Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Brezka - Praha

 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Jun 29, 2010 12:48 pm    Post subject: Brezka - Praha Reply with quote

mozno si spravim s bratom vylet do Prahy ...
prosim o reakcie:
- ako dlho trva cesta? ako je najlepsie ist?
- v Prahe by som najradsej niekde na konci Prahy zaparkoval a siel metrom, co poradite? kam zaparkovat? mozno niekde zadarmo, nejake obchodne centrum na kraji mesta, v tom smere od Brezky ... samozrejem aby tam bolo metro a dalo sa ist potom niekde do centra pozriet Karlov most, vaclavak a podobne ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
durco



Joined: 03 Jul 2007
Posts: 31
Location: Žilina

PostPosted: Tue Jun 29, 2010 1:56 pm    Post subject: Reply with quote

Ja som bol minulý rok v Prahe s rodinou na tri dni, bývali sme mimo a dochádzali sme každý deň. Vyhliadol som si na internete sieť parkovísk R+P ktoré sú na okraji mesta, inak všetko sa dá nájsť na internete aj s cenami, zaplatíš parkovné ktoré nebolo vysoké na celý deň a máš strážené auto. Musíš si zakúpiť lístok na metro aj to máš zľavnený, priamo na parkovisku. Vytlačil som si sieť pražského metra a už sme cestovali a obdivovali bez problémov s parkovaním a či nájdeš auto na mieste kde si ho zaparkoval.
_________________
Ford Fusion , 1.4 16V 11/2006, Tonic, 15"
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Jun 29, 2010 7:39 pm    Post subject: Reply with quote

dik durco, ale chcel som skor konkretne odpovede, nie vseobecne Wink
ved mozno este niekto odpise
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Tue Jun 29, 2010 7:57 pm    Post subject: Reply with quote

Taky se chystáme do Prahy, ale až týden po srazu a z druhé strany-od Ustí nad Labem Smile
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
picinko



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 132
Location: Komárno, momentálne Veľký Kýr

PostPosted: Wed Jun 30, 2010 6:50 am    Post subject: Reply with quote

Ahoj Marek a kedy chceš ísť do Prahy? My máme na pláne v pondelok a odtiaľ domov ale možno by sme mohli ísť aj cez víkend. To by som sa musel dohodnúť s priateľkou ako to myslí.
_________________
Ford Fusion, 1,4i, 16V, Duratec 10/2006 Tango metalíza, červené fólie, Chiptuning, Alpine autorádio, ešte neviem koľko koní tam mám
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Wed Jun 30, 2010 7:09 am    Post subject: Reply with quote

picinko wrote:
Ahoj Marek a kedy chceš ísť do Prahy? My máme na pláne v pondelok a odtiaľ domov ale možno by sme mohli ísť aj cez víkend. To by som sa musel dohodnúť s priateľkou ako to myslí.

pozri, uvazovali sme v pondelok rano, ale ako pises, teoreticky aj povedzme v nedelu ... bolo by to fajn, vacsia skupina by sla do Prahy ...
v piatok vecer pri pivku vsetko preberieme, ok?
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
picinko



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 132
Location: Komárno, momentálne Veľký Kýr

PostPosted: Wed Jun 30, 2010 7:22 am    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
picinko wrote:
Ahoj Marek a kedy chceš ísť do Prahy? My máme na pláne v pondelok a odtiaľ domov ale možno by sme mohli ísť aj cez víkend. To by som sa musel dohodnúť s priateľkou ako to myslí.

pozri, uvazovali sme v pondelok rano, ale ako pises, teoreticky aj povedzme v nedelu ... bolo by to fajn, vacsia skupina by sla do Prahy ...
v piatok vecer pri pivku vsetko preberieme, ok?


