Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Smola ide po ludoch ...
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská
View previous topic :: View next topic  
Author Message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Nov 22, 2010 3:22 pm    Post subject: Reply with quote

Horal wrote:
No fuj- diskriminácia!! No neviem koho!!

tak samozrejme, ze my biely sme diskriminovani ... cigan neplati elektriku, vodu, nic a nikto ho nevyhodi, este mu obec/mesto dotuje tieto veci zo svojich ! a ty biely skus nezaplatit ... a sme doma !

kazdopadne ... dnes spom pobehal poistovnu, bol som aj v poistovni vinnika to nahlasit, aj u mojej ... do 48h sa ozve chlapik, obhliadne auto a pojde do servisu ... este musim podumat nad nahradnym vozidlom, snad daco vybavim priatelia .. a este samozrejme aj do leasingovky musim ist s papierom z obhliadky, aby dali suhlas na opravu ... to vsetko sa zmakne ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Mon Nov 22, 2010 4:38 pm    Post subject: Reply with quote

Tak takých sa nezastavám... ja hovorím o takých, ktorí žijú slušne a nemyslím si, že je správne povedať, že to je cigán. Poznám ich naozaj viacero ktorí žijú slušne normálnym životom. Samozrejme že takých nesprispôsobivých, ktorí nič nerobia, ani vzdelávať sa nechcú sa nezastávam.
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
Horal



Joined: 13 May 2008
Posts: 205
Location: V. Tatry

PostPosted: Mon Nov 22, 2010 5:35 pm    Post subject: Reply with quote

Neviem kto vymyslel meno -rom, ved to bol a vždy bude cigán(bez nejakých urážok).
_________________
Ford Fusion 1.4i 16V Duratec 05/2008
http://picasaweb.google.sk/scootiphoto/FordFusion
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Mon Nov 22, 2010 7:47 pm    Post subject: Reply with quote

Liboro wrote:
Diely...no plasty a svetlo jednoznačne treba vymeniť , kapotu šikovný karosár vyrovná bezproblémov, ďaleko inak zdeformované autá sa opravujú Smile


Pochybuju že se s tím někdo bude tak bavit...v autorizovaném to budou všechno měnit kus za kus..ještě k tomu když to jde z pojistky Smile
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
Liboro



Joined: 16 Sep 2008
Posts: 893
Location: Žilina a okolie

PostPosted: Mon Nov 22, 2010 7:53 pm    Post subject: Reply with quote

Ivašek, ak si všimneš, to som napísal ako prvú možnosť Smile
Horal: Tak proti takýmto by som aj ja bol tvrdý: http://www.youtube.com/watch?v=a2xe-z-K0Yc , chcel som len povedať, že nájdeš aj poriadnych.
_________________
EX:Fusion 1,4 TDCI Comfort Family,Deep blue metalíza,r.v.12/2004,Fusion 1,6 16V GHIA,blue jeans met.,r.v.5/2005,
Now:BMW X3 20xD,r.v.2010,červená met.,VW Polo 1,2TSI,7st.DSG,r.v.2011,červená žiarivá
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Mon Nov 22, 2010 9:17 pm    Post subject: Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
Liboro wrote:
Diely...no plasty a svetlo jednoznačne treba vymeniť , kapotu šikovný karosár vyrovná bezproblémov, ďaleko inak zdeformované autá sa opravujú Smile


Pochybuju že se s tím někdo bude tak bavit...v autorizovaném to budou všechno měnit kus za kus..ještě k tomu když to jde z pojistky Smile


Liboro: Neříkal jsem, že se to nedá opravit. Opravit jde kde co. Jenom ty si to napsal tak nějak, že je to jednoduchý (vymění se pár věcí a je to). Ale když se to odstrojí, tak teprve zjistíš, co vše je třeba srovnat. Pak i zdánlivě malej ťukanec může přijít docela draho. Taky už s tím mám nějaké zkušenosti. Je to případ od případu.
A další věc, pokud je auto ještě v záruce atd. tak ti tu kapotu nikdo rovnat nebude. Vymění se to všechno kus za kus. Je to práce pro šikovného klempíře (taky jednoho znám) a těch zrovna moc není.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Mon Nov 22, 2010 9:34 pm    Post subject: Reply with quote

Horal wrote:
Neviem kto vymyslel meno -rom, ved to bol a vždy bude cigán(bez nejakých urážok).

