Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Zeny su uzasne vodicky
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči
View previous topic :: View next topic  
Author Message
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Tue Oct 30, 2007 10:03 pm    Post subject: Zeny su uzasne vodicky Reply with quote

Dnes som videl jedno auto slo hore Secovskou na furcu zrazu ma uputali iskri na podvozku. neviem co sa na tom aute urvalo ale muselo to byt pocut do kabiny min citit Smile Ked som to auto objehal tak tam sedela zenska Smile Asi si neuvedomovala co sa stym autom deje Smile Ja som sa za nou moc dlho nedrzal este by jej nieco odpadlo a ja by som to zobral Smile

Minule som zas videl ako jedna zenska dre rafik disku a nemala ziadnu snahu odparkovat to niekde a aspon to okuknut a pockat kym jej niekto nepomoze Smile Ked prisla domov tak ju musel muz pochvalit Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Wed Oct 31, 2007 6:34 pm    Post subject: Reply with quote

Tohle téma se mi moc nelíbí. Znám docela dost dam, které jezdí docela dobře ale taky chlapy, kterým volant do rukou nepatří. Nedávno jsem viděl při parkování jednoho vysoce postaveného managera, jak dere alu disk o obrubník, přitom se mu podařilo odtlačit pneumatiku tak, že ušla část vzduchu a on s poloprázdným odřeným zadním kolem ještě týden jezdil do práce.
A mělo to ještě pikantní pokračování - na poloprázdné kolo jej upozornila paní vrátná. Strašně se zděsil, zapnul výstražné blinkry a šnečím tempem odjel asi do servisu Laughing
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Wed Oct 31, 2007 7:19 pm    Post subject: Reply with quote

sedlaq wrote:
Tohle téma se mi moc nelíbí. Znám docela dost dam, které jezdí docela dobře ale taky chlapy, kterým volant do rukou nepatří. Nedávno jsem viděl při parkování jednoho vysoce postaveného managera, jak dere alu disk o obrubník, přitom se mu podařilo odtlačit pneumatiku tak, že ušla část vzduchu a on s poloprázdným odřeným zadním kolem ještě týden jezdil do práce.
A mělo to ještě pikantní pokračování - na poloprázdné kolo jej upozornila paní vrátná. Strašně se zděsil, zapnul výstražné blinkry a šnečím tempem odjel asi do servisu Laughing


No ja proti zenam nic nemam ja som mal instruktorku v autoskole ale ta nejazdila ako zena ale ako chlap Smile Rovnako som naucil jazdit aj kamosku az teraz rozmyslam ked snou niekedy idem ci to nebola chyba Smile Beriem ze aj chlapi jazdia zle, len som proste mal take obdobie ze som nevidel ziadneho chlapa co by spravil nieco co tie damy Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Wed Oct 31, 2007 10:54 pm    Post subject: Reply with quote

Taky bych se žen zastal. mají prostě jiný přístup k technice, dokud auto jezdí, je všechno v pořádku, až se jednou zastaví, tak teprve tehdy je rozbitý a potřebuje servis. Ale od toho jsou pravidelné servsiní prohlídky, při intervalu 15000km se téměř nedá nic podstatného zanedbat.

BTW, kdo z vás je schopný používat automatickou pračku nebo myčku? Já to umím opravit, i naprogramovat, ale vybrat správný program musí manželka. Takže každý máme svoje Wink.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Wed Oct 31, 2007 11:08 pm    Post subject: Reply with quote

DR wrote:
Taky bych se žen zastal. mají prostě jiný přístup k technice, dokud auto jezdí, je všechno v pořádku, až se jednou zastaví, tak teprve tehdy je rozbitý a potřebuje servis. Ale od toho jsou pravidelné servsiní prohlídky, při intervalu 15000km se téměř nedá nic podstatného zanedbat.

BTW, kdo z vás je schopný používat automatickou pračku nebo myčku? Já to umím opravit, i naprogramovat, ale vybrat správný program musí manželka. Takže každý máme svoje Wink.


