Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

3. Cesko-Moravsko-Slovensky zraz - AKO BOLO ...
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
 
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jodu



Joined: 08 Nov 2009
Posts: 36
Location: Hrabušice

PostPosted: Wed Jul 14, 2010 8:54 pm    Post subject: Reply with quote

Minuly rok ste boli v Slovenskom raji , ako bolo tak bolo a teraz mate s čím porovnavať, len dufam a na konci jednania, tejto debaty nebude vysledok taky, ze v Brezkach bolo lepšie ako bolo v Slovenskom Raji, to by ma velmi mrzelo. není dobre keď na začiatku sa postaví latka stretavky trocha vyššie, potom su problemy tu látku prekonať a keď sa nepodarí, tak ta látka sa zníži a budú sa hľadať chyby ktoré ani neboli, stretnutie je vtedy dobré z organizovano , keď každý učastník je nanajvyš spokojny a ma z výletu krásny zazitok a pekné spomienky na priateľov s ktorými sa stretol a na krásne prezitie spoločných chvíľ s priateľmi, do buducna - dobré ubytovanie. dobrá strava, a hlavne dobrý program pre učastníkov aby sa nenudili a samozrjme dobré pivečko, ale za primeranú cenu v Raji na sk bolo pivo za 16,50, koľko stálo v Brezkách, keď na Čechách je pivo lacnejšie ako na SK? manželka mi vravela, že 25 Kč to pivo vyšlo, nehovoriac o potravinach, ved v Čechách je všetko lacnejšie ako u nás.
na budúci zraz musia byť viaceri usporiadatelia , aby každy mal program , ktorý zabezpeči a vsetci sa budu podla neho riadit, každemu sa neda vyhovieť , ale keď sa nevyhovie napolovici tak je to na hovno-sorry, prajem Vám na rok vybrať miesto na zraz kde budú služby na úrovni za priateľnú cenu, a pripraviť dostatok súťaži a dostatok zamestnania pre účastníkov , aby nemali čas uvažovať , ako by to bolo lepšie, lebo začnete hľadať chyby zo Slovenského Raja a nikde už nebude dobré bo stále budete porovnavať a do nekonečná lepšie stretnutia nemôžu byť a tie čo boli dobré budú hanobene hoci nepravom, je to skoda Rolling Eyes Crying or Very sad Question
_________________
Život je len jeden.
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Wed Jul 14, 2010 11:02 pm    Post subject: Reply with quote

A proč porovnáváte pořád jen Hrabušice?
Byl i 1. sraz- v Hrozenkově.
Myslím, že byl taky výborný a právě on nasadil latku dost vysoko.
Nikdo se neznal, něvědělo se pořádně kde to bude, byli sme všichni víceméně pohromadě (ubytování bylo pár minut od sebe),ale každý si ho zajistil sám podle svého...
Bylo tam snad vše- pěkné ubytování, místo na posezení, parkoviště (kde se všechny Fusiky postavily krásně do řady), pěkné koupání, bylo kde jet na výlety, parádní dráha na soutěže,...

Každý sraz měl něco do sebe, at už ten Hrozenkovský, Hrabušický nebo Březka Wink
Každému, kdo uspořádal jeden z nich patří dík Cool

jodu wrote:
...dobré pivečko, ale za primeranú cenu v Raji na sk bolo pivo za 16,50, koľko stálo v Brezkách, keď na Čechách je pivo lacnejšie ako na SK? manželka mi vravela, že 25 Kč to pivo vyšlo,...


Ono nemůžete moc srovnávat České a Slovenské pivo... Rolling Eyes

dulius wrote:
4. Chatky a ich vybava: ja viem co je chatka a viem aky standart chatka ponuka, ale to co bolo tam, to nebol standard ale pod-standard. Byval som uz parkrat v chatke a toto to nebolo. Sorry, ale vyzeralo to tak, ze tu chatku mozno upratovali pred rokom na konci sezony a nam uz len otvorili dvere. Tu nejde o pavucinu, na ktorej sa ty smejes, ale o celkovy dojem z tej chatky.


