Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

novinky u fusionu 2008
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Thu Feb 07, 2008 4:42 pm    Post subject: Reply with quote

Zapomněl jsi dodat, že to není poznat při pohledu z dálky. Můj zeť má takto potažený služební auto (říkal tuším, že to stálo 15 tis.) a já když vidím ty záhyby, spoje a další detaily při pohledu z blízka, nebo při otevření dveří, tak se mi dělá husí kůže Evil or Very Mad Já bych si tak zku*vit auto nenechal.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
panmilan



Joined: 18 Oct 2007
Posts: 24
Location: Kadan ČR

PostPosted: Wed Feb 27, 2008 9:27 pm    Post subject: Plast Reply with quote

Co by se dalo delat s poskrabanym krytem vepredu, je to ten nejnize dole.
Back to top
View user's profile Send private message
majlou.x



Joined: 08 Mar 2008
Posts: 102
Location: Vysočina okr. Jihlava

PostPosted: Sat Mar 15, 2008 2:21 am    Post subject: Re: novinky u fusionu 2008 Reply with quote

ichta wrote:
Výroba modelového roku 2008.25 začíná 3. ledna 2008.

Dochází k následujícím změnám v dostupnosti exteriérových barev:

- Barvu Deep Navy nahrazuje barva Blazer
- jedná se také o nemetalickou barvu, která bude nabízena bez příplatku
- barva Blazer je modrá, oproti Deep Navy je mírně světlejší (viz obrázek)

- Ruší se zelené metalické barvy Spanish Olive, Sublime a Verdigris

Je mozno ji videt i noveho focusu,my ted cekame na nove auto a uz budem mit misto navy tuhle blazer,takze zatim netusime jak to bude vypadat Smile




Kde je ten obrázek???Já taky budu mít FoFu v týhle barvě Blazer+tónovaný skla od B sloupku,tak sem zvědavej jak to bude vypadat.
Našel sem tohle...

http://im.sauto.cz/sauto_photos/1119/3549075/3703099247fe0b819825d4e21a169a20.jpg

http://im.sauto.cz/sauto_photos/1119/3549075/cdd90d2e105d7fb7d1fa2774ad62bada.jpg
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
gaston



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 28

PostPosted: Mon Mar 17, 2008 6:48 am    Post subject: Reply with quote

Pokud Tě to hodně zajímá a jsi poblíž Hradce Králové, tak Fusiona v barvě Blazer mají vystaveného ve Futurum Centru. Je to hodně tmavá modrá barva, dost zaleží jak na to dopadá světlo... takže pokud se Ti nelíbí tmavá barva budeš muset parkovat vždy na velmi nasvíceném místě ( např. pod lampou), pak to je celkem pěkná modrá...
_________________
Ford Fusion 1.4 Ebony,Tango
Back to top
View user's profile Send private message
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 10:52 am    Post subject: Re: novinky u fusionu 2008 Reply with quote

[Našel sem tohle...

http://im.sauto.cz/sauto_photos/1119/3549075/3703099247fe0b819825d4e21a169a20.jpg

http://im.sauto.cz/sauto_photos/1119/3549075/cdd90d2e105d7fb7d1fa2774ad62bada.jpg[/quote]

Tak tos nasel dobre,uz ho mame doma a ta barva zhruba odpovida tem fotkam. Jak jsem psal v predchozich prispevcich o hrozne barve,tak se to nastesti nevypnilo Smile
Do ted to s manzelkou nechapem,ale jak jsme se byli na konci ledna podivat v nejblizsim Fordu nedockave na barvu a prodejce nam tam ukazal dva fusiony a jeden focus v nejake hnusne barve o ktere tvrdil,ze je to ta nova barva Blazer. Ta barva vypadala upne jinak nez tu co ted mame,byla to takova svetla modro zelena barva bez lesku. Metaliza to urcite nebyla,takze do ted nevim na co jsme se tenkrat divali,ale nastesti to nemame a nikde jinde jsem to uz nevidel. Ale stejne by me zajimalo,co to tenkrat bylo zac Smile
_________________
Fusion 1.4 champion ebony, blazer;comfort X, boční airbagy, MP3; unor/08
Back to top
View user's profile Send private message
Fraga



Joined: 16 Mar 2008
Posts: 193

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 12:11 pm    Post subject: Reply with quote

Náhodou niekto tmavozeleného nemá? že by hodil fotku? a robia sa vôbec také? diky...
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

