Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

X-Plus v predaji
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Jun 22, 2007 8:04 am    Post subject: Reply with quote

Stinpy: ok, nemienim to uz dalej rozpytvavat. Vidim ze si si nasiel jednu Tvoju otazku, na ktoru tu nebola odpoved,tak tym argumentujes ale ze na ostatne 5 otazky tu odpoved bola, to si nenapisal, tak nic, uz to nekomentujem. Bol som k tebe ustretovy, slusne som ti nieco napisal do posty, bohuzial si nereagoval.

SCOOP: prosim? ja som nikoho nezmazal, asi si ma nepochopil, precitaj si este raz co som napisal.
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Fri Jun 22, 2007 11:36 am    Post subject: Reply with quote

SCOOP: On ma nevymazal, len mi tym pohrozil...to len aby bolo jasno...

Dulius: Tak chapem, ze ti vadi, ze moje otazky uz tu boli raz zodpovedane...ja som ich aj cital (dal som na radu v tvojom maile)...ale jednoducho mi tych par prispevkov nestacilo....kedze uvazujem o kupe X-Plus modelu, tak som zvolil tento topic o X-Plus.......mam teda rozpisat vsetky moje otazky po vsetkych temach jednotlivo?.....staci ma trochu len usmernit,toto je prve forum, na ktore som sa prihlasil,ale tvoja reakcia mi pripadala, ako keby som tu pisal vulgarne a dako spolocensky neprijatelne prispevky.....budkacik nevidel problem v tom mi odpovedat na otazky, ktore uz boli zodpovedane raz..pretoze zhodnotil svoju subjektivnu skusenost s FoFu a o to mi slo...

Vazne som sem nedosiel robit problemy, ale cisto pre dobru radu...
Zdravim vsetkych
Back to top
View user's profile Send private message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Fri Jul 27, 2007 5:59 pm    Post subject: Reply with quote

budkacik wrote:
No zavady mam take, ze mi vrzgaju plasty a parkovaci senzor dost casto pipa zbytocne.
Ale auto jazdi,takze nic dolezite.

Mne 1,4 TDCi staci, na dialnici v pohode, na 400 km ma predbehli asi desiati.
Ale to skor bolo stastie, lebo maximalka auta je okolo 165 a tu jazdia aj 220 v pohode.

Na zaciatku sa mi chvilu pacilo, ako pekne motor hrmoce, presiel som z benzinaka. Potom ma to trosku trapilo. Teraz mam 4000 km a bud som si zvykol,ale skorej sa mi zda,ze je tichsi uz.

Vykonovo mne staci, je to moje rodinne auto. Ked je uz zohriaty motor a vytocim ho na 2500-3000 otacok, tak pekne zrychluje a na krizovatkach piskam pri rozjazde Smile Ved sa chod previezt na skusobnej jazde a uvidis, ci Ti staci.

Velkost kufra je podla mna nieco medzi obycajnym hadgebackom a velkym kombickom. Pohoda, ale postel mi tam nevosla Smile

Spotrebu pocitac pise okolo 5,1 litra teraz, jazdim 15 km do prace, takze len co sa zohreje. Ale na dlhsiu cestu v 90 km rychlosti som mal od pocitaca spotrebu 4,2 litra. Zda sa mi,ze este klesa.

Diesel som chcel, lebo v Nemecku stoji o 6 korun na liter menej,ako benzin. Plus spotreba by mala byt zhruba o dva litre nizsia. Ale kazdy chvali svoje.

Zatial velmi nelutujem, akurat mi je trochu luto tolkych penazi, kedze neboli moje a musim ich vratit Smile

Toto je moj subjektivny pohlad, pred tym som mal 15 rocnu Skodu Favorit a vtedy mi aj ta stacila Smile Bola zadarmo Smile


Cawes takze si nakoniec siel do TDCi ako som ti radil ked som prechadzal z 1,25 benzin na 1,4 Diesel. Osobne mam pocit ze ten benzin bol hlucnejsi nema odhlucnenu kapotu a aj ta prevodovka dost hucala (Asi ju montovali niekde v Halewoode). Ten odpich mas len ked mu slapnes poriadne na plyn ze ? pretoze mne sa nevedomky zahrabat na suchej ceste nedari Smile Neviem ako ostatni ale ja musim pri rozjazde pridat viac plyn lebo inak skape (Ale je to len otazka zvyku asi).

Spotreba bez klimatizacie jazdenie 90-110 4,4l/100km podla palubneho ale moc sa to nelisi od realu.

Ak zapnem klimu tak 4,8l/100km. Inak nepodarilo sa mi ist spotrebou nad 5,2 l.

Inak neregistrujes trochu dlhsie brzdne drahy ? Fordacke brzdy zvyknu po zohriati odkvecnut a su menej ucinne.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
budkacik



Joined: 28 Mar 2007
Posts: 90
Location: Salzwedel

PostPosted: Wed Aug 01, 2007 6:28 pm    Post subject: Reply with quote

Cau Laci.
Kupil som tu 1,4. Zuzane sa Fusion pacil a mne tiez.
Brzdi dobre, vcera som brzdil pred liskou Smile

Spotrebu mi momentalne pise 6,1 litra. Bol som cez vikend v Prahe odviezt Zuzku na letisko, isla s malou do Mysle, tak som rusal. 80 percent jazda na dialnici, takze asi preto. Ale neda viac, ako tych 170 Sad

Ja piskam bez problemov na krizovatkach. Problem bude asi v Tvojej nohe.