To je pravda.
Ale to byl asi jediný takový problém (s kterým se dalo ale ty 2 noci žít)...
Jinak se dá souhlasit s Dahovým příspěvkem, hlavně s "citátem" Byla to ale velika zkusenost k nezaplaceni. Clovek velice rychle zjisti, kdo je v pohode ale take kdo je pravy opak.
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
jodu



Joined: 08 Nov 2009
Posts: 36
Location: Hrabušice

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 6:52 am    Post subject: Reply with quote

Ivašek a spol., ako to myslis, že nemôzeme porovnavať České a Slovenské pivo ? Ja neporovnávam kvalitu, ale cenu.
_________________
Život je len jeden.
Back to top
View user's profile Send private message
picinko



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 132
Location: Komárno, momentálne Veľký Kýr

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 7:29 am    Post subject: Reply with quote

Marekovi dávam za pravdu čo tu napísal. A ďaľšia vec, ktorú som tu nechcel veľmi písať ale napíšem je otázka na Daha: "Prečo v prvú noc neviem presne s kým obťažoval moju priateľku a ešte k tomu pred jej dcérou!". Viem, že mali vypité ale aj tak. Ja nemôžem za to, že sa Daho nedávno rozišiel s priateľkou. Ďalej ohľadne programu Daho písal si program až do utorka a neviem ako ostatný ale ja som počítal s ťým, že aj ubytovanie bude do utorka.
Ohľadne gulášu, piva a ostatných vecí na ktoré sa zbierali peniaze, daj nám vedieť koľko si v mínuse po zraze. Viem, že som zaplatil 10 Eur ale väčšinu pitia som si hradil sám.
Neviem kedy pôjdeš najbližšie do Brezky ale spýtaj sa šéfovej či vie aký je rozdiel medzi stornom a reklamáciou. Nechcel som sa tam dohadovať o tom.
No nič čo bolo, bolo. A Vďaka tomuto zrazu budúci rok prídem sám alebo so švagrom.
_________________
Ford Fusion, 1,4i, 16V, Duratec 10/2006 Tango metalíza, červené fólie, Chiptuning, Alpine autorádio, ešte neviem koľko koní tam mám
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
scorsese



Joined: 01 Jul 2007
Posts: 308
Location: Hustopeče

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 1:25 pm    Post subject: Reply with quote

To me velmi mrzi, ze zacinaji vyplavavat na povrch nektere dalsi neprijemnosti, ktere se staly Sad
Snad se nam priste podari vsech spatnych veci vyvarovat a nenechame se odradit od dalsich srazu.
_________________
Peugeot Partner Tepee - 1,6 Vti
ex : Peugeot 308 SW - 1,6VTi
ex : Fusion 1,4 16V - modrá ocean
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Daho



Joined: 19 Mar 2008
Posts: 123
Location: Jablonec nad Nisou (CZ)

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 4:09 pm    Post subject: to Picinko Reply with quote

pro Picinka:

Kamarade, mas pravdu, ze jsme sli se Standou v noci okolo vaseho auta, kde byla Tva pritelkyne. Cele co se stalo bylo, ze jsme ji rekli, at tam nesedi v aute a jde s nami na panaka mezi ostatni se bavit. Byla nejaka zarazena. Pokud toto povazujes za obtezovani, tak to jako big sorry.... Jako co si o me myslis ?? Ze jsem nejakej uchyl, nebo ubozak, ze bych obtezoval Tvou zenskou ????? Na to opravdu nemam co napsat, proste nevim, protoze je to haluz co si vymyslel !

Ubytko, no comment! Mohl bych udelat copy / paste ale vis co? Precti si znovu moje vyjadreni, k tomuto tematu . )

Dobra, asi je to nutne, rozpocet dodam v dalsim prizpevku. Myslel sis, ze za 10 euro se budes bavit cely vikend ?? ( takovou hodnotu zase Ecka nemaji kamarade.. )

Mail na Brezku je na jejich webu. Radi ti jiste obratem odpovi co a jak se stornem poplatku. Hlavne se toho neboj, kdyz se nebojis tady . )

caf David





Marekovi dávam za pravdu čo tu napísal. A ďaľšia vec, ktorú som tu nechcel veľmi písať ale napíšem je otázka na Daha: "Prečo v prvú noc neviem presne s kým obťažoval moju priateľku a ešte k tomu pred jej dcérou!". Viem, že mali vypité ale aj tak. Ja nemôžem za to, že sa Daho nedávno rozišiel s priateľkou. Ďalej ohľadne programu Daho písal si program až do utorka a neviem ako ostatný ale ja som počítal s ťým, že aj ubytovanie bude do utorka.
Ohľadne gulášu, piva a ostatných vecí na ktoré sa zbierali peniaze, daj nám vedieť koľko si v mínuse po zraze. Viem, že som zaplatil 10 Eur ale väčšinu pitia som si hradil sám.
Neviem kedy pôjdeš najbližšie do Brezky ale spýtaj sa šéfovej či vie aký je rozdiel medzi stornom a reklamáciou. Nechcel som sa tam dohadovať o tom.
No nič čo bolo, bolo. A Vďaka tomuto zrazu budúci rok prídem sám alebo so švagrom.
_________________
Ford Fusion 1,6 16V 10/2002
Ford Ka 1,3 44Kw 02/1998
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 4:20 pm    Post subject: Reply with quote

jodu wrote:
Ivašek a spol., ako to myslis, že nemôzeme porovnavať České a Slovenské pivo ? Ja neporovnávam kvalitu, ale cenu.