Barvy Fusíka jsou tady
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 1:06 pm    Post subject: Reply with quote

Gek wrote:
Barvy Fusíka jsou tady

aj na nasom webe nieco mame http://fusion.fordclubs.org/karoseriaFF.html ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 1:43 pm    Post subject: Reply with quote

Ano, je tady toho hodně, tohle jsem taky našel, ale při vší úctě, na tom Fordím se mění barva přímo na autě. Je vidět jak to pak celé vypadá. Trochu. Za uplně nejlepší řešení považuji návštěvu prodejce a kouknout na všechny barvy in natura.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 1:59 pm    Post subject: Reply with quote

No taky jsem si myslel,ze vzdy je to nejlepsi videt nazivo,protoze vzdy to vypada jinak nez na pocitaci a na vetsi plose. Ale jak jsem psal obcas i navsteva salonu nepomuze Smile
_________________
Fusion 1.4 champion ebony, blazer;comfort X, boční airbagy, MP3; unor/08
Back to top
View user's profile Send private message
majlou.x



Joined: 08 Mar 2008
Posts: 102
Location: Vysočina okr. Jihlava

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 5:48 pm    Post subject: Re: novinky u fusionu 2008 Reply with quote

ichta wrote:
[Našel sem tohle...

http://im.sauto.cz/sauto_photos/1119/3549075/3703099247fe0b819825d4e21a169a20.jpg

http://im.sauto.cz/sauto_photos/1119/3549075/cdd90d2e105d7fb7d1fa2774ad62bada.jpg


Tak tos nasel dobre,uz ho mame doma a ta barva zhruba odpovida tem fotkam. Jak jsem psal v predchozich prispevcich o hrozne barve,tak se to nastesti nevypnilo Smile
Do ted to s manzelkou nechapem,ale jak jsme se byli na konci ledna podivat v nejblizsim Fordu nedockave na barvu a prodejce nam tam ukazal dva fusiony a jeden focus v nejake hnusne barve o ktere tvrdil,ze je to ta nova barva Blazer. Ta barva vypadala upne jinak nez tu co ted mame,byla to takova svetla modro zelena barva bez lesku. Metaliza to urcite nebyla,takze do ted nevim na co jsme se tenkrat divali,ale nastesti to nemame a nikde jinde jsem to uz nevidel. Ale stejne by me zajimalo,co to tenkrat bylo zac Smile[/quote]



Tak to si mě hooooooooodně uklidnil,že to nevypadá tak hrozně jak si psal...mohl by si mi poslat foto???na mýho Emila???nebo PM Díky
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Fraga



Joined: 16 Mar 2008
Posts: 193

PostPosted: Tue Mar 18, 2008 7:28 pm    Post subject: Reply with quote

No škoda zelený nie je Sad tak ale zase ten Blazer aj Panther tiež nie je zlý, len sa teraz rozhodnúť ktoré Sad keby bola jedna farba nie je problém Laughing
Back to top
View user's profile Send private message
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Wed Mar 19, 2008 8:31 am    Post subject: Reply with quote

Fotky planujem udelat,ale chtel jsem ho predtim jeste trochu vylepsit stribrnou folii na mrizku a pak taky mozna na horni hranu bocnich list,aby byly vyraznejsi. Bohuzel ty chromove folie co potrebuji v okoli zrovna nemaj. Ale zkusim udelat foto i tak,ale asi az o vikendu,vracim se ted z prace za tmy a pak je momentalne dost zasranej Smile
_________________
Fusion 1.4 champion ebony, blazer;comfort X, boční airbagy, MP3; unor/08
Back to top
View user's profile Send private message
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Wed Mar 19, 2008 8:33 am    Post subject: Reply with quote

Ale ty fotky co jsou tady na tech odkazech celkem sedi,jen mi na mem monitoru pripadaji min zarivy a vic zsedly nez je skutecnost.
_________________
Fusion 1.4 champion ebony, blazer;comfort X, boční airbagy, MP3; unor/08
Back to top
View user's profile Send private message
ichta



Joined: 12 Jan 2008
Posts: 99

PostPosted: Wed Mar 19, 2008 8:35 am    Post subject: Reply with quote

Jo a jak bylo napsano,neni nad to skocit do nejblizsiho autosalonu,protoze sebelepsi foto bude zkreslene a male. Hold neni nad to si ho pohladit Smile
_________________
Fusion 1.4 champion ebony, blazer;comfort X, boční airbagy, MP3; unor/08
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group