Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Bouřka a klima

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Wed Jul 01, 2009 7:39 pm    Post subject: Bouřka a klima Reply with quote

Včera po celkem velké bouřce jsme ujeli 3km, pak fofík asi 15min stál a po nastartování se jakoby "zlbla" klima (elektronika Question )...prostě se sama od sebe zapla klíma (A/C ON), teplota se nastavila na 22st. a zaplo se foukání na přední sklo...předtím tam bylo klasicky A/C OFF, 16st. a foukání nenastavené na nic. Nikdo s tím nic nedělal, auto bylo zamknuté....čím to může být??? má na to nějak vliv bouřka? Shocked
Už se to stalo podruhé... Rolling Eyes
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
MyTB



Joined: 23 Mar 2008
Posts: 452
Location: Karwina City

PostPosted: Tue Jul 21, 2009 7:18 pm    Post subject: Reply with quote

Stalo se mi neco podobneho.... taky pri jizde po docela velkem slejvaku... byla pustena klimatizace, automaticky rezim na 19C. Najednou se klima prepla na maximalni topeni (TEMP HI) a spustilo se vyhrivani predniho i zadniho okna (presne to co se stane, kdyz stisknete to dlouhe tlacitko nad displayem klimy - ted si nedokazu vybavit co je na nem napsano). Presne v ten okamzik jsem prepinal na radiu stanici c.3. Samozrejme jsem myslel, ze jsem zavadil o to dlouhe tlacitko, ale pak jsem to zkousel a stat se to nemohlo, taky jsem zkousel menit cisla stanic na radiu jestli se mi tim opet nepodari takhle zblbnout klimu, ale uz se to neopakovalo....
_________________
Ford Fusion 1.4 59kW Ebony (2008-2010)
Ford C-Max 1.6 74kW Gen-X (2010-2015)
Ford Tourneo Courier 1.0 EcoBoost 74kW (2015)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fordik25



Joined: 23 Oct 2014
Posts: 9

PostPosted: Tue Sep 08, 2015 2:04 pm    Post subject: Reply with quote

paranormalne javy? Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Vykurovanie, vetranie, klimatizacia All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group