Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

auto-reklama.sk
Goto page 1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Mar 30, 2007 5:55 pm    Post subject: auto-reklama.sk Reply with quote

Tak a je to ... dal som sa na to, snad to bude OK a nebude to ojeb Confused
_________________
admin Fusion webu


Last edited by dulius on Thu Jun 14, 2007 9:41 am; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Sat Mar 31, 2007 8:03 am    Post subject: Nefunguje Reply with quote

Tie fotky mi neukazuje vo FF, ani v Exploderi.

Ponuka je fajn,len keby som sa na to dal, tak by som chcel mat pravo si vybrat reklamu. Z ich ponuky samozrejme.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Mar 31, 2007 8:15 am    Post subject: Reply with quote

mam Explorer a Mozillu ... a fotky vidim
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Sat Mar 31, 2007 12:52 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
mam Explorer a Mozillu ... a fotky vidim


Uz aj ja. Ospravedlnujem sa. Fakt mi to neslo.

Apropo. To auto je pojazdna reklama. Aj na Szilcar,aj na auto-reklama.sk .
Preco majitelia nezlepuju tie Szilcar nalepky? Ved napr. to v spatnom stredovom zrkadle zmensuje obzor. A za druhe ich je na aute vela.
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Sat Mar 31, 2007 3:18 pm    Post subject: Reply with quote

paci sa mi to, uvazoval som o tom asi pred pol rokom. Uz hafo aut beha po Bystrici prave s touto nalepkou, lebo ocividne zatial vela reklamy nemaju. Je to podla mna celkom fajn vec ak to bude fungovat. Jedine negativum vidim v tom ze po roku bude vidno kde bola nalepka a kde nie. Bolo by lepsie keby to castejsie menili. Vsak uvidis. Kazdopadne drzim palce.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Mar 31, 2007 4:30 pm    Post subject: Reply with quote

destroy wrote:
paci sa mi to, uvazoval som o tom asi pred pol rokom. Uz hafo aut beha po Bystrici prave s touto nalepkou, lebo ocividne zatial vela reklamy nemaju. Je to podla mna celkom fajn vec ak to bude fungovat. Jedine negativum vidim v tom ze po roku bude vidno kde bola nalepka a kde nie. Bolo by lepsie keby to castejsie menili. Vsak uvidis. Kazdopadne drzim palce.

dik, ak to bude fungovat, tak to nebudem mat rok, ani dva, ale v podstate dokedy sa bude dat, uvidime ...

a ohladom tych szilcar nalepiek, nikto mi neprikazuje, aby som ich tam mal, takze kedykolvek si to mozem zlepit ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DSA



Joined: 21 Jan 2007
Posts: 13

PostPosted: Sat Apr 07, 2007 1:06 pm    Post subject: Reply with quote

dulius, odvaha sa ceni Wink ja som od toho nastastie uz odhovoril par kamaratov... zatial sa mi to javi ako pekna pyramida...ale treba povedat, ze ak v pyramide, tak cim skor Cool este na tom mozno aj cosi zarobis. Presiel som si ich stranku, zmluvy, maju tam viacero nejasnosti, pravda je ze zatial platia, vsak aj maju z coho, pocet zaujemcov stale rastie, kazdy do toho vklada 25-40 litrov, takze maju z coho a este im aj dost ostane... Je zaujimave ze beru aj auta omnoho starsie ako 5 rokov, co mi pripada ze beru skoro kazdeho kto je im ochotny dat peniaze, a co je podstatne, nemaju ziadneho zadavatela reklamy, aj ked funguju uz skoro pol roka.
Ja som nad tym chvilku uvazoval, a isiel by som do toho len vtedy, ak:
1, nebudu odo mna pytat vopred peniaze (co je mi zvlastne, ak nie divne, pretoze im mam davat dopredu peniaze za to, ze im nosim ich reklamu. Minimalne znak toho, ze ta firma je podkapitalizovana, resp. nema peniaze, tak ich musi dostat zo vstupujucich klientov.)
2, ked uvidim konecne jazdit auta nie s www.auto-reklama.sk ale s www.klient-autoreklamy.sk, pretoze som velmi zvedavy, kto na nasom malom trhu bude mat o takuto formu reklamy zaujem a urcite by som sa informoval o tom v akom mnozste si ju zaplatil.

