Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

vymena Fusionu
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči
View previous topic :: View next topic  
Author Message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Mon Dec 19, 2011 8:16 pm    Post subject: Reply with quote

Nemůžeš házet všechny ženský do jednoho pytle. Ta moje je spokojená s manuálem a automat by nechtěla ani za nic. Že prej by to byla bez řazení hrozná nuda.
Rozjezdy do kopce jí taky nedělaji problémy. Dokonce při rozjedech do kopce nepoužívá ani runí brzdu. To už by ptej bylo moc věcí najednou a že si vystačí bez ní.
Na druhou stranu jsou i chlapy, co jsou mizerný řidiči a do auta by si s nim nevlez. Takže bych to raději neškatulkoval, že jednoznačně ženský. Navíc jsou na to háklivý.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Dec 19, 2011 9:50 pm    Post subject: Reply with quote

nikde som nenapisal, ze vsetky zeny ... nehadzem ich do vreca, neboj, napr. moja svagrina je super soferka

hovorim o vacsine, ale to uz je o inom Very Happy - http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?t=460&highlight=uzasne+vodicky
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Tue Dec 20, 2011 9:47 am    Post subject: Reply with quote

Liboro, najviac si tu na fore frflal na vw a dsg a teraz je z toho takyto prekvapujuci vysledok.
Ja osobne len zavidim, podla mna je to dobra volba ako motora, tak prevodovky, auto je trocha mensie ale v tej cervenej vyzera super, zadne svetla v tme nemaju chybu.
keby som mal trocha viac penazi mal by som 1.2TFSI s dsg aj v mojom golfe+ Twisted Evil
ako som tu pisal viackrat, maly a vykonny motor a robotizovana prevodovka bez menica je podla mna buducnost, ani u mobilu netrvam na tom, ze musi byt mohutny aby bol dobry.
videl som - a skoda ze len videl - jazdu s manualnym radenim dsg v zlomkoch sekundy - povedz nam, Liboro, ci je to naozaj taka parada ako sa zda zvonku...
na nenormalnu poruchovost neverim. dasauti by to nepustili do serie. nic z pouzitych technologii nie je taka super nova vec ze by nebola overena tisickami hodin skusok na stende a milionmi kilometrov na ceste.
_________________
Toyota Corolla 1.8 Hybrid 122 k, e‐CVT comfort Style Tech, Celestine grey
Suzuki SX4 Scross 2WD, 1.0 Premium 6AT, sphere blue pearl
Peugeot 3008 1.6VTi Active, red rubis
VW Golf Plus 1,4 Trendline, red tornado
Ford Fusion 1,25 Rival, colorado red
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Dec 20, 2011 10:14 am    Post subject: Reply with quote

vls: nemas ty nahodou VW ? srandujem ... Laughing Laughing Laughing
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Tue Dec 20, 2011 1:00 pm    Post subject: Reply with quote

a mam aj clanky o pripravovanych downsizeovanych motoroch fordu - bude to hi-fi, raz budem uvazovat medzi dalsim golf+ a fordom c-max - oboje s malymi preplnovanymi motormi... Twisted Evil

dulius - mam a CERVENE!!! Twisted Evil
_________________
Toyota Corolla 1.8 Hybrid 122 k, e‐CVT comfort Style Tech, Celestine grey
Suzuki SX4 Scross 2WD, 1.0 Premium 6AT, sphere blue pearl
Peugeot 3008 1.6VTi Active, red rubis
VW Golf Plus 1,4 Trendline, red tornado
Ford Fusion 1,25 Rival, colorado red
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Tue Dec 20, 2011 3:37 pm    Post subject: Reply with quote