Je rozdíl Slovenské pivo za 16 a české za 25..
Tak jako můžete mít Dacii za 200 a Forda za 250 - nevím jak vy, ale já bych si třeba vybral toho Forda. Je sice dražší, ale kvalita je uplně někde jinde Wink
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Daho



Joined: 19 Mar 2008
Posts: 123
Location: Jablonec nad Nisou (CZ)

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 4:39 pm    Post subject: ROZPOCET Reply with quote

Uz mi z toho tady zacina byt silne blivno, ale neutecu od toho, (jeste ze jsem si vsechno psal) takze:

ROZPOCET:


NAKLADY:

800,- benzin Jablonec -Brezka / minimlane 4x v zime s majitelem, jaro, atd.
1000,- plakaty + vizitky 3. srazu
200,- povoleni dopravniho inspektoratu Jicin
1300,- veci na gulas
2000,- sud piva
0,- zapujceni pipy
-----------------------------------------------
celkem 5300,- kc ( asi 204,- euro pri kurzu 26,- kc za euro )

VYBRANO OD LIDI:

30 lidi X 5 euro = 150,- euro ( 3900,- kc )


RESUME 3900 - 5300 = - 1400


Nepocitam samozrejme telefony, telefony na Slovensko, korespondenci s OD Jicin, rozvazku plaktu po servisech, zalaminovani vizitek na sraz a hromadu dalsich kravin.

Mam dodat i doklady o zaplaceni, nebo staci takto ??

David
_________________
Ford Fusion 1,6 16V 10/2002
Ford Ka 1,3 44Kw 02/1998
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 4:45 pm    Post subject: Re: ROZPOCET Reply with quote

Daho wrote:
1000,- plakaty + vizitky 3. srazu
200,- povoleni dopravniho inspektoratu Jicin


Ale to už nikdo asi nevidí..
Ty plakáty a vizitky byly myslím dost dobrý nápad.. Cool
Stejně jako zajímavé focení na náměstí - které nám bohužel zkazilo jedno červené auto nejmenované značky... Confused
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
picinko



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 132
Location: Komárno, momentálne Veľký Kýr

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 5:13 pm    Post subject: Reply with quote

Daho nechcem nikoho uraziť alebo niečo také hovoriť,že je úchyl. Bohužiaľ ešte dodnes neviem čo sa vlastne stalo lebo priateľka sa o tom nechce baviť.Ja nehovorím, že za 10 Eur sa budem zabávať celý večer. Ty si tu písal, že si ostal v mínuse preto som sa pýtal. A keď iba to si jej povedal čo si napísal tak potom prepáč. Mám to trošku ťažké s ňou a hlavne keď je to učiteľka. Ale každý je iný. Keď bude treba tak doplatím aby si nebol stratový.
_________________
Ford Fusion, 1,4i, 16V, Duratec 10/2006 Tango metalíza, červené fólie, Chiptuning, Alpine autorádio, ešte neviem koľko koní tam mám
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 7:31 pm    Post subject: Re: ROZPOCET Reply with quote

Daho wrote:
Uz mi z toho tady zacina byt silne blivno, ale neutecu od toho, (jeste ze jsem si vsechno psal) takze:

ROZPOCET:


NAKLADY:

800,- benzin Jablonec -Brezka / minimlane 4x v zime s majitelem, jaro, atd.
1000,- plakaty + vizitky 3. srazu
200,- povoleni dopravniho inspektoratu Jicin
1300,- veci na gulas
2000,- sud piva
0,- zapujceni pipy
-----------------------------------------------
celkem 5300,- kc ( asi 204,- euro pri kurzu 26,- kc za euro )

Daho:
zacina Ti byt na grcku? a preco? pretoze niekto ma na to iny nazor ako ty?
pekne si to napisal ...

