zvažuji jakou barvu a interiér. Interiér se mi docela zamlouvá ten světlej ovšem nevím jak to půjde v kombinaci s tmavě modrou karoserií, nemáte někdo něco podobného?
A taky nevím jestli si tam mám dát 15 nebo 16 kola, máte někdo zkušenotsti s tím co je lepší??
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Cara



Joined: 18 Apr 2007
Posts: 95
Location: Praha 6

PostPosted: Tue Dec 18, 2007 6:32 am    Post subject: Re: novy fusionista a dotaz Reply with quote

Robert wrote:
Ahoj všichni, tak za chvilku budu mezi vámi Fusionisty. Very Happy Právě jsem ve fázi objednávky nového Fusika. Zvažuji jakou barvu a interiér. Interiér se mi docela zamlouvá ten světlej ovšem nevím jak to půjde v kombinaci s tmavě modrou karoserií, nemáte někdo něco podobného?
A taky nevím jestli si tam mám dát 15 nebo 16 kola, máte někdo zkušenotsti s tím co je lepší??


Chce to číst a zase číst, bylo to tu všechno dopodrobna probráno. Very Happy
_________________
Ford Fusion 1,4 Duratec, 59 kW, blue tonic, Ebony, 5/2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Dec 18, 2007 11:18 am    Post subject: Reply with quote

nazdarek .. tak sa tesim s Tebou !
a ohladom tvojich otazok ... naozaj staci navstivit prislusnu sekciu a odpovede tam uz najdes sam Idea
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Tue Dec 18, 2007 12:47 pm    Post subject: Re: novy fusionista a dotaz Reply with quote

Robert: přímo v této sekci je téma s názvem "Aký model vybrat" http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=430 - a několik další témat, která řeší obodbný problé.

Kola zkus v sekci "Podvozok, brzdy, kolesa, pneumatiky" http://fusion.fordclubs.org/forum/viewforum.php?f=31

Takže snad není nutné zakládat na to zase další nové téma.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Robert



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 26
Location: Brno

PostPosted: Tue Dec 18, 2007 11:40 pm    Post subject: Re: novy fusionista a dotaz Reply with quote

Ahoj, Ok. Určitě na to mrknu a vše pročtu. Díky za info a odkazy. Chtěl jsem se hlavně pochlubit, že budu brzo patřit mezi vás. Mějte se a pěkný vánoce všem!
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Wed Dec 19, 2007 7:59 am    Post subject: Reply with quote

Nevadi...., ma jsme radi, ze mame mezi sebou noveho majitele Fusionu Very Happy Stastne a vesele Vanoce i tobe a brzkou prvni jizdu s novym Fusionem.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
gaston



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 28

PostPosted: Wed Dec 19, 2007 3:45 pm    Post subject: Re: novy fusionista a dotaz Reply with quote

Robert wrote:
Chtěl jsem se hlavně pochlubit, že budu brzo patřit mezi vás.


Aby jsi se nedivil jako já... Fusion jsem objednával začátkem září a zatím není.... a to přesto, že minulý týden mi prodejce v počítači přímo ukázal , že dnes ( 14.12.) jde do výroby - viděl jsem v kolonce své jméno... tak jsem se těšil, že si ho obalím mašlí pod stromek... a dnes mi prodejce volal, že letos ať s tím nepočítám, prý se paní v Praze ucvakla a mé jméno figurovalo u auta pro někoho jiného....
Zřejmě nějaký podnikatel potřeboval stihnout nákup auta ještě letos, takže se paní v Praze spletla Sad

Dodací lhůty jsou opravdu neuvěřitelné...
_________________
Ford Fusion 1.4 Ebony,Tango
Back to top
View user's profile Send private message
Robert



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 26
Location: Brno

PostPosted: Wed Dec 19, 2007 10:47 pm    Post subject: Re: novy fusionista a dotaz Reply with quote