Tak ja teda som schopny aj pouzivat pracku, zehlit, varit, upiect napr. babovku, aj nieco zasit. Ale viem to len preto, ze som bol k tomu donuteny zivotom Smile, akonahle sa objavi v mojej blizkosti niekto kto to ovlada ihned vsetko zabudnem Smile

BTW do vstahu su tieto zrucnosti skor problem hadky trvaju dlhsie, pretoze mi nemoze nikto povedat neoperiem, nevyzehlim, nenavarim...atd Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Thu Nov 01, 2007 2:02 pm    Post subject: Reply with quote

nieco zo zenskeho fora Laughing Laughing

http://lady.sk/index.php?kategoria=17&kateg=1&re=348133&text=volant&reakcii=315

ak tam pride nejaky chlap a nieco take napise, tak ho ukamenuju a ako sledujm tu debatu tam, tak nakoniec tie zenske su podla nich seba samych lepsie vodicky ako my a dokonca je ich pocet vacsi ako pocet vodicov, tak to uz je naozaj trapne Cool
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Thu Nov 01, 2007 2:35 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
nieco zo zenskeho fora Laughing Laughing

http://lady.sk/index.php?kategoria=17&kateg=1&re=348133&text=volant&reakcii=315

ak tam pride nejaky chlap a nieco take napise, tak ho ukamenuju a ako sledujm tu debatu tam, tak nakoniec tie zenske su podla nich seba samych lepsie vodicky ako my a dokonca je ich pocet vacsi ako pocet vodicov, tak to uz je naozaj trapne Cool


Ktovie aka vodicka by bola ta Mgr. Ing. z vedlajsej temy Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Thu Nov 01, 2007 8:24 pm    Post subject: Reply with quote

Getrag wrote:
...do vstahu su tieto zrucnosti skor problem hadky trvaju dlhsie, pretoze mi nemoze nikto povedat neoperiem, nevyzehlim, nenavarim...atd Smile

Jojo, taky jsem to zjistil Smile. Ale naštěstí nemusím nosit košile (moc často) a ten zbytek není na žehlení nijak náročný Cool.


A jak to tak sleduju, tady převládá ohledně žen za volantem negativní paušalizování a zevšeobecňování ... to bych od rozumných chlapů nečekal Sad. Já nedělím řidiče na ženy a muže, ale na "nebezpečné" a "ostatní". Těch skutečně nebezpečných je opravdu drtivá většina chlapů, nebýt mladých rychlých managerek/asistentek (prostě FreeCoolIn slepic), tak jsou skutečně nebezpeční jenom chlapi. Ženy jezdí celkově opatrněji (a pomaleji, s čímž já nemám problém), agresivní a nebezpečná jízda je proti jejich povaze. je jenom na nás chlapech, jak jsme tolerantní ke všem, kteří jezdí jinak než my - ačkoli to vůbec nemusí být nebezpečné.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Thu Nov 01, 2007 9:27 pm    Post subject: Reply with quote

DR wrote:

A jak to tak sleduju, tady převládá ohledně žen za volantem negativní paušalizování a zevšeobecňování ... to bych od rozumných chlapů nečekal Sad. Já nedělím řidiče na ženy a muže, ale na "nebezpečné" a "ostatní". Těch skutečně nebezpečných je opravdu drtivá většina chlapů, nebýt mladých rychlých managerek/asistentek (prostě FreeCoolIn slepic), tak jsou skutečně nebezpeční jenom chlapi. Ženy jezdí celkově opatrněji (a pomaleji, s čímž já nemám problém), agresivní a nebezpečná jízda je proti jejich povaze. je jenom na nás chlapech, jak jsme tolerantní ke všem, kteří jezdí jinak než my - ačkoli to vůbec nemusí být nebezpečné.


No ono to bude komplikovanejsie co je vlastne bezpecna jazda ?
Ironia osudu je ze pomaly vodic moze sposobit nehodu skor, znervoznuje totiz ostatnych a ti su potom agresivnejsi co zvysuje pravdepodobnost nehody, ale zalezi od uhlu pohladu Smile
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Fri Nov 02, 2007 8:42 am    Post subject: Reply with quote

DR wrote:

A jak to tak sleduju, tady převládá ohledně žen za volantem negativní paušalizování a zevšeobecňování ... to bych od rozumných chlapů nečekal Sad. Já nedělím řidiče na ženy a muže...

pozri, ja mam osobnu skusenost, ze ked idem po ceste, povedzme po Kosiciach a je na ceste nejaky problem, nejaky vodic zmetkuje, ide pomaly, poste ide zle, tak na 80% je to zena ... u mna to nie je zovseobecnovanie, ale je to fakt, realita na cestach.

