Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

aj mna tukli :-(
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči
View previous topic :: View next topic  
Author Message
peca



Joined: 30 Mar 2007
Posts: 125

PostPosted: Thu Jun 14, 2007 10:36 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
dnes bol auto obhliadnut poistovak (havarijne) ... tak, mam papier, mozem si ten naraznik vymenit (opravit) v servise


muzu se zeptat jak to budes mit s bonusem za beznehodovost u hav. poj.? Snizi se ti?
_________________
Fusion Ambiente 1.25, 03/2007, klima, Radio CD 6000, Garmin Nuvi 300

best 6.1 l/100km, nyni 7,3
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jun 14, 2007 10:42 am    Post subject: Reply with quote

peca wrote:

muzu se zeptat jak to budes mit s bonusem za beznehodovost u hav. poj.? Snizi se ti?

nemam sajnu, este som to neriesil, ja som ziaden bonus neriesil, havarijne mi vybavila priamo leasingovka a myslim, ze dobre ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Thu Jun 14, 2007 12:09 pm    Post subject: Reply with quote

no, len je dost pravdepodobne ze platba za poistku sa ti zvysi o 10% rocne. Niektore poistovne vyskocia aj o 20%. Zalezi od zmluvy. Neviem ako to je v pripade leasingu ale nemyslim ze by to mal byt nejaky rozdiel. Proste sa ti zvysi splatka o cosi a ides dalej.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Thu Jun 14, 2007 5:34 pm    Post subject: Reply with quote

asi pred styrmi rokmi mi spravil nejaky dobrak dieru do naraznika pred tescom. volal som debilneho policajta a ten mi povedal, ze ak skoda neprevysi tusim 9t to vtedy bolo, tak policajta netreba. druhy den som isiel do poistovne - allianzu, tam mi povedali, ze ak policajt strasne nevysetri kto mi to urobil, zaplatia sice skodu z havarijnej, ale bonus klesne o stupen - u mna vtedy z 50 percent na tusim 20. isiel som teda hned za policajtom, ktory ma dodrbal, ze preco som nehlasil skodu na 158-cke. povedal som mu, ze jeho chytry kolega ma tak genialne usmernil - neboli dvaja, teda nemohli asi dat dve informacie, jeden vie o skode a druhy o bonuse ci jako. po podrbe spisal zapisnicu odfotil autiak a strasne vysetroval mesiac. vysetril kulovy a poslal o tom spravu do poistovne. to uz som mal davno peniaze, samozrejme ze bez spoluucasti - vtedy 2t Sk. prachy mi poslali asi po 1,5 tyzdni od nehody. odvtedy som mal problem este dvakrat, vykradli mi radio a rezervu a iny dobrak mi buchol strechu pred carrefourom. uz pouceny som vzdy volal policajta a nikdy ma poistovna o bonus nepripravila. zasada - policajta treba volat aj ked prejdes cez kravinec, je sice nasrdeny ze ho otravujes, ale za ten peniaz ti to moze byt jedno. a este - nesnazit sa prist na to, kto ti to spravil - ako som ja blbec behal po centralach kameroveho systemu a hladal, ci nevidiet, kto to bol. neskor mi ktosi vravel, ze ak vies kto to je, hrozi, ze ti povedia, aby si skodu vymahal od neho. a ako dlho ti to bude trvat od nacecaneho majitela nejakej zdochynajucej mrchy je jasne, ze.
Evil or Very Mad
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jun 14, 2007 5:47 pm    Post subject: Reply with quote

neviem, uvidim, zistim. Do leasingovky idem v pondelok.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Jun 29, 2007 9:46 am    Post subject: Reply with quote

Tak, auto mam opravene, pojdem si po neho, uz vcera poslali z poistovne kryci list, dnes rano serv. technik o nicom nevedel, volal som do poistovne a ubezpecili ma, ze je vsetko OK, ze to poslali aj faxom, tak som spokojnejsi
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group