Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

cena auta
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Jan 29, 2007 10:33 am    Post subject: cena auta Reply with quote

tak, prave som svojho tatosa dal do servisu (vymena tej skrinky zapalovania) a vsimol som si, ze cena auta je momentalne o 40litrov nizsia ako ked som ho kupoval v maji, uff, uff .. to Euro pekne zapracovalo Very Happy
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DSA



Joined: 21 Jan 2007
Posts: 13

PostPosted: Mon Jan 29, 2007 9:05 pm    Post subject: Reply with quote

ani mi nehovor... ako sme to kupili, o par mesiacov to islo o 80 tisic dole... Keby som nebol netrpezlivy mohol som mat C-maxa 1,6 TDCi 66 kw ktory vychodzal neskor okolo 630 tis aj s klimou...
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 6/2003
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 7:58 am    Post subject: Reply with quote

c-max je krasny :) Ty si dal za auto 600tis +? Celkom palka, uff

Najvacsia sranda je, ked clovek zacne uvazovat takto:
Mam dojem ze v 2003 sa dal za to kupit 1izb byt a teraz keby si ho predal, tak si kupis BMW, ale za fuzaca tvoj rocnik dostanes teraz max 250tis....ale zato zase mozes kupit novu daciu logan furgon :P
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 8:12 am    Post subject: Reply with quote

mam 1,4 16V benzinacek ... za taku cenu ako som si ho kupil ja by som si teraz mohol kupit 1.4 dieslacik ...
ale nelutujem, nechcel som diesel, pre mna je benzin stale benzin, nielen co sa tyka dynamiky auta ale aj problemovosti
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
martin



Joined: 23 Jan 2007
Posts: 9

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 9:23 am    Post subject: cena a hlavne povod auta Reply with quote

Caute, zrovna som dotelefonoval s predajcom ford v BA a neviem co je pravda a co nie. V diskuziach som sa docital ze fordy predavane na slovensku su vyrabane aj inde ako v nemecku. Neviem kde vsade sa fordy predavane v europe, vyrabaju ale, vo fodre mi povedali ze to co sa predava tu na slovensku je vyrobene v nemecku. Tak teraz neviem, kto ma pravdu, ci predajca alebo len niekomu nahovorili ze sa tu predavaju vozi ktore su vyrobene aj inde ako v nemecku.
Co vy na to, kde je pravda?
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 10:14 am    Post subject: Reply with quote

jednoducho, daj svoje VIN do VIN dekodera a on ti okrem inych zaujimavych veci vypluje aj kde je vyrobene. Moje je vyrobene v naozaj nemecku a mesiac pred tym ako som ho kupil.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 10:15 am    Post subject: Reply with quote

destroy wrote:
jednoducho, daj svoje VIN do VIN dekodera a on ti okrem inych zaujimavych veci vypluje aj kde je vyrobene. Moje je vyrobene v naozaj nemecku a mesiac pred tym ako som ho kupil.

daj link na ten dekoder, dik
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 10:20 am    Post subject: Reply with quote

neulozil som si linku :(
Ale mozem povedat ze to bola fuska najst ho,
pretoze VIN rocniky aut 2006 mi vsetky dekodery z minuleho roka
odmietali zobrat a nove co som nachadzal boli vsetky pre USA
fordy. Niekde na nemcoch som to nakoniec nasiel sa mi vidi.
Navyse hrba VIN dekoderov je platena.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Jan 30, 2007 10:21 am    Post subject: Reply with quote

tak hladaj Very Happy
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dj_peter



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 6

PostPosted: Wed Jan 31, 2007 5:07 pm    Post subject: Reply with quote

Nejaky VIN decoder je tu a jsou tam i popisky co ktera pozice znamena
https://www.fleet.ford.com/maintenance/vin_tools/default.asp#
a tady je popisek
http://www.cardetective.com/vin-decoder.html
Back to top
View user's profile Send private message
marines



Joined: 18 Feb 2007
Posts: 2
Location: LEHOTA

PostPosted: Sun Feb 18, 2007 11:04 am    Post subject: motor Reply with quote

Tak ja som kupila fusion čierna metalíza 1,25 16v 55KW presne pred týždnom čakam len na technický a prihlásim cena aj s metalízou 342000Sk. S autom som velmi spokojna nemenila by som za inu značku ,len problem je v tom ze vozievam ťažký tovar hlavne do kopca a bojim sa ci 1,25 to bude zvládať. pri kupe ma ovplyvnil hlavne díler ktorý mi nahovoril chytro , chytro si vyplatte zálohu lebo autá sa rychlo vypredávaju zajtra už nebudu tak som ho pocuvla avsetkop urýchlene urobila. vravim vsetko sa mi na aute pači , chcem také isté len 1,4 motor. Kto mi pomoze,predala by som. dakujem.
Back to top
View user's profile Send private message
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Sun Feb 18, 2007 11:18 am    Post subject: Reply with quote

podla mna nie je dobry napad predat 1.25 a kupit 1.4 l. 1.25 je motor novsej konstrukcie, daleko sofistikovanejsi, technicky dokonalejsi, porovnaj parametre a zistis to sama. pozri moje prispevky so skusenostami s 1.25.
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Sun Feb 18, 2007 5:20 pm    Post subject: Reply with quote

to je klasika pri vybere auta. Nech sa rozhodnes akokolvek, vzdy budes lutovat. Menit podla mna nema zmysel teraz. Len by si zbytocne prerobila. Vykon maju tie dva motory skoro rovnaky, takze o naklad sa neboj. 1.25 je modernejsi, 1.4 zase osvedceny a spolahlivy. Rozhodla si sa kazdopadne spravne a blahozelame k novemu auticku :)
Back to top
View user's profile Send private message
MzourCZ



Joined: 29 Jan 2007
Posts: 26
Location: OL - CZE

PostPosted: Sun Feb 18, 2007 7:46 pm    Post subject: Reply with quote

Rozdíl je pouze 4 kW a cca 5 koníků. Vůbec bych to neřešil. Dobrá volba. V ČR bys zaplatila méně na povinném ručení.
_________________
Ford Fusion 1,4 Duratec 59 kW/80 HP
od 05/2006 najeto přes 60 tis. km
navigace Dell Axim x51v, BT-220 GPSka a TomTom 6

Back to top
View user's profile Send private message
dzane



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 45
Location: bratislava

PostPosted: Wed Mar 14, 2007 1:06 pm    Post subject: Reply with quote

tí dilery sú huby jak hovado.... mne tiež tlačily do hlavy že hned hned.....ja som im (teda jej)povedal že si premyslím a dali sme si dohodu že mi podrži farbu tonic(vraj boli na viber iba sillver/black a posledna tonic)na cca 3 dni pokim sa rozhodnem.....za tri dni som sa ozval ze to berem a hovno v prasku...predala sa (som mlady, asi som nevizeral že na to mam tak si mysleli že som sa bol iba povoziť na skusobnej jazde...)...tak som povedal že tak asi nič že nemam zaujem.....no a potom mi vyvolaavala že kdesi vyhrabala ocean blue....celkom som sa potesil lebo ta sa mi zdala najlepsia......
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group