Co sa tyka tych novych aut na leasing, do toho by som nesiel na 100%.

P.S. Cisto matematicky:
ak mali v januari 100 aut, dali 700 litrov poplatky. Ak tie auta boli na 2 rocne zmluvy, mali hned 2,5 mil (zisk 1,8 mil). O mesiac, ak by pribudlo 200 dalsich vstupy 5 mil/vystupy (2,1 mil=300 aut a zisk=2,9+1,8 ), o dalsi mesiac 300 novych vstupy 7,5 mil/vystupy (4,2=600 aut a zisk=4,7+3,3 mil) atd atd
Zarabat na tom budu velmi slusne pokial sa pocet zaujemcov bude zvysovat, pocul som, ze mnoho ludi ide aj na 4rocne zmluvy Question ked ludom zacne zapinat tak sa pobalia a cawes s.r.o. to isti. Ked zacne prilev ludi stagnovat, a cim viac ich tam uz bude, tym bude rychlejsi pad. Krasny, priam ucebnicovy priklad.

Dlho som tu nebol, nebol casu, ale ked som to tu zazrel, uz som musel cosi napisat Wink

P.P.S.: Ake mas prosim Ta cislo zmluvy? Aspon orientacne
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 6/2003
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Apr 07, 2007 3:31 pm    Post subject: Reply with quote

cafes, uvidim .... ano, vela ludi ma o to zaujem .. a preto verim, ze par mesiacov to este pojde = peniaze sa mi vratia ... uvidime, snad to o mesiac nezabalia ...

pozeram, ze za 2 tyzdne otvaraju novu pobocku v Poprade ... takze snad este vydrzia Smile

cislo zmluvy? pozriem, najdem, dam vediet
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
xxnobodyxx



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 298

PostPosted: Sat Apr 07, 2007 8:19 pm    Post subject: Reply with quote

Myslim ze DSA ma pravdu aj ked vypocty su trosku inak ale v podstate je to paradna pyramida....divim sa ze ludia tuna na slovensku este naletia na taketo somariny...
POSKYTNUT NIEKOMU SVOJU PLOCHU NA AUTE NA REKLAMU A ESTE AJ POPREDU ZAPLATIT....NO CO K TOMU DODAT...
Par ludi urcite na tom nieco zarobi (asi najviac pan konatel a ludia co za nim stoja)...staci pozriet na nete ich aktivity...
A zmluvy su fakt divne...

VELA STASTIA A REKLAMNYCH KILOMETROV
_________________
1,6 16V 08/2005
Radio- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-radio
Interier- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-interier
Rozne- http://s219.photobucket.com/albums/cc132/fordfusion16/Fusion-rozne/
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dzane



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 45
Location: bratislava

PostPosted: Sat Apr 07, 2007 10:19 pm    Post subject: ale Reply with quote

zas ja nad tim som tiez mrte dlho rozmislal ale tie zmluvy su nejasne......najviac sa mi nepacilo platit dopredu.......
ale zas je to tam pravne podchitene....takze by sa dali potom tie peniaze vymahat....ale to by trvalo ale oni ked to je piramidofka, tak aj oni vedia s tim niako vyycurat a dopadne to a BMG a horizont....ale verim tomu že slovenske firmy by mali o takuto reklamu zaujem.....ved napr: v BA jazdili asi pol roka 3 auta seat inca s reklamou CHELLO a tie auta poznaly fsetci bratislavcania......len nechapem tomu že www.autoreklama.sk lanari na reklamu iba svojich klientou a firmam to akokeby vobec neponukali......nechapem este som sa s tim nestretol.-...pripomina mi to
G-ROFIT ak to poznate......uvidime či sa to uchiti.....keby hej tak to by bolo super.....to by bol booom
Back to top
View user's profile Send private message
DSA