Takze skusim to inak, snad sa Ti konecne otvoria oci a uz ked ani potom nepriznas ze si to mohol inak riesit, tak ja uz naozaj neviem.

- sud piva sa da zohnat za cca 1500 Cz, takze len na tom si siel do minusu 500 Kc, ale to Ti nevadi, vsak? mne by to vadilo

- veci na gulas stali pokial viem 1180 a nie 1300 ako pises

a teraz to hlavne: 800 Kc na benzin do Brezky ... na co si tam vlastne chodil ? naozaj ma to zaujima co si tam riesil, ked tam v podstate nebol ziaden program, nic + co si tam vyriesil ? to ubytovanie?

Daho wrote:

Jeste k Duliusove poznamce ve foru ohledne slevy na ubytko s tim, ze jsme meli cely kemp! To mi prislo jako spatny vtip. Ano, meli jsme cely kemp, ale pouze na 2 noci a jak jiste dobre vite, tak v jakemkoliv ubytovacim zarizeni podobneho druhu nejsou moc nadseni, kdyz chce nekdo ubytko na jednu, nebo dve noci. To je pravidlo, ktere funguje vsude, v Cechach i na Slovensku. Takze ja osobne jsem byl rad, že se nam nasi vikendovou akci podarilo i tak prosadit. Kemp byl pred nami i po nas komplet full, takze o nejakou slevu by me nenapadlo si rict a hlavne bych na to ja sam jaksi nemel zaludek... ( pri cene 200 za osobu )

Tak, len aby si bol v obraze priatelu a nepisal totalne blbosti .. prepac, ale inak to nemozem nazvat !!! toto je pre teba spatny vtip ??? ako si pisal, tak ani ziadnu zlavu si neskusil vybavit, ved na co? na co je zlava? + nemas na to zaludok, aby si zlavu vybavoval - ved je to blbost, vtip, ved sme tam boli len 2 noci ... prosim ta, ty nepis tu veci a pravidla, ktore funguju podla teba vsade, lebo je to uplne inak ... Tu nejde o tu zlavu, ale ty tvrdis, ze to nie je normalne, pricom opak je pravdou.

citaj a poriadne: Aby som Ti dokazal, ze to v zivote chodi inak a nie je to nic strasne, ani tazke vybavit - tak som napisal sukromne do Brezky cez email a nemusel som tam ani 4 krat chodit .... odpisali mi, ze samozrejme pri vacsom pocte ludi sa da vybavit zlava, vsak tomu neveris ??? - a pokracovanie: tak som odpisal, ze cca aka zlava, na 2 noci, pre cca 40 ludi a predstav si kamarade, ze mi nenapisali ze je to spatny vtip ! a odpisali mi, ze mi vedia dat zlavu 30 Kc ! teda cena by bola 170 Kc/osobu ... takze tvoj spatny vtip = sud piva zdarma, to len tak mimochodom chodi vo svete Wink

tak, skus sa nad tym len zamysliet ! opakujem ... zraz bol v pohode, ja som naozaj rad, ze sme sa tam stretli, pokecali, zabavili ... ale tie ostatne veci, tie boli na prd + tie tvoje vyjadrenia, ako si vsetko uzasne vybavil, prepac .. pan jediny organizator ... cudne, ja som si myslel, ze aj fusik Ti pomahal a tiez patril k organizatorom, ale asi nie, ked si bol jediny ...

Samozrejme, o tom, co som napisal, ze sutaze mohli byt super, aj sme sa o tom na webe bavili a tiez si to super na zraze zorganizoval ... no nereagoval si na to, ved na co ? ved je to vsetko len spatny vtip ...

uz sa mi nechce viac pisat, ja len naozaj verim, ze porozumies tomu, co som prave napisal a ponaucis sa z toho, do buducnosti ... kritika je niekedy naozaj dobra a clovek sa ma poucit ! a nie sa urazit a pisat blbosti, ze co a ako funguje v Cechach a na Slovensku ... lebo v realnom zivote to funguje kamarade inak ...

Picinko: dufam, ze sa to s Tvojou kockou vysvetli. Je to sympaticka zena, je v pohode. Tak verim, ze sa uvidime aj na buduci rok. Je mi luto, naozaj luto, ze sa citila zle a celkovo to pre teba takto vypalilo.

Ivasek: hehe, chlape, pises tu o pive ako velky znalec, mozes ty vlastne uz pit pivo? poznas Slovenske a Ceske pivo, ked si dovolujes povedat, ze Ceske je Ford a Slovenske je Dacia ... myslim, ze si to kapanek prehnal, ked si Slovenske pivo degradoval na nejaku pre teba ubohu znacku auta. Odhliadnuc od kvality, tak len tak mimochodom, cenovo su piva porovnatelne u nas aj u Vas, myslim celkovo v krcmach, v podnikoch.