samozrejme su aj vynimky, moja svagrina napr. - uzasna vodicka, ale jazdi uz peknych par rokov sluzobne, takze to je nieco in ako obycajne vodicky co idu na aute do obchodu, do mesta a tak ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Fri Nov 02, 2007 12:30 pm    Post subject: Reply with quote

sila je ze moja zena stale nadava na zeny vodicky ze chaosia, ja ich prezijem skor ale treba byt pri sviatocnych soferoch pozornejsi a priznajme si ze v kategorii sviatocny sofer to zeny valcuju.
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4425

PostPosted: Fri Nov 02, 2007 12:48 pm    Post subject: Reply with quote

destroy wrote:
sila je ze moja zena stale nadava na zeny vodicky ze chaosia, ja ich prezijem skor ale treba byt pri sviatocnych soferoch pozornejsi a priznajme si ze v kategorii sviatocny sofer to zeny valcuju.

moja zena rovnako, sama uz priznala ze tie zeny soferuju strasne a to predtym (pokial somnou nejazdila, pokial to nevidela) tak na to nedala dopustit ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Fri Nov 02, 2007 4:00 pm    Post subject: Reply with quote

mame vzdy v aute sutaz, ci ten kto vpredu zmatkuje je baba alebo nie. vacsinou vyhravam - je to baba.

poslednou dobou ale babam tvrdo konkuruje autoskola Fetko Martin (to akoze o tej reklame), ten blb zasadne rano o siedmej ide s nakladakom s vlekom po celom Martine po najhustejsich ulickach a najsprostejsich krizovatkach. v tyzdni mi zavadzia tak 3 krat - zelezna pravidelnost.

jo a super konkurent minuly tyzden - stal som rano pri ceste do roboty viac nez 5 minut v uzkej ulicke pred krizovatkou na hlavnu, predo mnou bola v aute zenska, pred zenskou bol Fetko s privesom a pred Fetkom bobrmeni nakladali smetiaky do kukavoza. som v infartovom veku a fakt ma skoro drblo! Twisted Evil
_________________
Toyota Corolla 1.8 Hybrid 122 k, e‐CVT comfort Style Tech, Celestine grey
Suzuki SX4 Scross 2WD, 1.0 Premium 6AT, sphere blue pearl
Peugeot 3008 1.6VTi Active, red rubis
VW Golf Plus 1,4 Trendline, red tornado
Ford Fusion 1,25 Rival, colorado red
Back to top
View user's profile Send private message
destroy



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 560

PostPosted: Fri Nov 02, 2007 7:32 pm    Post subject: Reply with quote

vls, skoda ze sa nedaju postingy bodovat, ten tvoj by dostal 10b Smile fakt som sa dobre pobavil.

Mna fascinuju dochodcovia...raz za "uhorsky rok" sa rano o 6:30 zastavim v potravinach kupit kavu alebo cosi co v robote pochybi a just ked sa ponahlam, stojim v rade za 65498795454 dochodcami ktorym
musi rozospata predavacka hrabat v penazenke patdesiathaliernik. Nechapem ze este nespia ked mozu. Podobne to bude asi s tvojim stastim na tu autoskolu Smile
_________________
Ford Fusion 1.4 TDCi 7/2006

Nové aktuálne testy na vodičák len tu:
https://www.kvizmajster.sk/
https://www.kvizmajster.sk/vodicak/
Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Fri Nov 02, 2007 8:54 pm    Post subject: Reply with quote

Pánové, to chce klid. Doba donutila jezdit i lidi, kteří pro to nemají patřičné předpoklady, nebo ještě nenasbírali dost zkušeností, i my jsme museli kdysi začínat a trvalo nám, než jsme se vyjezdili (někteří, taky ne všichni). Tohelse mi líbilo, když jsem kdysi vozil jednu naši známou po německu. Proti ČR tam byla jasně vidět monhem větší tolerance na silnicích, na starého pána v kloboku tam maldý frajer netroubil ani neblikla, prostě počka až to provoz umožní a v klidu ho předjel. Když jsemse o tom zmníl, tak mi ta známá povídá - tek s tím bavorákem je v klidu a nijak se nenervuje, protže ví, že jeho dědeček i babička jezdí úplně stejně, ale bez auta se nikam nedostanou. Snad si to časem uvědomí i naši řidiči.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 1 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group