Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

dovoz auta zo zahranicia
Goto page Previous  1, 2, 3
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jiri



Joined: 08 Feb 2008
Posts: 14
Location: Ostrava

PostPosted: Thu Feb 14, 2008 10:33 pm    Post subject: Reply with quote

[quote="Dydy"]Vaničku jsem našel u nás na internetu za 66O,- Kč, v nejhorším ji koupím tady. Ale ty gumy by byly fajn. Jak jsem byl podepisovat kupní smlouvu, tak tam bylo hodně zájemců o Fiestu, takže chápu strategii prodejce. Když jsem jel k vám tak jsem špatně odbočil na estakádu resp. neodbočil a jel rovně na Martin přes nový nájezd na dálnici do Martina a skončil jsem až na letišit žilina, teprve tam se dalo otočit. Takže lepší bonus by byla navigace. U nás to nabízí prodejce CHarouz, který má prodejny v okolí Prahy. Dává tam ještě navíc k akční ceně zdarma navigaci Blaupunkt Pilot.
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Fri Feb 15, 2008 8:44 am    Post subject: Reply with quote

Chlapi, a aky je rozdiel medzi manualnou klimou a automatickou? Teda zaujima ma to z pohladu uzivatelskeho komfortu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Feb 15, 2008 9:07 am    Post subject: Reply with quote

duves: proč se na klimatizaci ptáš v tématu o dovozu auta, a ne v tématu o klimatizaci? http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=433
Stručně, manuální klimatizace má jenom dva stavy - zapnuto/vypnuto. Správnou teplotu už si musíš hlídat sám, stejně tak musíš sám nastavovat rychlsot ventilátoru. Automatická klima - na displeji si nastavíš, kolik °C má být v autě a o víc se nemusíš starat. Další dotazy na klimu prosím do příslušného tématu.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Dydy



Joined: 16 Nov 2007
Posts: 35

PostPosted: Fri Feb 15, 2008 9:40 am    Post subject: Reply with quote

[quote="jiri"] Pravdu povediac ja som cenu tej vaničky nezisťoval, keď mi ju dali do ceny auta. Tá navigácia je tiež dobrá vec, môže sa hodiť. Len neviem či v mapách je aktualizovaná tá nová estakáda v okolí Žiliny, síce ten okruh na Martin už má svoj vek, ten tam asi bude. Je fakt, že Žilinu som na GPS nepozeral, šak tu bývam. Ale párkrát v zahraničí mi to fungovalo celkom dobre +/-. Svoju navigáciu nemám, našťastie si mám od koho požičať, len to nemôže byť často. Nám sa viac hodili tie zimné gumy. O kúpe auta sme rozmýšľali až na jar alebo v lete tohto roku a aj tie gumy +ostatné to trochu urýchlili.
_________________
1.4 TDCi, 2007
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Feb 02, 2009 2:06 pm    Post subject: Reply with quote

dnesny clanok v sme o tejto problematike:
http://ekonomika.sme.sk/c/4289219/auto-si-mozete-vyhodne-doviezt-zvonka.html

naozaj je to "v prdeli" s tymi cenami na Slovensku ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3
Page 3 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group