Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Držák gps
Goto page 1, 2  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
peca



Joined: 30 Mar 2007
Posts: 125

PostPosted: Fri Apr 13, 2007 7:53 am    Post subject: Držák gps Reply with quote

tak zatím mám držák gps přilepený na palubovce na levém rohu té prostřední otevírací skříſky (otevirám ji pak i s držákem). Tam mi to zatím vyhovuje. Na sklo sem to nedával, protože garmin má krátký držák a musel bych ho lepit vysoko a to už by moc bránil ve výhledu Confused
_________________
Fusion Ambiente 1.25, 03/2007, klima, Radio CD 6000, Garmin Nuvi 300

best 6.1 l/100km, nyni 7,3
Back to top
View user's profile Send private message
joko69



Joined: 25 May 2008
Posts: 50

PostPosted: Mon May 26, 2008 7:07 pm    Post subject: Reply with quote

Já mám držák na levé straně, protože mě GPSka vadila ve výhledu a ještě horší byl ten káblík, na levo je to v pohodě a káblík se pěkně sková kolem dveří a pod volantem
_________________
Ford Fusion, Ebony 5D 1.4 Duratec /barva:DEEP NAVY/tmavě tónovaná skla / Mio C520 / 9/2007
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Tue May 27, 2008 8:19 am    Post subject: Reply with quote

Já mám navigaci vedle sebe. Ovšem je velmi drahý provoz, ale zase je spolehlivá. Jen se někdy hádáme, když dost rychle nelistuje v mapě. Mám u ní dvě mapy. Jedna je velmi podrobná, ale to zase nevigace nestíhá listovat a špatně se v ní orientuje, druhá mapa je naopak v měřítku menčím a tedy výhodnědnější pro orientaci.
Další obrovskou výhodou je, že si moje navigace MŽ 1, pamatuje cestu i zpět, což u mě opravdu nejde. Já mám ale zase velikou výhodu, že jsem všude poprvé. Very Happy
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Tue May 27, 2008 9:57 am    Post subject: Reply with quote

A držiaky nechavate v aute stale?
Nie je to lakadlo pre zlodejov? Nejaky pako si pomysli, ze GPS-ka bude v skrinke a rozmlati koli tomu bocne sklo (uz tu daco bolo ohladne nejakych CD).
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dan



Joined: 04 Aug 2007
Posts: 127

PostPosted: Tue May 27, 2008 10:52 am    Post subject: Reply with quote

Gek wrote:
Já mám navigaci vedle sebe. Ovšem je velmi drahý provoz, ale zase je spolehlivá. Jen se někdy hádáme, když dost rychle nelistuje v mapě. Mám u ní dvě mapy. Jedna je velmi podrobná, ale to zase nevigace nestíhá listovat a špatně se v ní orientuje, druhá mapa je naopak v měřítku menčím a tedy výhodnědnější pro orientaci.
Další obrovskou výhodou je, že si moje navigace MŽ 1, pamatuje cestu i zpět, což u mě opravdu nejde. Já mám ale zase velikou výhodu, že jsem všude poprvé. Very Happy

Ja mam podobny model, oznaceny je tusim MŽ2. Ziadne Made in China, ale poctivy slovensky vyrobok. A navyse ma v sebe zabudovane bezpecnostne funkcie - stale ma upozornuje: Chod pomalsie, Videl si tu znacku?, Nepredbiehaj!
_________________
FoFu Champion Ebony 1,4 16V, 7/07, Modrá Tonic
Back to top
View user's profile Send private message
gaston



Joined: 10 Oct 2007
Posts: 28

PostPosted: Tue May 27, 2008 11:30 am    Post subject: Reply with quote

Ale tyhle navigace MŽ1 a MŽ2 asi netaháte z auta s sebou? To asi nikdo neukradne...
A docela Vám závidím, moje MŽ co se týká navigace nějak nefunguje... asi špatný hardwaire... ale měnit to nechci, zas umí jiné věci. Smile
_________________
Ford Fusion 1.4 Ebony,Tango
Back to top
View user's profile Send private message
Gek



Joined: 21 Feb 2008
Posts: 389
Location: Moravany

PostPosted: Tue May 27, 2008 12:17 pm    Post subject: Reply with quote

Svou navigaci jsem si oblíbil a tak si ji beru sebou z auta. I třeba na houby. Já bych bez ní zabloudil. A to všude.
To upozornění mi taky funguje.

Až si tohle moje moje MŽ 1 přečte, budu mít asi destrukci obličeje hartwarem dodadým k MŽ 1. Konkretně se to jmenovalo Sada nádobí.
_________________
Pohodove kilometry bez šílencu a pamatujte " Festina lente " Smile

FoFík 1,4 Duratec, Ebony + MP3. Hejbací zrcátka, ruční A/C. Barva Červená metla - Tango. Unor / 2008. Je nádherný, je milý a je prodaný. Už dělá radost jinde.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
pirat



Joined: 26 Jul 2007
Posts: 315
Location: Košice

PostPosted: Tue May 27, 2008 10:08 pm    Post subject: Reply with quote

Ja nemam rad navigaciu co sa neda vypnut takze tie MZ1 a MZ2 premna niesu Razz, preto mam uz 4 roky stary pocket pc s GPS a doposial natom beha aj Tomtom aj Igo.
_________________
1.4 TDCi Tango-cervena metaliza
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MzourCZ



