Ford Auto Web

Fusion Forum - Forum majitelov a priaznivcov auta Ford FUSION   |  Pozri si Ford Auto Web

 FAQFAQ   SearchSearch   MemberlistMemberlist   UsergroupsUsergroups   RegisterRegister 
 ProfileProfile   Log in to check your private messagesLog in to check your private messages   Log inLog in 

Chromová obroučka kolem přední masky
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
 
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Tuning, sportovné úpravy
View previous topic :: View next topic  
Author Message
jirkah



Joined: 27 Mar 2007
Posts: 21

PostPosted: Mon Jul 09, 2007 4:40 pm    Post subject: Reply with quote

sedlaq wrote:
Momentálně jsou samolepící chromové lišty v ČR, v obchodním řetězci Liedl v akci. Já osobně nemám rád na autě takováto "vylepšení".


V tom lídlu jsem to viděl a je to hnus. Zkuste se poptat na icare.sk, ale bude to mastné. Nebo nějaký vrakáč, popřípadě https://www.fordpartsuk.com/, kde třeba doplnky na fiestu jsou o dost levnější než u nás, na fusion se to chce zeptat, já osobně tam budu brát nějaké blbiny a ségra mi to pak doveze.
_________________
Ford Fiesta Duratec 1.3 (2006)
Back to top
View user's profile Send private message
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Tue Jul 10, 2007 12:36 pm    Post subject: Reply with quote

Fusion to nepotrebuje, ale je mnoho aut kde sa to doslova pyta a az potom je to pekne auto. Videl som aj auto olepene tak, ze to bol des az bes. Voci vkusu ziaden disputat
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
tribula



Joined: 12 Jul 2007
Posts: 34
Location: BA

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 7:10 am    Post subject: Reply with quote

Nemozem sa nepodelit o zazitok z fordu. Mam odlomeny jeden uchyt na prednej mriezke - bez striebornej obrucky. Tak ked som bol vo forde na servisnej, tak som sa iba btw opytal na nahradnych dieloch kolko stoji u nich nova... Pani drzte si klobuky... So striebornou obruckou vyse 4tis a obycajna vyse 2tis - presne si to uz nepamatam... Takze? dvojzlozkove lepidlo to isti Smile
_________________
Ford Fusion 1,4 TDCi 08/2006
Back to top
View user's profile Send private message
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 8:54 am    Post subject: Reply with quote

Aj ja mam zlomeny uchyt lavy spodny, ak sa pozeras spredu na masku. Este som strasne lenivy to zalepit, ale tolko penazi co za to ppytaju som necakal. Very Happy Nema niekto firmu co lisuje plasty???
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 9:18 am    Post subject: Reply with quote

no, mam to odlomene tiez Surprised rovnako lava strana, zeby nejaka vada v spoji? ehm ... este som to nelepil ...
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
jandaxx



Joined: 23 Jul 2007
Posts: 11
Location: Praha

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 11:20 am    Post subject: Reply with quote

Jak se Vám líbí tohle? Difuzor předního a zadního nárazníku.

http://www.rusmich-tuning.cz/spoilery_d525.html
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 12:10 pm    Post subject: Reply with quote

Ten difuzor sa mi paci, skoda ze je tak drahy. To by ma zaujimalo co tak strasne navysi cenu. Ved ked sa to vyraba vo velkom tak vyrobne naklady su nizke.

Ono s tym utrhnutym drzakom, ci to nie je skor chyba niekoho v procese vyroby - prepravy, ci to nejaky odbornik netrkne prilis brutalne pri otvarani kapoty. Mechanik vo forde kapotu otvaral tak, ze ju dvihal vaz za plechovu cast, co je dost odruky, ale asi vie co robi.
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
icask



Joined: 19 Jan 2007
Posts: 178

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 12:19 pm    Post subject: Reply with quote

Apropo neviete cim sa lepia bocne listy na dverach?? Nejaky dobrak sa po nej zviezol a teraz trosku odstava. Pri otvarani zadnych dvery sa osuchava o predne. Co stym?
_________________
FO FU 1,4 TDci 12/2005 od 11.2008 uz VW Passat 1,9 TDi
Back to top
View user's profile Send private message
jandaxx



Joined: 23 Jul 2007
Posts: 11
Location: Praha

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 2:17 pm    Post subject: Reply with quote

Je to drahý, protože to je značkový výrobek z plastu, žádný hnus z laminátu, který má pravděpodobně německou TUV homologaci. Prostě se to přepočítá kurzem EURA a pro našince je z toho takováhle pálka.

