Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

GPS, poradte konkretny typ
Goto page Previous  1, 2
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
yatess55



Joined: 03 Nov 2008
Posts: 81
Location: Trnava

PostPosted: Tue May 12, 2009 8:47 am    Post subject: Reply with quote

Ja teda nechcem velmi radit. Ja mam dobre skusenosti so softwarom iGo2006plus na starom MIOa701, ale ten sa dnes uz nepouziva. No pred par tyzdanmi som kupil nove pda s Windows Mobile 6.1 a je v nom nainstalovany TomTom. Snazil som sa zorientovat v TomTome ale nepodarilo sa. Proste mi nepadol do ruky, nejak tomu nerozumiem. Povodne som chcel iGo06 dostat aj do tohoto noveho pda ale nepodarilo sa. NO podarilo sa mi tam dostat iGO2008 a ten je zatial vynikajuci. ak by som mal odporucit tak jednoznacne iGo08.Aspon co sa tyka spracovania softu. Ma vela bodov zaujmu po celej EU. Neviem kedy boli presne aktualizovane mapy pretoze napr:obchvat kolo trnavy tam teda nieje a cast obchvatu uz funguje tak pol roka. No kazdopadneja by som si nekupil navigaciu solo. Je to iba dalsia elektronicka hracka, ktoru trebaschovat, ked ide prec z auta, aby ti nejaky looser nerozbil okno. Ale pre tych co chcu navigaciu solo, nech si aj tak prezru recenziu: http://www.fony.sk/index.php?podstranka=recenzie&cislo_kategorie=13&cislo_clanku=909 Odporucam soft nie zariadenie
_________________
FoFu, Duratorg 1.4, 50kw,ps68, Tango, Flair X, folie,senzory 5,1L/100km
Back to top
View user's profile Send private message
durco



Joined: 03 Jul 2007
Posts: 31
Location: Žilina

PostPosted: Sun May 17, 2009 10:03 am    Post subject: Reply with quote

Na navigáciu používam GPS navigáciu zn.Evolve ktorá nie je drahá a má funkcie ako iné drahšie značky.Program na navigáciu je tam IGO 8, ktorý sa dá aktualizovať cez internet na novšie verzie a aj čo sa týka máp,POI bodov,radarov,3D mapa krajiny a iné zaujímavé doplnkové funkcie.Súhlasím aj po osobnej skúsenosti s recenziou na IGO 8,je to môj názor a moja skúsenosť.Za pomerne malý peniaz máte v aute to čo ponúkajú iné značky za vyššiu cenu.
_________________
Ford Fusion , 1.4 16V 11/2006, Tonic, 15"
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2
Page 2 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group