Pridem koncom augusta na tyzden aj s autom, ozvem sa, pokecame.

Hned som na Teba myslel, ked som videl v inej teme uzivatela Getrag Smile
Back to top
View user's profile Send private message MSN Messenger
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Wed Aug 01, 2007 7:47 pm    Post subject: Reply with quote

budkacik wrote:
Cau Laci.
Kupil som tu 1,4. Zuzane sa Fusion pacil a mne tiez.
Brzdi dobre, vcera som brzdil pred liskou Smile

Spotrebu mi momentalne pise 6,1 litra. Bol som cez vikend v Prahe odviezt Zuzku na letisko, isla s malou do Mysle, tak som rusal. 80 percent jazda na dialnici, takze asi preto. Ale neda viac, ako tych 170 Sad

Ja piskam bez problemov na krizovatkach. Problem bude asi v Tvojej nohe.

Pridem koncom augusta na tyzden aj s autom, ozvem sa, pokecame.

Hned som na Teba myslel, ked som videl v inej teme uzivatela Getrag Smile


No ved v papieroch to ma max 160km/h Smile skoda ze u nas nieje ako v Nemecku neobmedzena rychlost na dialniciach po vychodnej D1 vzdy beha cierny Passat Smile Ozvi sa ked prides na SK.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Aug 01, 2007 7:51 pm    Post subject: Reply with quote

Treba pocuvat Traffic Wink stale ten tmavy Passatik hlasia Cool

inak moj rekord mam pred Spisskym hradom, tam je nadherny usek, siroka cesta (medzi Levocou a tunelom Branisko)

tam som siel 175 km/h hehe

+ na dialnici, pri Mikulasi asi to iste ... pekne som na to dupol .... a potom spomalil a siel len cca 130km/h a vtedy som predbehoval tmavy Passat a kamos, spolujazdec mi vravi: hej, marek, pedbehujes policajne auto s radarom Wink

hehe, no kebyze ho predbehujem pri 175km/h ... dlhsie si nepojazdim Laughing
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Thu Aug 02, 2007 6:30 am    Post subject: Reply with quote

Vazeni, tak ten X-Plus vo farbe Tango mam uz doma....kamarati mimo, susedia mimo, rodina mimo, frajerka uplne mimo a ja som z neho asi najviac mimo Twisted Evil ....no velice fajneeee...ta 1.4 TDCi mi predsalen uuplne postacuje, bal som sa, ci nebude slaba, ale da sa pekne...uvidime, ked bude ale viac zatazena, ako sa zachova:-) Razz
Back to top
View user's profile Send private message
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Thu Aug 02, 2007 6:48 am    Post subject: Reply with quote

neboj moc sa to nezmeni. 1,4 diesel je celkom fajn motor
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Aug 02, 2007 7:47 am    Post subject: Reply with quote

Stinpy, gratulacia ! vela stastnych km prajem !
a sup, sup, odfot ho a posli fotky Cool
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Thu Aug 02, 2007 9:18 am    Post subject: Reply with quote

pekne gratz, dufam ze hras dobre fotbal. Predpokladam ze na nejakej akcii v buducnosti spravime zapas diesel vs benzin Smile Uz sa tesim na tricko. Mozno by nebolo od veci keby mali benzinaci inu farbu ako diezlaci Twisted Evil
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
Stinpy



Joined: 19 Jun 2007
Posts: 70
Location: Bratislava

PostPosted: Fri Aug 03, 2007 1:11 pm    Post subject: Reply with quote

dakujem dakujem,
no ak si mozem vybrat, tak po zhodnoteny svojih futbalovych schopnosti by som radsej reprezentoval benzinakov....ak mi zalezi na vitazstve naftarov Laughing ....fotku poslem...uz mam, len musim stiahnut z fotaku....len ma stve, ze frajerke sekne to auto hadam viac nez mne Laughing Teda nie ze by to bolo zenske auto, ale hodi sa jej.
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Fri Aug 03, 2007 1:27 pm    Post subject: Reply with quote

hehe, tak vitazstvo benzinakov je jasne, ved tam budem ja kapitan Very Happy
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Fri Aug 03, 2007 8:55 pm    Post subject: Reply with quote

destroy wrote:
pekne gratz, dufam ze hras dobre fotbal. Predpokladam ze na nejakej akcii v buducnosti spravime zapas diesel vs benzin Smile Uz sa tesim na tricko. Mozno by nebolo od veci keby mali benzinaci inu farbu ako diezlaci Twisted Evil


My Dieselaci si rezevujeme Ciernu Benzinaci mozte mat modru Smile) pripadne zelenu ako Natural Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Sat Aug 04, 2007 4:24 pm    Post subject: Reply with quote

dulius, rozbijeme vas Smile Kapitan pojde do kytek prvy, hehe
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Aug 04, 2007 6:30 pm    Post subject: Reply with quote

ale nooo, pan destroy, nepodcenuj moje kvality, stredna zaloha, kapitan muzstva v 5.lige Razz

ale to bolo pred 3 rokmi Very Happy
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group