Joined: 21 Jan 2007
Posts: 13

PostPosted: Sun Apr 15, 2007 8:12 pm    Post subject: Reply with quote

cau dulius, to cislo sa ti nepodarilo najst? Inac, na blogu auto.cz sa o tom rozbehla dooost dobra diskusia...
http://lorenz.blog.auto.cz/0704/pozor-na-auto-reklama-s-r-o
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 6/2003
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Apr 15, 2007 8:21 pm    Post subject: Reply with quote

DSA wrote:
cau dulius, to cislo sa ti nepodarilo najst? Inac, na blogu auto.cz sa o tom rozbehla dooost dobra diskusia...
http://lorenz.blog.auto.cz/0704/pozor-na-auto-reklama-s-r-o

nehladal som,kamosov kolega to ma par mesiacov, a platia v pohode, vraj uz maju 300 zmluv podpisanych s firmami ...
tu diskusiu na tom webe sa mi citat nechce Confused

P.S. ze by konkurencia?:

http://autoreklama.webpark.sk/
http://autoreklama.host.sk/
http://www.megareklama.sk
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DSA



Joined: 21 Jan 2007
Posts: 13

PostPosted: Sun Apr 15, 2007 8:42 pm    Post subject: Reply with quote

no to je teda rychlost odpisania... Very Happy zatial neviem o ziadnom dodavatelovi reklamy pre tuto spolocnost... ale to je jedno, maju to zatial z coho zivit... a ako sa hovori... risk je zisk. Inac v tej diskusii sa rozoberala dost aj osoba majitela firmy ktory ma nejakych 10 srociek a maju velke nedoplatky v socialnej poistovni a este aj to ze bol v markize v palbe co sa tykalo nejakych vyletov s cielom predat zaujemcom ponukany tovar... Ale myslim ze sa hned este nechystaju padnut takze na tom zrejme aj zarobis... zeby som tam rychlo isiel aj ja? Laughing
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 6/2003
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sun Apr 15, 2007 8:45 pm    Post subject: Reply with quote

aj som reagoval na tom webe, skopirujem to sem:

[131] marek dulius, dnes 21:34

podpisal som zmluvu minuly mesiac ... kolega uz to ma par mesiacov a v pohode mu platia, vraj uz maju podpisane zmluvy s firmami ...
takze to zhrniem: snad budu fungovat aspon 4 mesiace, aby sa mi vratili naklady, potom to bude uz len plus ... uvidime, co s toho bude ... zatial naozaj nikto nenapisal negativnu vec na nich, nebolo nic negativne anio v telke .. ak by to bolo naozaj take svinstvo, ako niektori z vas pisete, uz davno by to bolo riadne medializovane ...
[132] marek dulius, dnes 21:37

P.S. lorenz, tvoj clanok je cisto subjektivny ... nevies o tom vela, vela si napisal blbosti, napriklad si napisal: "Ako spoznajú, či sa jedná o auto s reklamou prostredníctvom ich firmy, či o iné? To si budú evidovať EČ všetkých automobilov, ktoré majú na dverách a kapote reklamu?"

pricom, ak by si vedel o tom, co mas, vedel by si, ze nalepka na prednej kapote ostane stale rovnaka a reklamka pre firmy sa budu lepit na boky, asi tak, to je len jedna poznamka, viac sa mi pisat nechce
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DANID



Joined: 17 Apr 2007
Posts: 145
Location: TN

PostPosted: Thu Apr 26, 2007 8:18 pm    Post subject: Reply with quote

DULIUS AŽ TERAZ SOM SI VŠIMOL,ŽE SI SA AJ TY VLASTNE DAL NA TU AUTOREKLAMU,AKO TO IDE,ZATIAL BEZ PROBLEMOU?PLATIA?A DA SA TO AJ NA OJAZDENE AUTA,OPLATI SA TO?NIEČO SOM O TOM ČITAL,VRAJ JE TO AKO PIRAMIDA,OPLATI SA TO?
_________________
FORD FUSION 1,4TDCI,2004,COMFORT FRESH.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3  Next
Page 1 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group