To zaviedli mimovladky. Len nechapem prečo. Nikde, ani v ustave, proste nikde neobjavite, že výraz cigán je zakazane a trestne používať.
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Nov 23, 2010 9:28 am    Post subject: Reply with quote

tak uz dnes pride obhliadca z mojej poistovne, takze ide to celkom rychlo, asi aj hned dnes odnesiem auto do servisu ...
samozrejme budem trvat na vymene kus za kus, aj kapota ... je to v podstate nove auto, takze tu neni co riesit a zaplati to vsetko poistka
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
duves



Joined: 05 Feb 2008
Posts: 2379
Location: Bratislava

PostPosted: Tue Nov 23, 2010 9:40 am    Post subject: Reply with quote

Jednoznačne trvaj na novych kusoch. Žiadne šlendrianske opravy na kolene!
_________________
FoFu 1.4 Duratec 59 kW, RIVAL X, metaliza Tango
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail Visit poster's website
jodu



Joined: 08 Nov 2009
Posts: 36
Location: Hrabušice

PostPosted: Tue Nov 23, 2010 9:56 am    Post subject: Reply with quote

Liboro wrote:
Tak takých sa nezastavám... ja hovorím o takých, ktorí žijú slušne a nemyslím si, že je správne povedať, že to je cigán. Poznám ich naozaj viacero ktorí žijú slušne normálnym životom. Samozrejme že takých nesprispôsobivých, ktorí nič nerobia, ani vzdelávať sa nechcú sa nezastávam.

Liboro, jedno si zapamätaj , cigan je vždy len cigan, ked je s tebou tak je kamarát, ale ked príde druhý cigan ,už ťa nepozná, a môže bývať medzi bielymi , ale vždy je cigán, cigan sa človeka nikdy nezastane , ale cigana -vždy!!!
_________________
Život je len jeden.
Back to top
View user's profile Send private message
MajoV



Joined: 09 Oct 2007
Posts: 465

PostPosted: Tue Nov 23, 2010 9:41 pm    Post subject: Reply with quote

Dulius isiel som okolo vtedy. A zdalo sa mi hned, ze nejak vela aut tam stoji rozbitych... Ale policajti ma pohanali tak som nestihal pozerat vsetko. To miesto je take nejake divne ale v smere z Kosic vidno viac ako opacne. No smola.
Inak k tym policajtom co riadili dopravu - policajt v civile - maskacoch ci co to bolo, mava na mna, ze mam si pohnut - prejst do protismeru a ist a oproti auto. Tam taky isty policajt v civile zastavuje oprotiiduce auto. No moze ten moj mavat kolko chce. Ledva som rozoznal, ze je policajt, a ze riadi dopravu tak si mohli dat aspon reflexnu bundu.
_________________
Ford Fusion Flair
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Tue Nov 23, 2010 10:19 pm    Post subject: Reply with quote

MajoV wrote:
Dulius isiel som okolo vtedy. A zdalo sa mi hned, ze nejak vela aut tam stoji rozbitych... Ale policajti ma pohanali tak som nestihal pozerat vsetko. To miesto je take nejake divne ale v smere z Kosic vidno viac ako opacne. No smola.
Inak k tym policajtom co riadili dopravu - policajt v civile - maskacoch ci co to bolo, mava na mna, ze mam si pohnut - prejst do protismeru a ist a oproti auto. Tam taky isty policajt v civile zastavuje oprotiiduce auto. No moze ten moj mavat kolko chce. Ledva som rozoznal, ze je policajt, a ze riadi dopravu tak si mohli dat aspon reflexnu bundu.

no yoo ... co ti mam napisat? to boli polisi z Bidoviec, obycajni ... cakali sme potom hodinu na dopravakov z KE ... ja som bol najebany jak uz dlho nie, ked som mal taku smolu, ze som ani nic nezavinil, len sa do mna debil jeden cierny odrazil Evil or Very Mad

ale uz som sa skludnil ... stale myslim na veci, ktore sa mohli stat
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
picinko



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 132
Location: Komárno, momentálne Veľký Kýr

PostPosted: Wed Nov 24, 2010 8:54 pm    Post subject: Reply with quote

Ja som mal tiež na Fusione malú nehodu. Starý dedo pri cúvaní mi preliačil blatník akurát pri reflektory. Prišiel rad na obhliadku a ten magor z poisťovne povedal, že to treba vyklapať žiadna výmena. A to bol nasratý aj technik vo Forde čo má na starosti poistné udalosti. A Marek načo do leasingovky? Ja som tam nemusel nič nosiť vlastne o ničom takom neviem.
_________________
Ford Fusion, 1,4i, 16V, Duratec 10/2006 Tango metalíza, červené fólie, Chiptuning, Alpine autorádio, ešte neviem koľko koní tam mám
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Wed Nov 24, 2010 8:56 pm    Post subject: Reply with quote

Tak leasingovka by jako majitel měla vědět o veškerých upravach/opravách...
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
picinko



Joined: 28 Dec 2008
Posts: 132
Location: Komárno, momentálne Veľký Kýr

PostPosted: Wed Nov 24, 2010 9:01 pm    Post subject: Reply with quote

Ivašek a spol. wrote:
Tak leasingovka by jako majitel měla vědět o veškerých upravach/opravách...


Odo mna nikto nič nežiadal.
_________________
Ford Fusion, 1,4i, 16V, Duratec 10/2006 Tango metalíza, červené fólie, Chiptuning, Alpine autorádio, ešte neviem koľko koní tam mám
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Nákup auta, servisy, vrakoviská All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group