Joined: 29 Jan 2007
Posts: 26
Location: OL - CZE

PostPosted: Thu Aug 07, 2008 1:23 pm    Post subject: Držák Reply with quote

Zdravím do klubu.
Já jsem si pořídil do auta navigaci v podobě PDA s TomTom navigací a externí GPSkou. GPS klidně můžu uklidit někam, kde nepřekáží a vše mám na PDA. Výhodou je držák od firmy Brodit.se. http://www.brodit.com/?lang=E
Distibuje jej i jedna česká firma. http://obchod.sunnysoft.cz/kategorie/58-drzaky-do-auta-brodit-aktivni-s-dobijenim-do-auta
_________________
Ford Fusion 1,4 Duratec 59 kW/80 HP
od 05/2006 najeto přes 60 tis. km
navigace Dell Axim x51v, BT-220 GPSka a TomTom 6

Back to top
View user's profile Send private message
DR



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 412

PostPosted: Thu Aug 07, 2008 8:50 pm    Post subject: Re: Držák Reply with quote

Teď se dá koupit tomtom One V3 za cca 3000 Kč, v ceně je držák, autronabíječka, kabel k PC a mapy CZ, SK, PL, HU. Za ty prachy IMHO stojí za zvážení.
_________________
administrator www.forum.fordclubs.org
Ford Mondeo ST200 HB
Back to top
View user's profile Send private message Visit poster's website
sedlaq



Joined: 17 May 2007
Posts: 529
Location: ČR - JM

PostPosted: Wed Oct 15, 2008 8:50 pm    Post subject: Reply with quote

Můj Fo-fu teď zdobí tohle http://palmare.idnes.cz/klenot-vybrouseny-takrka-k-dokonalosti-recenze-htc-touch-diamond-p95-/chytre-telefony.asp?c=A080622_081539_chytre-telefony_ram. Samozřejmě s navigací TomTom. Mám k tomu i aktivní držák (Brodit - pevná instalace) na palubku přímo na Ford Fusion. Montáž byla hračka a nevypadá to špatně.
_________________
Fusion 1,4 Champion Ebony 6/2007, červená Colorado - prodáno
Mitsubishi SpaceStar 1,3 8/2000, zelená
Dacia Duster Arktica 4x4 dCi 4/2013 stříbrná
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Wed Oct 15, 2008 9:14 pm    Post subject: Reply with quote

No ja nemám navigaciu, na SVK sa myslim ani nedá zablúdiť (resp. vždy sa dá nájsť cesta) a do zahraničia chodim Fusionom minimalne. Ja dávam prednosť radšej pasivnému radarovému dektoru Beltronics Vektor BEL 960.

http://www.antiradar.sk/rsadmin/foto/priloha_1214810885.pdf

Ale ako píšu aj oni, treba chodiť hlavne bezpečne, človek, ktorý ma cit pre auto a najazdený dostatočný počet kilometrov vie jazdiť rýchlo a bezpečne a chváli sa tým, koľko má najazdených kilometrov bez nehody, nie koľko rozbil aút.... Cool
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Thu Oct 16, 2008 7:45 am    Post subject: Reply with quote

Liboro wrote:
No ja nemám navigaciu, na SVK sa myslim ani nedá zablúdiť (resp. vždy sa dá nájsť cesta...

Navigacia nie je na to ako nezabludit, ale ako najst rychlo to, čo treba. Kedysi som chodil na služobky, po pobockach nasej firmy. V malych mestach nebol problem, ale problemom boli Košice, Bystrica, Žilina....Navigaciu som nemal. Problemom nebolo zabludenie medzi BA-Košicami. Takže len tolko som chcel.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
primi



Joined: 23 Apr 2009
Posts: 5

PostPosted: Fri Apr 24, 2009 9:37 pm    Post subject: Reply with quote

Nemáte někdo namontovaný držák brodit ProClip? Našel jsem na Fusiopna dvě varinty:

http://www.brodit.com/montering.jsp?anr=853798
http://www.brodit.com/montering.jsp?anr=853797

ale ani jedna se mi úplně nelíbí. Chtěl bych mít držák blíže k řidiče, takže ten první moc nechci, ale ten u řidiče se mi nezdá, protože je před výdechy větrání.

Ideálně by se mi líbíl tento který je ale do fiesty:

http://www.brodit.com/montering.jsp?anr=853731
(DOPLNĚNO: teď koukám, že by byl ale dost schovaný pod volantem, takže to taky ne)

Nemáte zkušenost, zda by šel na Fusiona? Nebo který držák brodit používáte, a jak jste s ním spokojení?
_________________
Ford Fusion EBONY, Blazer, 1.4 Duratec, 59kW, Comfort Sony, tmavě tónovaná skla od B sloupku, 3/2009


Last edited by primi on Sat Apr 25, 2009 9:14 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Gil



Joined: 26 Jul 2008
Posts: 515
Location: Brno

PostPosted: Sat Apr 25, 2009 10:06 am    Post subject: Reply with quote

http://www.autoalarmy.cz/katalog/search/?search[nazov]=fusion
_________________
Fusion 2008 1,4 Duratec Ebony ve vecnych lovistich
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Audio, navigacie All times are GMT + 1 Hour
Goto page 1, 2  Next
Page 1 of 2

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group