Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Pískání kolem oken při 120 km/h

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie
View previous topic :: View next topic  
Author Message
George



Joined: 12 Jun 2007
Posts: 3
Location: Třinec

PostPosted: Mon Sep 28, 2009 9:58 pm    Post subject: Pískání kolem oken při 120 km/h Reply with quote

Zdravím, mám FF r.v. 2003, 1,4 benzín. Při jízdě nad 120 km/h docházá k pískání z vnějšku vozidla kolem předních oken. Pomohou ofuky kolem oken, nebo je problém někde jinde? Díky za radu.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Cara



Joined: 18 Apr 2007
Posts: 95
Location: Praha 6

PostPosted: Tue Sep 29, 2009 9:19 am    Post subject: Re: Pískání kolem oken při 120 km/h Reply with quote

George wrote:
Zdravím, mám FF r.v. 2003, 1,4 benzín. Při jízdě nad 120 km/h docházá k pískání z vnějšku vozidla kolem předních oken. Pomohou ofuky kolem oken, nebo je problém někde jinde? Díky za radu.


Jestli pomohou deflektory od pískání z vnějšku vozidla, nevím. Ale v každém případě značně sníží aerodynamický hluk, způsobený obtékáním vzduchu okolo oken. To jsem zjistil když jsem o jeden deflektor přišel. Rázem jsem si uvědomil zvýšenou hladinu hluku způsobenou právě obtékáním vzduchu.
_________________
Ford Fusion 1,4 Duratec, 59 kW, blue tonic, Ebony, 5/2007
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jeff



Joined: 17 Oct 2007
Posts: 80
Location: Praha

PostPosted: Tue Sep 29, 2009 1:15 pm    Post subject: Reply with quote

Podívej se, jestli se vpředu neodchlípla střešní lišta, stačí málo.
_________________
Fusion 1,4i 16 V, Ambiente, Deep Navy, 9/2006
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Tue Sep 29, 2009 4:00 pm    Post subject: Reply with quote

Nemá to náhodou něco společného s tímhle? Arrow http://fusion.fordclubs.org/forum/viewtopic.php?p=13601#13601
Nebo se jedná o něco jiného Question
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
George



Joined: 12 Jun 2007
Posts: 3
Location: Třinec

PostPosted: Thu Oct 01, 2009 8:14 pm    Post subject: Pískání kolem oken při 120 km/h Reply with quote

Díky za typy, koupím ofuky mrknu na střešní lištu a dám vědět. Ta hlučnost - pískání kolem oken by ani tak moc nevadila, ale když jedete do chorvatska a více jak 10 hod vám to tam píská, tak to je k zbláznění a ani hlasité rádio nepomůže
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
MyTB



Joined: 23 Mar 2008
Posts: 452
Location: Karwina City

PostPosted: Fri Oct 02, 2009 4:59 am    Post subject: Re: Pískání kolem oken při 120 km/h Reply with quote

George wrote:
Při jízdě nad 120 km/h docházá k pískání z vnějšku vozidla kolem předních oken.

120 je moje normalni cestovni rychlost mimo mesto, ale nic takoveho nepozoruju, takze Ti asi nekde opravdu "odstava" kousek plastu a vytvari ten zvuk.
To me zase vychazely zvuky od dveri ridice, presne v tom hornim rohu dveri blizko hlavy (piskani, susteni, ale vzduch dovnitr auta nevnikal).... nakonec jsem prisel na to, ze to dela gumove tesneni dveri kdyz je na sucho, stacilo namazat glycerinem a je klid...
_________________
Ford Fusion 1.4 59kW Ebony (2008-2010)
Ford C-Max 1.6 74kW Gen-X (2010-2015)
Ford Tourneo Courier 1.0 EcoBoost 74kW (2015)
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
DUDIS



Joined: 27 Apr 2009
Posts: 84
Location: Liptovská Porúbka

PostPosted: Fri Oct 02, 2009 7:31 am    Post subject: Re: Pískání kolem oken při 120 km/h Reply with quote

MyTB wrote:
George wrote:
Při jízdě nad 120 km/h docházá k pískání z vnějšku vozidla kolem předních oken.

...To me zase vychazely zvuky od dveri ridice, presne v tom hornim rohu dveri blizko hlavy (piskani, susteni, ale vzduch dovnitr auta nevnikal)....

ty bláho a ja som si myslel že som paranoik a furt som skúšal zadné dvere a predné okno či sú dobre zavreté -(mi to tiež hvízda)
...treba ntrieť len tesnenie na dverách - sa mi zdá že je na to sprej...
dnes to teda skusim ...
dík Wink
_________________
sympaťák...
FF 1,4 duratec, FAMILY X, vision metalic, fólie, poťahy superior, zásterky ... no proste krása
Back to top
View user's profile Send private message
jarob



Joined: 30 Jun 2011
Posts: 10
Location: Zilina

PostPosted: Sat Jul 02, 2011 1:29 pm    Post subject: Re: Pískání kolem oken při 120 km/h Reply with quote

Neprecital som si celu diskusiu o karoserii, ale vsimol uz niekto z vas tu velku medzeru medzi gum. tesnenim adverami na fofu? Sadnite si do auta, len predne sedadla, otocte hlavu ku stlpiku a uvidite kde sudruhovia urobili chybu. Precizna praca a kvalita dovoli nemeckemu . vyrobcovy pustat do sveta taketo znackove nepodarky. Taketo medzery ste nenasli ani na trabantoch.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Karoseria, lakovanie All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group