Ivasku, s tym pivom si to naozaj uplne nepochopil ... aj u nas stoji pivo v krcme 25 Sk, alebo 30 Sk, ale ked clovek vybavuje sud piva, tak ho vybavi lacnejsie, ako stoji v krcme pri capovani, to je samozrejma vec.

Takze, ked sud piva stoji v Cz cca 1500 Kc, alebo 1600 Kc ... tak zo suda nacapujes minimalne 100 piv ! takze cena za pivo bude maximalne 16 alebo 15 Kc ... o tom to presne bolo ... ze to pivo, co stoji v krcme 25 Kc, presne to iste pivo sa da zohnat, ked kupujes cely sud za 16 Kc ... (presne ako na Slovensku, kde sud piva stoji cca 1600 Sk ...

pekny vecer vsetkym Smile asi vsetko z mojej strany
_________________
admin Fusion webu


Last edited by dulius on Thu Jul 15, 2010 9:06 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 8:50 pm    Post subject: Re: ROZPOCET Reply with quote

dulius wrote:
Ivasku, s tym pivom si to naozaj uplne nepochopil ...


OK, beru...pochopil sem to teda špatně-z toho co bylo psáno sem to bral jako kusovku v hospodě, ne jako celý sud-v tom případě je logická nižší cena Wink
To srovnání nebylo myšleno tak doslovně, ale pokud tě to tak vzalo, tak to vezmem jako Aston Martin-Ferrari (tam uz takový rozdíl snad není) Smile

P.S. Na te ceně taky záleží, jestli bereš desítku, jedenáctku nebo dvanáctku.. Rolling Eyes
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 8:57 pm    Post subject: Reply with quote

som rad ze to chapes ... napisal som to jasne Wink
a s tym pivom som to doslovne pochopil, lebo si napisal ford a dacia ... a to je sakra rozdiel, ako obaja vieme Wink ale pohodka, je to vyjasnene
a ohladom pivka, samozrejme ... 10ka stoji okolo 1200 az 1300 Kc ... len aby si vedel, opakujem, cena za sud, teda minimalne 100piv ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 9:01 pm    Post subject: Reply with quote

dulius wrote:
som ... len aby si vedel, opakujem, cena za sud, teda minimalne 100piv ...


Tak to zas nee Very Happy , sud může být tuším 15 l (= 30 piv), 30 l (= 60 piv), 50 l (= 100 piv) nebo 100 l (= 200 piv)

A propo na srazu myslím byla "o stupen lepší" jedenáctka,ne? Wink
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
fusik



Joined: 08 Sep 2007
Posts: 103
Location: Praha, CZ

PostPosted: Thu Jul 15, 2010 9:03 pm    Post subject: Reply with quote

Ahoj

jen malo dodam, bohužel ja jsem moc nepomahal, i kdyz jsme se trochu na tom na zacatku domlouvali, moc me to mrzi, protoze jsem mel moc prace ve firme a posledni mesic jsem po operaci, takze, jedine co jsem stihl rozdat vizitky a par plakatu. Takže David 99 %. Ale to je jen na okraj a nesnazim se tim nic zahladit nebo tak neco.


CHLAPI, Mam na vas vsetkych prosbu - chapu, ze je potreba vyjadrit svuj nazor na danouv vec, ale prosim Nech me toho, nebo uz nebude priste zadny sraz! Zadne fusiony a kamaradi!

a nebo budeme okolo jeden druheho chotit jako Lvi v kleci.......

Myslim to v dobrem.

Hlavni je, ze jsme se 1x v roce konecne videli a pokecali s kamarady,ne !!!
_________________
Fusion 1.6 TDCI,Jeans Blue,2005,Xenony,AutoChip,Disky16-TOORA chrom,UniroyalRainSport2,205/50 R16,Audio Pioneer,6repro,Bruxafol,2xvýfuk UlterSport,Chrompaket OmsaLine,zrcatkaazadni světla NewFusion,chrom-Hagusy,maskaazadní nárazník kopie MondeoS.
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
Display posts from previous:   
Post new topic   This topic is locked: you cannot edit posts or make replies.     Forum Index -> Akcie, zrazy, informácie pre Fusionistov All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3, 4  Next
Page 3 of 4

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group