Do tohoto fóra jsem se zaregistroval, jako předběžný vážný zájemce o Fusiona. Bylo by to druhé auto pro mladou. Nyní drandí Matizem, který už má 8 let a začíná lehce reznout (myslím auto, mladá zatím drží Very Happy ). Zatím jsem si byl vyzvednout katalog a cenník u Charouze na Černokostelecký. Víceméně ho okukuji a přemýšlím, jestli jo nebo ne. Sám bych s tím asi jezdil také poměrně často, i když mám pro sebe svoje druhý auto. Asi by to bylo na ježdění po městě a občas nějaká delší vyjížďka. Tak pěkně pište, ať mám o čem přemýšlet. Very Happy
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
dulius
Site Admin


Joined: 11 Jan 2007
Posts: 4426

PostPosted: Mon Jul 23, 2007 3:21 pm    Post subject: Reply with quote

jandaxx wrote:

Do tohoto fóra jsem se zaregistroval, jako předběžný vážný zájemce o Fusiona. Tak pěkně pište, ať mám o čem přemýšlet. Very Happy

len pekne citaj, je tu uz viac ako 2000 prispevkov o Fusione
_________________
admin Fusion webu
Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
Matrix



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 56

PostPosted: Mon Aug 13, 2007 10:30 pm    Post subject: Jak se udělá ohyb Reply with quote

Nevíte náhodou, jak se udělá vzhledově přijatelný ohyb té univerzální chromové lišty? Chtěl bych vytvořit chromový lem okolo přední plastové masky. Nemá někdo zkušenost jaká šířka lišty vypadá na Fusionu dobře? Lišta se totiž vyrábí v různých velikostech (šířích).
_________________
Matrix
Back to top
View user's profile Send private message
Matrix



Joined: 12 Aug 2007
Posts: 56

PostPosted: Tue Aug 28, 2007 6:29 pm    Post subject: Prodam plastovu predni mrizku Reply with quote

Tak jsem konecne privezl noveho Fusiona. Nakonec jsem jeste prikoupil predni plastovou mrizku s chromovym lemem (cca 3700CZK). Pokud nekomu z vas praskla ta original cerna, tak bych vam mohl prodat tu moji. Je uplne nova, neposkozena, vymenil jsem ji za chromovou po ujeti asi 20km. Cenu urcite dohodneme. Takze kdo by mel zajem, ozvete se.
_________________
Matrix
Back to top
View user's profile Send private message
Maki



Joined: 09 Jul 2007
Posts: 124
Location: Kosice - Zelezniky

PostPosted: Sun Sep 02, 2007 5:35 pm    Post subject: Re: Jak se udělá ohyb Reply with quote

Matrix wrote:
Nevíte náhodou, jak se udělá vzhledově přijatelný ohyb té univerzální chromové lišty? Chtěl bych vytvořit chromový lem okolo přední plastové masky. Nemá někdo zkušenost jaká šířka lišty vypadá na Fusionu dobře? Lišta se totiž vyrábí v různých velikostech (šířích).


Zamyslam urobit podobnu vec.

Pozriem na to a dam vediet.

Maki
_________________
Fusion 1.4 16V/80PS, 06/2007, model Flair-X
cervena tango metal
Back to top
View user's profile Send private message
Ivašek a spol.



Joined: 29 Mar 2008
Posts: 3292
Location: Dětmarovice, okres Karviná

PostPosted: Sat Jan 24, 2009 5:40 pm    Post subject: Reply with quote

tribula wrote:
Mam odlomeny jeden uchyt na prednej mriezke - bez striebornej obrucky.Dvojzlozkove lepidlo to isti

icask wrote:
Aj ja mam zlomeny uchyt lavy spodny, ak sa pozeras spredu na masku. Este som strasne lenivy to zalepit...

dulius wrote:
no, mam to odlomene tiez rovnako lava strana...


Čím jste to nakonec lepili? a drží to? Rolling Eyes
Máme to taky ulomené Sad
_________________
Ford Fusion "4x4" EBONY, Blue Ocean, 1.4 Duratec, Comfort X, PP, fólie, 3/2008

http://picasaweb.google.sk/Ivasekaspol/FordFusion#
Back to top
View user's profile Send private message
zdenal8



Joined: 19 Sep 2008
Posts: 1590
Location: Dobřany (Plzen)

PostPosted: Sat Jan 24, 2009 10:08 pm    Post subject: Reply with quote

Já bych použil Araldit. Je to dvousložkové lepidlo. Už sem s tim toho dost slepil a drží to dobře. A do budoucna doporučuju zvedat kapotu u světla za plech jak už psal výše icask.
_________________
Tourneo Courier 1,0 EcoBoost Deep Impact
Fusion 1,4 Duratec 05/2008 Panther black - dříč na stavbě
Fiesta 1,25 Duratec 3/2011 Squeeze po totálce jako nová

www.fordfans.cz
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Post new topic   Reply to topic     Forum Index -> Tuning, sportovné úpravy All times are GMT + 1 Hour
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group