VLS máš pravdu, tá červená je brutálna, fakt sa mi ľúbi...A keď ho vidí človek prichádzať, napr z chodníka pri križovatke...
Ďalej máš pravdu, že som to bol práve ja kto to tu kritizoval...no vzhľadom na okolnosti ktoré som tu opisoval padla voľba práve na tento výber. V podstate sa dalo rozhodnúť medzi Fabiou, Polom a Ibizou, tak si myslím, že vyhrala najlepšia verzia, aj čo sa týka výbavy, napr. kotúče vzadu nemá ani Fabia ani Ibiza (a ani lacnejšie Pola...). A mohol by som tu toho vypisovať oveľa viac Smile
Čo sa týka radenia tak to radí úplne perfektne, až ma to zarazilo po predchádzajúcich skúsenostiach a DSGčkom, ktoré som tu opisoval.
V Dečku drží motor do max 3000 otáčok kvôli spotrebe, no pri tkz. kickdown zošliapnutie pedála na podlahu - má to plný plyn a potom sa dá ešte kúsok pritlačiť akoby tam bol spínač a to spôsobíto, že aj v Dečku podradí výrazne (2-3 stupne a potiahne motor hore - výhodné pre obiehanie) v S móde drží motor hore v otáčkach, až by som povedal, že zbytočne športovo, ale viem si predstaviť jazdu, kedy by som to využil...No a v manuáli reaguje prakticky okamžite na povely, vôbec to nie je ako pri klasických automatoch či pri tom DSG čo som mal skúsenosť predtým v Octavii. Ako sa vraví, darmo to tu budem písať, pokiaľ človek neuvidí, neverí Smile A čo sa týka mna osobne, tak to nie je auto prioritne pre mna, ale je v rodine, ja si možno raz kúpim svoje a bude to zaručene manuál Cool
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
Palo_M3



Joined: 07 Dec 2008
Posts: 123
Location: Košice

PostPosted: Wed Dec 21, 2011 9:44 am    Post subject: Reply with quote

http://auto.sme.sk/c/6190161/ford-chysta-male-suv-premieru-absolvuje-uz-o-mesiac.html

Mozno uz coskoro nastupca fusiona a urcite bude aj PowerShift ... Uvidime, co to bude a do akej cenovej kategorie sa vojde, ked vobec pride do serie. Zhruba v tom case by som chcel menit Fusiona, automat a ecoboost je podmienkou Wink Ja sa k tej Kuge asi nedopracujem, stale mi do toho nieco vojde Rolling Eyes
_________________
Ford Focus ST
Ford Mondeo MK4FL 2.0TDCi Titanium PowerShift
EX - Ford FUSION 1.4 16V FlairX EST Automat
EX - Ford Mondeo MK4FL 1.6 EcoBoost
EX - Ford FIESTA 1.4 TDCi ChampionX - OUT
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Thu Dec 22, 2011 8:02 am    Post subject: Reply with quote

Ja se taky chystam menit Fusiona za neco vetsiho (kufr) a porad nevim pro co se rozhodnout. Zrejme nakonec rozhodnou hlavne penize Sad . Nic tak celkove vyhovujiciho jako je Fusion jsem zatim neobjevil.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Dec 22, 2011 8:40 pm    Post subject: Reply with quote

scorsese wrote:
Ja se taky chystam menit Fusiona za neco vetsiho (kufr) a porad nevim pro co se rozhodnout. Zrejme nakonec rozhodnou hlavne penize Sad . Nic tak celkove vyhovujiciho jako je Fusion jsem zatim neobjevil.

pre tu istu vec som ja menil .. vybral som Ceed SW, nelutujem ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ikoala



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 120
Location: Usti nad Labem

PostPosted: Fri Dec 23, 2011 10:25 pm    Post subject: Reply with quote

Ja cekam na novy Hyundai i30cw....
_________________
Ford Fusion Ebony, 1.4, 07/07
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Sat Dec 24, 2011 7:31 am    Post subject: Reply with quote

ikoala wrote:
Ja cekam na novy Hyundai i30cw....

ano, pozeral som na neho ... pre Kiu som sa rozhodol najma preto ze je vacsia, napr. batozina 534/1664 oproti 415/1395 ... + zaruka 7r
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Sat Dec 24, 2011 11:31 am    Post subject: Reply with quote