...tak to mě zas tolik nepřekvapuje a docela s tím i počítám. To že to je horor je jasný, ale našteští mám v čem jezdit, tak doufám, že nebudu čekat celej rok 2008 Smile. Jinak mám už zážitek s prodejci Fordu hned na začátku. Můj prnví kontakt byl takovej, že jsem hned slyšel od prodejce informaci, že musím uzavřít kupní smlouvu ještě letost jinak že ta akční nabídka končí atd. Tomu jsem moc nechtěl věřit tak jsem jel do jiného autosalonu Ford a tam chlápek zavolal přímo do Prahy a potvrdil mi, že akční nabídka platí i pro celý příští rok, jelikož poptávka po Fusiku stále roste. Takže se vůbec nedivím, že se v tvém případě paní "upsala" v kolonce. Hold není prodejce jako prodejce a serioznost abys hledal lupou ikdyž kupuješ ne-zrovna levnou věc. To je život. Nezbývá než trpělivost. Ovšem jsem taky zvědav jak to se mnou dopadne konkrétně. Smile
Každopádně dík za konkrétní info.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Peťa



Joined: 21 Dec 2007
Posts: 2
Location: Konice

PostPosted: Mon Dec 24, 2007 12:03 pm    Post subject: Re: novy fusionista a dotaz Reply with quote

Já mám zkušenosti s prodejcem dobré, Fusiona jsem objednával koncem února a koncem března jsem si ho vyzvedával.A to jsem si tam nechával ještě doplnit nějaké další drobnosti-boční airbagy a pod. Very Happy Velmi pěkný,metalíza Tonic mu sedne jak ulitá, i když je to tak pěkné auto, že pěkně vypadá v každé barvě. Very Happy
_________________
Ford Fusion 1,4 ,Ebony
Back to top
View user's profile Send private message
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Mon Dec 24, 2007 2:14 pm    Post subject: Reply with quote

Zdravím krajana Wink Měl jsi štěstí, v únoru ještě nebyla "akce Ebony" tak profláknutá. Já zareagoval později (v dubnu) a to už se dodací lhůty značně protáhly.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
B komplex



Joined: 20 Dec 2007
Posts: 10

PostPosted: Tue Dec 25, 2007 10:09 am    Post subject: Re: novy fusionista a dotaz Reply with quote

gaston wrote:
Robert wrote:
Chtěl jsem se hlavně pochlubit, že budu brzo patřit mezi vás.


Aby jsi se nedivil jako já... Fusion jsem objednával začátkem září a zatím není.... a to přesto, že minulý týden mi prodejce v počítači přímo ukázal , že dnes ( 14.12.) jde do výroby -.
Zřejmě nějaký podnikatel potřeboval stihnout nákup auta ještě letos, takže se paní v Praze spletla Sad

Dodací lhůty jsou opravdu neuvěřitelné...


Tak toto je veeelmi smutné,keď sa už aj o takéto drahé veci ľudia bijú...Pripomína mi to kúpu banánov za totáča...Aspoň vidíme,že ľudia MAJÚ peniaze!!!Niekedy sa podplácali ovocinárky a teraz predajcovia áut...koho budeme o 20 rokov podplácať? Že by predajcov lietajúcich tanierov Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Thu Dec 27, 2007 11:15 am    Post subject: Re: novy fusionista a dotaz Reply with quote

B komplex: moc to prožíváš. Ford mohl taky fusiony zdražit a bylo by po frontách - víc by vydělal a prodal by jich stejné množství (protože prodej je momentálně omezený kapacitou výroby). A že "silnější pes jebe", to není nic nového, tak to chodí odjakživa. Peníze hýbou světem, kdo je má a umí používat, tak žádné fronty nestojí. Koupit se dá každý, je to jen otázka ceny.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Robert



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 26
Location: Brno

PostPosted: Tue Jan 08, 2008 9:35 pm    Post subject: Re: novy fusionista a dotaz Reply with quote

Tak už jsem skoro váš! Very Happy
Vcera jsem učinil objednávku a podepsal kupní smlouvu na Fusika ve výbavě Ebony. Teď už budu čekat až mi ho jen vyrobí a dodají. Prodejce říkal, že nejpozději během března.
Těším se...
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Tue Feb 12, 2008 1:15 pm    Post subject: Reply with quote

My provedli objednavku zacatkem prosince a vcera dojel do prodejny. Zitra si pro nej jedem, takze to zhruba sedi:8 tydnu vyroba a 2 tydny prevoz z nemecka.
Back to top
View user's profile Send private message
Robert



Joined: 26 Aug 2007
Posts: 26
Location: Brno

PostPosted: Tue Feb 12, 2008 9:21 pm    Post subject: Reply with quote

Já mám od prodejce informaci, že výroba bude dokončena 21.2 a předání auta zhruba druhý týden v březnu. Takže to zhruba sedí. Jsem zvědav a už se na něj každopádně těším.
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group