Ok som za.
_________________
Ford Fusion, 1,4i, 16V, Duratec 10/2006 Tango metalíza, červené fólie, Chiptuning, Alpine autorádio, ešte neviem koľko koní tam mám
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Wed Jun 30, 2010 8:25 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
picinko wrote:
Ahoj Marek a kedy chceš ísť do Prahy? My máme na pláne v pondelok a odtiaľ domov ale možno by sme mohli ísť aj cez víkend. To by som sa musel dohodnúť s priateľkou ako to myslí.

pozri, uvazovali sme v pondelok rano, ale ako pises, teoreticky aj povedzme v nedelu ...


Mslím, že Praha bude rozumnější v pondělí.. Rolling Eyes
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jul 01, 2010 7:02 am    Post subject: Reply with quote

treba dialnicnu znamku ? kupujete ju ?
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
picinko



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 132
Location: Komárno, momentálne Veľký Kýr

PostPosted: Thu Jul 01, 2010 8:09 am    Post subject: Reply with quote

Ahoj Marek ja budem kupovať lebo potom keď pôjdeme do Prahy tak po ďiaľnici. Mám tam rodinu tak sa ich spýtam kde by sa dalo pekne zaparkovať blízko metra a odtiaľ metrm do centra.
_________________
Ford Fusion, 1,4i, 16V, Duratec 10/2006 Tango metalíza, červené fólie, Chiptuning, Alpine autorádio, ešte neviem koľko koní tam mám
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
vls



Joined: 16 Feb 2007
Posts: 637
Location: Martin

PostPosted: Thu Jul 01, 2010 10:00 am    Post subject: Reply with quote

idem zajtra do Brna

na nasej tescovej pumpe davaju cz 10-dnovu nalepku za 10 eur, v Cechach stoji 250.-Kc, malinko lepsie sa oplati kupit ju tu na Slovači...
_________________
Toyota Corolla 1.8 Hybrid 122 k, e‐CVT comfort Style Tech, Celestine grey
Suzuki SX4 Scross 2WD, 1.0 Premium 6AT, sphere blue pearl
Peugeot 3008 1.6VTi Active, red rubis
VW Golf Plus 1,4 Trendline, red tornado
Ford Fusion 1,25 Rival, colorado red
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jul 01, 2010 12:14 pm    Post subject: Reply with quote

vls wrote:
idem zajtra do Brna

na nasej tescovej pumpe davaju cz 10-dnovu nalepku za 10 eur, v Cechach stoji 250.-Kc, malinko lepsie sa oplati kupit ju tu na Slovači...

aku je kurz ? 301 Sk je menej ako 250 Cz ? nemam sajnu ... takze uz u nas vieme kupit tu znamku? to je fajn
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Thu Jul 01, 2010 5:27 pm    Post subject: Re: Brezka - Praha Reply with quote

dulius wrote:
mozno si spravim s bratom vylet do Prahy ...
prosim o reakcie:
- ako dlho trva cesta? ako je najlepsie ist?
- v Prahe by som najradsej niekde na konci Prahy zaparkoval a siel metrom, co poradite? kam zaparkovat? mozno niekde zadarmo, nejake obchodne centrum na kraji mesta, v tom smere od Brezky ... samozrejem aby tam bolo metro a dalo sa ist potom niekde do centra pozriet Karlov most, vaclavak a podobne ...

Ahoj Marek, nejlepši je jet z Brezky směr Mlada Boleslav, potom 30 min dalnice do Prahy.
Zaparkovat auto hned na kraji Prahy na Černem Mostě, máš na výběr asi 10 placených parkovišt, cca 10 parkovišt u obchodních center a pak kdekoliv na nejbližším sidlišti.
Metro je tu stanice Černý Most nebo Rajská Zahrada. Všude v okoli jsou ty hlidané parkovací místa nebo u obchodaku nebo o 100 metru dal zdarma na sidlišti.

Pokud budeš chtit, tak az se potkame na srazu tak dame pokec, co a jak a kudy atd......
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Jul 05, 2010 11:15 am    Post subject: Reply with quote

dik, dik ... bolo to v pohodke, ten Cerny most, tam sme zastali na P+R parkovisku, sadli na metro a za polhodinky sme boli v centre Cool
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov All times are GMT + 1 Hour
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group