Tady u nás v okolí se tedˇ hodně rozjel CHEVROLET ORLANDO na fotkách nic moc ale na vlastní bulvy docela pěkný američan,začíná na 300tisících a místo v něm to se musí vidět ale je to MPV což někteří chtějí spíše combi,nyní zlevnily ochcávku tedy spíše papírově,když to spočítáte-combi,1.6 motor,paket,metla tak 310klacků.
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sat Dec 24, 2011 9:03 pm    Post subject: Reply with quote

nj. Jenže za ty prachy je to Octavia Tour. Takže ještě před faceliftem s nelakovanejma klikama a zrcátkama.
To už je lepší za ty prachy pořídit Focus clasic (též starší model ale neočesaný jako u škodovky) v kombíku ve výbavě Trend plus. Nejspíš to bude mít i bohatší výbavu než ta oktávka.

Zrovna takovýhle problém řeší kolega. Nějaký auto do 300tis. Udělal si seznam, pak ho ukáza svýmu automechanikovi (ještě jeden z mála machrů co fakt auta opravujou a jenom nemění díly) a ten mu ho značně proškrtal. Moc mu tam toho nezbylo. Prej pokud chce něco kvalitního, tak VW (celý koncern) ne ale s TSI, Ford, Opel a pak ještě Peugeot. Nic jinýho prej nebrat. Že ať na něj trochu myslí, že ještě nějakej rok ty auta bude muset dělat (do důchodu hodně daleko) a že za pár let mu tam začnou jezdit s těma korejcema a to prej bude peklo.

Takže musim nakonec uznat, že z těch aut, co tu padly bude co do kvality nakonec to Polo 1,2TSI asi nejlepší. Samozřejmě když nepočítáme Fordy Very Happy Samozřejmě chápu, že to neni kombík.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
SEKYC



Joined: 07 May 2011
Posts: 414
Location: Roudnice n.L

PostPosted: Sat Dec 24, 2011 9:51 pm    Post subject: Reply with quote

Tak samozdřejmě FOCUS combi by byl nejlepší,ten jsem si ani nedovolil napsat jelikož v republice jde tak maximálně sehnat hath.-combi to byl zázrak tak ale v bílé barvě,myslím tedy starý model.Těch korejskejch aut bych se nebál,tady u nás jeden majitel autoškoly koupil hned jak začali i30 prodávat cca5let asi 10kusů 1.4 hyunday i30,do autoškoly tedy záhul,nyní maj kolem250000km a jen pravidelný servis žádný sipání jak někteří předpovídaly,jelikož vlastní 10kusů tak to nemůže být náhoda,mimochodem před níma měl fábie a ty se nějak nepovedy,on chtěl totiž koupit v té době znovu fabieII ale jak je tady u nás na severu rozjetej HYUNDAY HAŠA tak se jen tak tam zastavil a takový podmínky fleet.co mu daly se ve škodě ani nezdálo tedy v té době,co jsem se s ním nedávno viděl tak mi řekl že tenkrát to byl velkej risk a všichni se mu smáli jakej je blázen,no co si budem nalhávat ta pověst hyundaye v té době byla na úrovni trabanta no ten šel asponˇ na cestě opravit. Laughing .Takže nová i30cw bude taky dobrá.
_________________
Ford Fusion (FUFÍK) 1.4 16V 59kw Comfort RedTango 5/2010 6,4l // Hyundai i10 1.2 16V 57kW 01/2009 ( divoká červená karkulka)
Back to top
View user's profile Send private message
ikoala



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 120
Location: Usti nad Labem

PostPosted: Sun Dec 25, 2011 12:33 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
ikoala wrote:
Ja cekam na novy Hyundai i30cw....

ano, pozeral som na neho ... pre Kiu som sa rozhodol najma preto ze je vacsia, napr. batozina 534/1664 oproti 415/1395 ... + zaruka 7r


Ja mam na mysli ten novy, ktery se zacne vyrabet az v lete 2012 Wink
_________________
Ford Fusion Ebony, 1.4, 07/07
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Guláš - na kus reči All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 2 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group